Šta je novo?

palo mi neshto na pamet ...

sumanut

Čuven
Učlanjen(a)
02.11.2003
Poruke
1,221
Poena
650
ja sam se malo zaleteo sam ovim sempronom kojega treba da dobijem i abitom ... palo mi nehsto na pamet pa me posavetujte ako imate vremena ...


plan je sldeci ... prodati dve konfe a kupiti jednu 64 platformu ako je moguce ...


prva konfa je:

limarija+ 300W(valjda)
gigabyte 7vtxe+
amd xp 1500+
geforce2
256npc 333
maxtor 40 gb 7200
cdrw teac w540e

bi izashlo koliko?


druga konfa bi bila:

eurocase q3+300w
abit 8rdaei
sempron 2600+
256 kingston 333
maxtor 80 gb
dvd asus dvd e616p
graficku za ovo nemam ...

koliko bi za ovo dobio?


jel bih mogao da prodam ovo a da kupim konfu sa:

kucishtem i napajanjem ranga chieftec ili haser
dvd rw
64 platformu (plochu i procesor)
giga rama imam
neku grafiku ... ne treba mi nishta previshe nabudzheno al eto da ne bude bash ge force 2 :zgran:
160 gb wd ili neki takav ... ili dva od 80 pa da ih bacim u sata

jesam li neshto propustio?


elem ajde pomozite vi znate cene ... ja bih mogao ovo i sam da razluchim al da sedim na pc berzi tri dana i skupljam informacije ... vi ste vishe u prichi od mene ... pa ako mozhe samo okvirno ... jel ovako neshto izvodljivo???
 
Poslednja izmena:
ova prva bi isla za oko 200, ova druga za oko 260 naravno ovo su otprilike ovako odokativno cene, chief je ok 60 e, plocice za A64 imas za oko 80, A64 2800+ oko 120 DVD-RW Pioneer oko 80 sad koliko kapiram kazes da memoriju imas, hdd od 160 oko 85 i recimo neki ati ili nvidia za oko 50 i to ti dodje otprilike to.

Nego kakva je ta ploca abit 8rdaei ??? :) :) :)
 
lol!!!

ploca je epox 8rda+ ... kasno je sinoc bilo pa ... :) :) :)


pa dobro znachi nije neizvodljivo josh napajanje kad se izrachuno dodje na 500 jevreja ali zato imam totalno up to date mashinu sa novim garancijama i svime ... nije loshe nije loshe ... ... hvala ti puno za ovo ...
 
ok ljudi ... znam da sam naporan prvo 32 bitna konfiguracija pa sada 64 ... ali molim vas pomozite ... ja sam sve ovo kupio i shvatio da nisam dobio nego mozda 20% na brzini ... sto je najveca glupost koju sam u zivotu uradio ...

pa ako mozemo malo da "razradimo" ovu 64-bitnu konfguraciju ...

za sad imam jedino 1 gb (2x512) kingmax memorije ...

treba mi kucishte i napajanje ... ja kazem chieftec ... znachi tu do max 80 evra ... shta vi kazhete?

plocha? (ja nemam pojma) treba mi lan da mogu cable modem da prikljuchim direktno ... trebaju mi 4 usb-a ...

procesor?( takodje nemam pojma)

grafika? (ne treba mi budzhevina ne igram igrice li da bude neshto solidno)

hdd? 160 gb? ili dva sata od 80? koliko bih vishe platio a koliko bih dobio na brzini?

dvd rw?

to bi bilo to ja mislim ... ? recite ako sam neshto rpeskochio ...

missim .... sve ovo bez memorije poshto je imam valjda mozhe da se uklopi za 500-600 evra??? gadjajte dotle preko nemojte ... i ovo je previshe shto budalim ovako al ajd da odradim to pre nove godine i oni poreza i chuda ...


edit: mislim da je ovo i vishe nego previshe para ... pa one komentare ako dodash josh 50 il 100 evra mozesh da kupish ovo ili ono izostavite jer ja vishe ne bih dao ni u bunilu :type:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno