Šta je novo?

Beosoft i Gamer odlaze u proslost

A ko kaže da novinar ne može da bude i gejmer? Jedno ne isključuje drugo. To ti je kao kad bivši sportista postane sportski novinar - spojiš korisno sa lepim ;)
 
Ne kazem da ne moze.

Samo osetio sam i ja taj neki mladalacki duh, neku pozitivnu energiju citajuci casopis.

SK vs Gamer je kao Polarotor (3K) vs Outer Space (ART), tih 2000-tih godina.
 
Auuu brate koliko sam ja malo godina imao kad je postojao kanal ART i na moje oduševljenje emisija kao što je Outer Space...

Nisam video špicu od tada, ali se i dalje sećam svemirske stanice koja im je bila pozadina.
 




kao i druga emisija o igrama iz tog perioda:



Lepo je sto je neko sacuvao ove snimke, nisam mislio da cu ih naci na danasnjem internetu.
 
Au brate koja kolicina nostalgije puca mi sad po ekranu :(.

Intro na Studio B i Outer Space na ART-u.
 
Kakav vremeplov u prethodnih par postova... :)
 
Da vaskrsnem temu.

SSScdvS.png


Pa ako ima zainteresovanih, da okacim na neki fileshare.

jel bilo nešto od ovoga, možda svojevremeno palo neko deljenje preko privatnih poruka ili taj neki rad? i ako neko prodaje matore bonuse nek se javi, kupujem ne pitam za kvalitet :D
 
Bilo bi odlično da se ovo okači na neki file share.
 
Auh brate kakav flešbek!
Vaistinu hvala
 
Odličan posao @Atila88
Još da je neko sačuvao Gejmer pa da njega okači.
 
Da ne dupliram post za postom,evo za sad prvih 10 brojeva pa cu veceras jos.Uzivajte u citanju :)
https://www.mediafire.com/folder/c30xr7rhzph64/Casopisi
Izvinjavam se ako mozda komentar bude neprimeren s moje strane (daleko od toga da se zalim), ali mislim da bi TG kanal/grupa bilo mnogo bolje resenje i prakticnije, mediafire su dugo vec godine pregazile, i trazi premium za bulk download, i tako to. Narocito je dobra stvar jer se lakse uploaduju novi, a mogu i drugi da doprinesu ako imaju, mogu i kanali da se otvore za screenfun, i tako to.

Hvala jos jednom sto nas u detinjstvo vracas!
 
Ja sam naucio na mediafire,nema ogranicenja paralelnih skidanja,tako da moze vise odjednom,ali dobro,kako kome volja,ja cu da postavim tu link posto vec imam nalog.
 
50-ak brojeva gejmera je mislim bilo, onda su rasturili redakciju, izmenjali sve, ubrzo posle toga i prestali sa radom.
 
50-ak brojeva gejmera je mislim bilo, onda su rasturili redakciju, izmenjali sve, ubrzo posle toga i prestali sa radom.
Vukli su se, nažalost, još dugo. Realno, trajali su do pred kraj 2002. godine u iole pristojnom kvalitetu. Imam i ja sve brojeve, par njih u ne baš sjajnom stanju, ali neke "omiljene" sam ipak uspeo da sačuvam. Malo ih je i Digital odvukao. Dakle, 2003-2005 The Gamer, baš baš jako loše...
 
Gamer nisam pratio jer onda nisam imao jos kompjuter,a to je bilo pocetak 2000ih a onda su bili skupi novi.Postavljam sve brojeve sto imam skenirano,u medjuvremenu sam uspeo da nadjem 25 i 26 broj pa cu da skeniram uskoro da imamo komplet Bonuse.
 
Vukli su se, nažalost, još dugo. Realno, trajali su do pred kraj 2002. godine u iole pristojnom kvalitetu. Imam i ja sve brojeve, par njih u ne baš sjajnom stanju, ali neke "omiljene" sam ipak uspeo da sačuvam. Malo ih je i Digital odvukao. Dakle, 2003-2005 The Gamer, baš baš jako loše...
Sve se promenilo 2000. godine kad je vlasnik Bonusa kupio Gamer, a ekipa koja je dotad vodila Gamer osnovala Digital.
 
Beosoft,legalna prodavnica cipovanih Sonija,nikad nisam bio u njemu ali sam imao veliku zelju da odem i udjem makar na kratko.
 
Ako neko ima Gamer bilo bi extra da okaci.
@Atila88 hvala za ovo, ovo je zlato! Steta sto ne pise na naslovnici datum izdavanja broja.

Citam u Bonusu 2 o igri koju sam igrao 2000 na PS1 Spec Ops i kaze u clanku "Grafika je veoma dobra. Boje su zivopisne, a texture izgledaju zaista realisticno" :D
U mojoj glavi Vice City je izgledao isto ko GTA6 trailer, mozda i bolje :D
 
Svaka čast Atila na skeniranim časopisima. Uživao sam listajući ih sve. Posebno su me oduševile recenzije za segu dreamcast. U prvih 20 brojeva ih ima baš mnogo s obzirom da nije baš bila toliko popularna tada u odnosu na playstation. Čekamo još ta dva broja što fale. Hvala još jednom.
 
Nazad
Vrh Dno