Šta je novo?

Vaše mišljenje

gillette

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2004
Poruke
413
Poena
319
kakva je ovo konfiguracija?

Matična ploča: A7V8X - X KT400 ASUS
Procesor: 2400 AMD
CPU Cooler
Memorija: 256 MB DDR PC 400
Hard Disk: 80 GB 7200 RPM MAXTOR
Grafička karta: ATI 9200 128 MB DDR TV OUT ASUS
TV/FM tuner Mpeg4
Modem: Hard interni INTEL
Combo: (CD+DVD+CDRW) LG
Kućište: CX 6059 KME
Monitor: LG TFT 17130 SSNT (1280x1024) Odziv 12 m/s,

Ovo mi treba za kuću,znači uglavnom Mp3,DvD,Tv i radio,igre manje-više.

Oko zvučnika (tražim 2.1 40-tak EU + - ) se dvoumim,jer sam video Altec Lansing (atp-3)i sateliti su mu kao igračke, plastični i lagani,dok vidim da su Neo SW-G 25 (45 EU) Kinyo SW - 833 (30 EU) i Creative Inspire P 380 (40 EU) sa drvenim kutijama, teži itd. Koji imaju po vama najbolji zvuk za Mp3 i da li to podržava ova konfiguracija ?

Molim vas za vaše mišljenje,kako vam se sve ovo čini za jednu sobu od 12-tak kvadrata.
Zahvaljujem
 
Ok je, mada bih ja u svakom slucaju natego za jos 256MB memorije...
 
reci mi/nam samo jer ti to knap sa cenom ili imas jos nesto da moze da se upotrebi:)
 
a znaš kako to ide, prvo bude knap pa ga posle rastežeš ko zna odakle :) ali recimo da mogu da razvučem sve ovo za još nekih 100 Eu
 
Dobro kad me sad pitas da ti kazem:) Uzeo bih IPAK jacu graficku jer je 9200 dobar 2D i rudimentarni 3D. Iako si rekao da su ti igre "manje-vise" ovde ce ti biti "manje" svakako.
Koliko ce da te kosta 9200?
 
Od tih zvuchnika ti atp3 najbolji, skoro pa mogu da tvrdim. Skoro jer nisam chuo neo i kinyo, pa ne mogu da budem 100% siguran, mada su to marke do bola, bash ulivaju poverenje
Ono shto znam je da su atp3 od p380 bolji, meni drastichno, a naslushao sam se i jednih i drugih

jesi ti chuo atp3, ili si samo gledao? za te pare su to najbolji zvuchnici koje mozesh da kupish...

poz
 
Moj predlog je isto da se isprsis za jos:

+20e da uzmes bolju graficku - recimo Asus9550GE 128MB (mnogo je bolja od te "nesrecne" 9200se varijante
+40e da uzmes jos 256MB RAM memorije
+20e za neku NForce2 plocu - da bi ona dva mem.modula imala neki smisao ;)

Sto se tice zvucnika - svaki od ovih modela ti zavrsavaju posao jer su stvarno nijanse u pitanju.

Kuciste - hmmmm, za nekih 30e vise bi mogao da pazaris neko kvalitetnije pa da ti konfa bude full.
To je negde oko 110e vise nego sto si planirao.
Malo se rastegni i imaces dobru masinu :D
 
i moj savet je za 20e vise dobijas Excalibur ATI Radeon 9550 128MB 128 bit...
 
Nazad
Vrh Dno