Šta je novo?

MSI Mega Player - Pomoc!

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Hteo sam da uradim quick format na MSI Mega Playeru, medjutim operacija se zaglavila pa sam izvadio USB kabl. Posle sledeceg kacenja, vise nisam mogao da pristupim drajvu (stalno mi govori "insert disk in drive H:"), naredba "format" ne reaguje, a kad upalim plejer dok nije konektovan, pise "Media error". Kako da resetujem karticu, to jest da vratim player u prvobitno stanje?
 
Pomagajte ljudi, molim vas?
Nisam valjda sjebao karticu? :(
 
Jesi. Meni se desilo isto. I nema spasa...! Predpostavljam da ti je ploca nForce 2?
 
a da probas easy recovery ili partition magic. mozda ga oni vide, pa da iscackas nesto.
 
Imas utility na disku koji je dosao uz njega, skini poslednji firmware koji nadjes (mada moze i bez toga) pokreni utility (ima i uputstvo na disku), on ce da ga isflashuje i formatira i bice kao nov. Nekad ume da zeza, ali u 90% slucajeva moze da se natera da se opasulji
 
Hvala, to sam i razmisljao. Nemam prateci CD ali cu skinuti utility sa neta...
Ako ne uspe, ne preostaje mi nista drugo nego da pucam sebi u noge, posto player nije moj... :wall: :wall: :wall:
 
Javi ako ti zatreba pistolj :wave:
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Hvala, to sam i razmisljao. Nemam prateci CD ali cu skinuti utility sa neta...
Ako ne uspe, ne preostaje mi nista drugo nego da pucam sebi u noge, posto player nije moj... :wall: :wall: :wall:

Ej matori, imam ja Player pa i disk. Ako ti treba javi se ili dodji kod mene pa cemo videti da li moze da se ozivi :S:
 
Nece vam uspeti, kazem vam. :( Jedino moze pomoci covek koji flashuje eprome, ja nisam takvog nasao bar na ovom forumu :(
 
Samo ti uradi ovo sto ti je rekao Mancha i nemas frke. MSI zeza sa formatiranjem to se meni desilo oba puta kad sam formatirao stick (IMa neka caka kad to radis ali sam je zaboravio ) nije nista strasno

ja sam ortakinji na msi umesto aux kabla ubacio ac/dc adapter :) jbga kad imaju isti zavrsetak a ja nisam gledao dokle vodi kabl. BIlo je samo puf i malo neprijatnog mirisa :) TU ti vec nista ne bi pomoglo :d
 
Aj bas da vidimo da li ga je popravio...
 
pa ja kazem...
 
Ja pricam o 515, a ista stvar se desila i sa prvim MStickom...
 
Mozda glup predlog, ali sto ga ne reklamiras? Nije ti valjda istekla garancija.
 
Ja sam nesretni vlasnik jedne 128-ce. Elem, radi sve (svira ono sto je zadnje ubaceno u njega), ali: racunar ga ne prepoznaje "...not recognized...". Da li da ga formatiram, samog i da se nadam - i inace ovako skuplja prasinu...?

Thanx
 
Nazad
Vrh Dno