Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Aj vidi da probas negde cx150.. ne znam odakle si ali ako se nadjes u BG pokusaj da probas cx150, bas su univerzalne..

mx470 i cx150 su tu nedge ali su verovatno cx150 malo bolje jer su in ear ;) kvalitet izrade oba modela je diskutabilan na prvi pogled ali iako deluju krhko cx150 opstaju kod mene vec 1 god bez problema :D

Steta sto nema Denon c252 kod nas.. tu su negde sa cx150 a verovatno su malo robusnije iako to nista spec. ne znaci..
 
Neke radnje daju normalnu garanciju i za robu sa ostecenom ambalazom. Vidi detalje kupovine i ako je stvarno samo ambalaza, a ne fake sluske onda se isplati uzeti.
Ni eksponat ne bi trebao da bude preveliki rizik, ali ja to ne bih radio
 
kupio mx470 street.Nigdje u bg nema cx150,svi ih uzimaju...Prezadovoljan sam opet,nisam neki audiofil,do sada sam koristio one od ipoda,i razlika je ogromna :)
 
Poslednja izmena:
Posto tema ima 80 strana unapred se izvinjavam ako je neko pitao nesto slicno :)

Potrebne su mi neke In-ear bubice sa malo debljim kablom, odnosno izdrzljivijim. Maksimalno do 50e a moze naravno i do 30e :)

Da li je neko imao iskustva sa Razer Moray bubicama? Kakve su u odnosnu na Sennheiser cx i mx modele?

Danas je drug pazario Philips SHE8000/10 i zvuk je odlican, i jako su udobne, prave dobar vakum, ali im je kabli toliko tanak da se na istom tacno vide tragovi gde je presavijen fabricki u pakovanju. 3.5mm jack je isto zali boze :)
 
Pa svi kazu da cx150 i cx300(II) imaju tanak, ali veoma izdrzljiv kabl.
 
Meni je veci problem ta teska uocljivost cx150, stvarno su tanki kablovi i lagane su sto povecava udobnost+ ih ne osecas u usima ali realno ih cesto ne primetim, danas sam 45 min bukvalno sedeo na njima, raspremao nesto po sobi i stavio ih na stolicu za komp, nisam ni osetio da sedim na slusalicama, ovo se desava ko zna koji put za godinu dana i savrseno rade ali me realno nervira sve to, sto su tako tanki kablovi ali su ocigledno izdrzljivi.
 
Uporedio sam CX150 i ove PHILIPS SHE8000/10 i iskreno Philips su mnogo bolje po zvuku, doduse kostaju nekih 5 evra vise, ali je kabli katastrofa, e sad koliko je izdrzljiv...
 
Vecina testova na netu kaze da su tu negde ;) Ali ok, to je subjektivan utisak mada Senn realno naplacuje malo i ime u ceni cx150 ali sto se tice zvuka uopste Philips vs Sennheiser= Milos Krasic vs Messi :d
 
Vecina testova na netu kaze da su tu negde ;) Ali ok, to je subjektivan utisak mada Senn realno naplacuje malo i ime u ceni cx150 ali sto se tice zvuka uopste Philips vs Sennheiser= Milos Krasic vs Messi :d

Ma ok, to stoji, poredio sam samo ta dva modela jer sam imao prilike oba da probam, e sad to je kao sto kazes subjektivni osecaj, nekom ce verovatno Sen biti bolji.
 
Ma zezam se malo :) Svi ovi jeftiniji modeli su jako slicni, cak i Sony ume da zakaze a da Philips npr bude mnogo bolji ;) Vec preko 60e se zna ko je ko i stvarno nema razloga kupovati modele od svastarskih proizvodjaca pored toliko audiofilskih brendova ;)
 
Poslednja izmena:
Pa da, cx300 II je stvarno odlican model iako je malo precenjen ali i to na netu ako naletis da ih ima za 20$ znaj da su fejkare :d CX Senn inace mnogo kopiraju..

Sad ko uvozi nemam pojma, znam da ih ima u tehno...... i 4au.. ;) I ono o cemu smo vec pisali ovde- izbor kod nas je= katastrofa :d
 
Ma moguce, jos su malo i skuplje al ja koliko sam citao tu su negde.. verovatno zbog opsteg utiska i tog minusa oko izolacije.
 
I ja planiram da kupim bubice(stare sony mdr-ex57 su riknule,tj jedna gubi kontakt stalno :wall: ali dok su radile bio sam prezadovoljan)E sad..citam vase postove nekoliko stranica unazad i vidim uglavnom preporucujete Sennheiser cx150..planiram njih da uzmem..Ali ako ih slucajno ne nadjem da li su ove sonijeve dobar izbor??? http://www.sony.rs/product/hpi-ex-series/mdr-ex50lp kostaju 2500...Telefon na kom slusam muziku je Nokia 5228 a sto se tice muzike 90 % je house tako da mi je bitan dobar bas...Molim za savet,preporuku(mogu da se isteglim do jedno 3000 din MAX) Hvala
 
Poslednja izmena:
ja sam bas danas uzeo cx 150 u 4audio. imaju ih normalnio na stanju. ne verujem da sam uzeo poslednje. prodavnica kod hale pionir.
 
I ja planiram da kupim bubice(stare sony mdr-ex57 su riknule,tj jedna gubi kontakt stalno :wall: ali dok su radile bio sam prezadovoljan)E sad..citam vase postove nekoliko stranica unazad i vidim uglavnom preporucujete Sennheiser cx150..planiram njih da uzmem..Ali ako ih slucajno ne nadjem da li su ove sonijeve dobar izbor??? http://www.sony.rs/product/hpi-ex-series/mdr-ex50lp kostaju 2500...Telefon na kom slusam muziku je Nokia 5228 a sto se tice muzike 90 % je house tako da mi je bitan dobar bas...Molim za savet,preporuku(mogu da se isteglim do jedno 3000 din MAX) Hvala
Mozda bi ti ovo resilo problem za male par: Fix your busted headphones!
 
Ništa specijalno.
 
Nazad
Vrh Dno