Šta je novo?

DVD mediji - gde i koji?

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,698
Poena
920
Mislim, mene ovo ne interesuje posto ja znam gde i koji :d ali neka ovo bude thread za sve informacije vezane za kvalitet i nabavku DVD medija.

Ajmo sticky.
 
Maxi Diskont - SmartBuy Jewel Case DVD-R 8x 75 din :D
 
Poslednja izmena:
Najbezbednija kupovina Verbatima (u smislu da se ne vratite praznih ruku) je prolaz kod Doma Ompladine. Kada god sam svratio u proteklih mesec dana imali su Verbatim 4x (40-45) i 8x (45-50) din na komad. Trenutno 4x nema, dok je 8x = 45 din/kom. :)

Vishe ne verujem nikome kad mi kaze da Verbatima nema niti ce ih biti (a jos manje trgovcima koji me loze sa "rezervisi unapred jer ce nestati"). Sta da rezervisem... 5-10 komada? :d
 
Evo i ja koji sam pokrenuo inicijativu oko nalepnice da dam svoj doprinos:

Ispod Doma Omladine, Verbatimi, "8x" - 45 dinara - ubedljivo najbolja kupovina. Ono 8x pod navodnicima jer su u stvari u pitanju 12x mediji (ne u smislu da se sa hakovanim firmverom rezu na 12x vec u kodu imaju enable-ovanu opciju 12x pisanja) koji se savrseno rezu za ~7 minuta na doticnoj brzini. Sve preporuke...
 
Ma sta si ti rekao :) Ja lepo navodim kako se mediji ponasaju i to na 12x brzini, a ti si ih uzeo 5 komada, pre x nedelja i jos ih nisi ni isprobao :)

Nego ne kapiram sta si hteo sa linkom. Tamo sam govorio o PrimeDiscovima koji se doduse vrlo slicno ponasaju, s'tim sto neki Primedisc 8x hoce na 12x a neki samo na 8x, dok svi Verbatimi 8x hoce na 12x
 
Pa... naveo sam vec podatak da tih Verbatima 8x ima u prolazu ohoho ;) moja serija "od pre x nedelja" je bila -4x ;) a rezanje na 12x prepustam vlasnicima istih posto ih pazare :D

Sto se tice linka - opet nisam mislio na brzinu (samo ti se to mota po glavi od kako si uzeo 108 :d) vec na tip diska, obzirom na media-code koji je postovao PJ, a posto bi ih i ja uzeo sutra, rekoh da ne pogresim pa da jos ispadne da delim i dezinformacije... huh... eto ;)
 
"Dudi Co." u Vojvođanskoj 16a, www.dudi.co.yu

Juče sam pazario DVD+R PrimeDisc za 30 dinara po komadu.
 
Poslednja izmena:
Nemojte se za dz cimati do Dudija... jeftinog Prajma od 30 vise nema i ne znaju da li ce ih ponovo dobijati :(

Najjeftinije sto sada imaju je Prime -8x zvono 1300/25 kom.

Do neke sledece ture... nestrpljivo cekamo :)
 
Ako mislite na onaj mali podzemni prolaz između Doma omladine i Sony World-a, juče sam bio i cena Verbatim 4x na štapu je 45 din, a 8x je u istoj radnji bilo 60 din...

Mislimo li na istu radnju? :)
 
Ne. Ti si bio u radnji na sredini hodnika, a ja u radnji na kraju hodnika. J*bote, razlika 15 dinara a razdaljina izmedju radnji 15 metara
 
OptiPlex je napisao(la):
Evo i ja koji sam pokrenuo inicijativu oko nalepnice da dam svoj doprinos:

Ispod Doma Omladine, Verbatimi, "8x" - 45 dinara - ubedljivo najbolja kupovina. Ono 8x pod navodnicima jer su u stvari u pitanju 12x mediji (ne u smislu da se sa hakovanim firmverom rezu na 12x vec u kodu imaju enable-ovanu opciju 12x pisanja) koji se savrseno rezu za ~7 minuta na doticnoj brzini. Sve preporuke...

opti hvali verbatima :zgran:
kad se sad nisam slogirao nikad necu :D
 
A sta, kao ne sije ga ? Pogotovo kad je Prime bio 70 a a Verbatimi 120-130 dinara...sto se mene tice to su kvalitativno isti diskovi. Potpuno podjednako pouzdani
 
BTW da dodam da mi je drago sto je ova ideja oko jednog ovakvog sticky-ja lepo zazivela :)
 
LUC1FER je napisao(la):

Ja video u ovoj drugoj radnji (ova u sredini) u prolazu kod DO.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Sta je to arkada ? I gde je ?
 
Ima kod mene u bloku prodavnica Eufrat ne znam adresu ali ako se uzima npr 300 ili vise dvd diskova cena po komadu je 15.5 din diskovi su DTK (bar on tako kaze) nisam proveravio.. Pa bi mogli da se skupimo nas 3-6 pa da uzmemo sta kazete?
 
U tom prolazu ima dve prodavnice, jedna je na samom ulazu (od DO), a druga je na sredini. Koja od te dve? :D
 
Stator je napisao(la):
Ima kod mene u bloku prodavnica Eufrat ne znam adresu ali ako se uzima npr 300 ili vise dvd diskova cena po komadu je 15.5 din diskovi su DTK (bar on tako kaze) nisam proveravio.. Pa bi mogli da se skupimo nas 3-6 pa da uzmemo sta kazete?

Hm, previse je to za diskove cije se poreklo ne zna...
 
Nazad
Vrh Dno