Šta je novo?

Novi PlayStation 2 i ugradja "cipa", potreban info

mihailo

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
793
Poena
619
Da li je neko od "konzolasa" imao iskustva sa ugradnjom "cipa" koji omogucava ucitavanje "onih" naslova, kao i da li ima razlike medju samim PS2 konzolama. Konkretno mi je (i ne samo meni) potreban info za najsveziji tip konzola 70004.
 
Ima razlike :)
Za konzole koje si prodavao (PStwo) josh uvek nema chipa, bice u januaru tek...
Nego, kad je druga tura, ocu da rezervishem jedan, moze kapara :)
 
Znaci, do januara slusanje muzike :D
No big deal.
 
Jel ima neki popus' za mene ako ti kazem kako bez chipa ? :D:D:D
 
I ovako i onako ti ne gine da me opremis diskovima za Sony :D
 
Ajde kad ce ta tura, moram da probam diskove koje sam nabavio za zaobilazenje zashtite...
 
Posto se vise nego dovoljno ljudi javilo, cim skupim energije i vremena za put idem po konzole. Optimalni termin sreda, jer imam puno posla u ponedeljak i utorak.
 
A jel ima neka garancija na te PSdvojke? Ne mogu sad da trazim oglas, koliko beshe, 155€ ?
 
Ima, ali ne kod nas. Obzirom da 99% ljudi moduje spravu od garancije i nema vajde.
 
Aha, ok. Zanima me samo hoce biti josh paketa, verovatno bih uzeo tamo oko nove godine ili malo kasnije...
 
Bice dobro da ih bude jos nedelju-dve, na Sony-jevom sajtu je jedna od poslednjih vesti da konzola nema i da ce ih biti ponovo tek oko Bozica (25.12.), pa dok to stigne na Balkan...
 
Tako je :)
Misho, kupuj jedan u prvoj sledecoj turi, jer ovo je do sada najbolji ps2 (chita sve zivo ukljuchujuci i DVDRW shto prethodni nisu mogli), a imash i lan i ir....pstwo nema nigde josh uvek da se kupi kod nas, a kad ga bude, nece biti ispod 200e bez chipa...
 
offtopic pitanje

ima li rešenja za problem sa crno belom slikom za neke naslove(ntsc- 60hz-problem verovatno) na starijim tv?
osim kupovine novog tv-a,naravno
 
Ima...Moras da uzmes kabl za starije TVove..Ima da se kupi u Beosoftu ili bilo gde gde prodaju konzole :)
 
Jedno pitanjce, jel moze da cita divx sa mod cipom?
I donosim ja svoj, kad bidete radili te cipove :D,
qpio sam ga pre neke dve-tri nedelje (Austrija) i planirao sam mod
cim budem isao u Jugu, tako da sad znam gde da se obratim ;)

-nisam ni skontao da je u pitanju ps2 kad sam ga video prvi put, znaci ultra slim, posle sam morao da ga qpim kolko mi se svideo :) (ustvari da sklonim buraza od kompa :d )
 
Poslednja izmena:
Novi info...
Chipovi za pstwo vec postoje, ali ne rade kako treba i veliki su rizik...novi chip izlazi u januaru, mada mozda i pre nove godine....Ni to opet nije sigurno dok se ne testira, tako da bi preporuchio swap magic foru (zamena diskova), i ti diskovi koshtaju 19$...Ako neko to moze da nadje blize (najbolje madjarska), ja bi to mogao da donesem za 10ak dana poshto vec idem...
 
Nazad
Vrh Dno