Šta je novo?

DVD mediji - gde i koji?

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Mislim, mene ovo ne interesuje posto ja znam gde i koji :d ali neka ovo bude thread za sve informacije vezane za kvalitet i nabavku DVD medija.

Ajmo sticky.
 
@a c a: A zasto da zaobidjem Verbatime? Sa njima nisam imao problema. I koliko se secam ovi Azo su bili TY.
Колико знам, Вербатим одавно не нуди TY варијанте мада су мени и МСС сасвим солидни. Јесте да најволем TY али овде не налазим поменуте JVC и онда купујем Вербатим МСС (али само +R) и никаквих проблема. Имам малу резерву CD Пастел (TY) Вербатима али то баш ретко трошим.

Вербатиме купујем у локалној фирми која је и неки заступник и сигуран сам у изворе пошто је то често фалсификована марка дискова. Мислим да имају продавницу и у Београду.

Наравно, што се теме тиче остаје предлог да провериш који су тачно дискови али и мени делује да је разлика само у кутији које у једном случају нема. У поменутој локалној фирми једни коштају 29 а други 23 а по ознакама бих рекао да су унутра исти дискови. Прескупа кутија, ја бих моје такве продао упола цене. ;)
 
Maxmedia

Ali zaobiđi Verbatime, zlatni JVC ti je TY, to je provereno najbolje.

aco, probao sam da ti posaljem PM ali ti si izgleda iskljucio tu opciju.

Elem, evo ponovo je aktuelno ovo pitanje, pa sam razmisljao da sada uzmem taj JVC 'Gold'. Medjutim, koliko sam video maxmedia ima neke 'Premium Grade' i Archival Grade (ovi su prilicno skuplji). Zanima me da li ovi Premium Grade, koji su takodje Taiyo Yuden, mogu da 'zamene' te 'gold' koje si ti spominjao pre 2 god, ili su ti gold zapravo ovi 'Archival grade'.

Drugo, nasao sam adresu maxmedie, ali na google maps-u ne vidim gde su. Secam se da je nekada davno u prolazu (ispod ulice) bilo raznih lokala i da sam (cini mi se) tu nekada kupio par diskova (ne secam se). Hajde pogledaj sliku pa mi reci jesu li locirani ovde kao sto sam i naznacio?

kBBt9j3.jpg


Hvala
 

Prilozi

  • maxmedia.jpg
    maxmedia.jpg
    313.1 KB · Pregleda: 33
Nazad
Vrh Dno