Šta je novo?

MP3 player sa prosirivom SD memorijom

infinityNS

Slavan
Učlanjen(a)
02.09.2004
Poruke
257
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 10700K + ML 360R AIO
Matična ploča
Gigabyte Z490UD
RAM
T.Force 16*2
GPU
Nvidia 1070 Asus Strix
Storage
m.2 2tb Viper
Zvuk
Integisan
PSU
FSP 700
Kućište
ASUS TUF 501
Monitor
LG 34'' ultra vide 1080p
Miš & tastatura
G19+G502Hero
Laptop
HP ProBook 430
Mobilni telefon
Samsung s20 Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Zanima me da li ima neki mp3 player sa prosirivom SD memorijom jel imam jednu od 256 koja zvrji prazna pa da je uposlim malo
Hvala Unapred....
 
pa koji jel znas gde mogu da ih nadjem
 
Ja sam prodao par Canyon komada ali nesto kvalitetom i mogucnostima nisam bio zadovoljan.
 
Jel bese ima tu mogucnost i MSI Mega Player 516?
 
infinityNS je napisao(la):
pa koji jel znas gde mogu da ih nadjem
Mercury 520i, 333i. Pogledaj sta te zanima oko ovog prvog na benchmark mp3 round-up. Tu imas i kontakt firmu koja je ujedno i distributer mercury proizvoda.(necu navoditi ime da ne bude reklama)
 
Moja preporuka: ST labs MP3-A8001:
SD/MMC kartice, 1AAA baterija, diktafon - snima u WAV, snima sa line in, radio - 8 memorija, snima radio. Izbor kvaliteta snimanja i da li da snima na int. ili ext. memoriju. Ima ga sa 128/256 interne memorije. Mali, lagan, pregledan OLED displej. Sluske ne valjaju, bolje kupiti druge. Kvalitet zvuka dobar - testirao sam na muz. stubu Sony i sasvim je OK. Win XP i 2000 ga automatski prepoznaju, za Win 98 - drajveri. Op. sistem ga prepoznaje kao 2 eksterna drajva - jedan interna, a drugi dodatna (kartica) memorija. USB 2.0 konekcija mada je transfer >=500kB/s. Baterije traju dosta - mozda 10-15 sati, sem kod diktafon opcije - 3 sata sa alkalnim baterijama.
Imam ga 2 meseca i zadovoljan sam kako radi.
korisni linkovi:
http://www.sunsway.com.hk/ - klikni na sliku desno
Imas u List-u i u Beokompu:
http://www.bcgroup-online.com/

Pozdrav!
 
Uh, moja iskustva sa bilo cim na cemu pise ST Lab (a prolazilo mi je kroz ruke svasta, od grafickih do raznih karti) su jako losa po pitanju trajnosti i kvaliteta izrade (verujem da player radi dobro, ali..), tako da bih njih ipak izbegao
 
Pa koliko sam ja video nesto nema uredjaja poznatijih firmi koji imaju ovaj memorijski slot + svakakve opcije, tako da u principu tu su samo Mercury i firme slicnog ranga... verujem da koji god da kupis neces se zeznuti, a i cene nisu visoke...
 
Ja zaboravio. Imas i tdk mojo modele mada mislim da njih stvarno nemas gde da kupis ovde.
 
Model IXA-520i mercury je u pitanju jel zna neko gde ga ima u koja je cena ovde u ns imaju samo model 333 a ovaj 520i mi se cini mnogo bolji
 
Poslednja izmena:
model 333 je po meni bolji (imao sam i jedan i drugi): manje dimenzije, funkcionalniji, nije potreban dodatni kabl, na modelu 520 mi je dosta kratko trajala baterija. Sto se tice funkcija, vrlo su slicni.
 
pharmacist je napisao(la):
model 333 je po meni bolji (imao sam i jedan i drugi): manje dimenzije, funkcionalniji, nije potreban dodatni kabl, na modelu 520 mi je dosta kratko trajala baterija. Sto se tice funkcija, vrlo su slicni.
E aj mi molim te reci kako funkcionishe radio na 333. Posto gde god da vidim tehnicke specifikacije ovog modela vidim da je radio OPTIONAL????????.
Znaci samo me zanima da li je na slusalicama ugradjen (kineska varijanta) ili je u samom plejeru i da li moze na njemu da se snima sa radia????????????
 
zmija je napisao(la):
E aj mi molim te reci kako funkcionishe radio na 333. Posto gde god da vidim tehnicke specifikacije ovog modela vidim da je radio OPTIONAL????????.
Znaci samo me zanima da li je na slusalicama ugradjen (kineska varijanta) ili je u samom plejeru i da li moze na njemu da se snima sa radia????????????

Sam prijem nije los, prijemnik nije na slusalicama, moze da se snima sa radia u .waw i .mp3 formatu, sa izmenjivim parametrima.
 
Imam par pitanja u vezi 333i


- Da li moze da se stavi vise od 512 MB?

- Posto bi ga prvenstveno koristio za snimanje predavanja, konferencija i slicnih stvari pa me interesuje kakva je osetljivost mikrofona u takvim uslovima i koliko je upotrebljiv taj snimljeni materijal.

- Koliko trosi bateriju pri snimanju u mp3. Pretpostavljam da je vise trosi jer treba da kompresuje, naravno pri koriscenju punjivih baterija.

- USB port da li "strci" ili moze nekako da se "uvuce" u telo, posto na nekim slikama se vidi konektor a na nekim ne.

Unapred hvala!

Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno