Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ok, a gde ima da se uzmu filipsove sluske sem na Slaviji, a gde ce ih sigurno biti. Mislim da cu da prodam ovaj moj model 785 jer sam izgubio sundjercice (od msi mega sticka), i sad mi ispadaju iz usiju, a zvukom sam zadovoljan samo tako. Pa ako neko hoce da ih kupi, slobodno! :)
Na kraju cu da uzmem mozda i one obicne sony od 700 kinti za koje znam da mi ne ispadaju iz usiju.
 
Poslednja izmena:
Evo sad dok sam namestao bubice provalim da postoji polozaj gde bas tako zakiva, da u glavi pocinje da pulsira! Tada onaj nastavak udje dublje u uvo, al dzabe, nema leba da mi stoje duze vreme. Steta sto sam usonja.
 
Bas se najbolje cuje kad se napravi vakuum, al' tako bash ne prija pri duzem slusanju.
 
Philips HE 580 nema preko puta Staklenca.Video sam neki model Philips SHE 9500,kosta preko 2000 din,izgledaju jako zanimljivo.Imaju onaj nastavak koji ulazi u uho,sitnije su nego standardne.Ima li neko iskustva sa njima?
 
Bokaco je napisao(la):
Evo sad dok sam namestao bubice provalim da postoji polozaj gde bas tako zakiva, da u glavi pocinje da pulsira! Tada onaj nastavak udje dublje u uvo, al dzabe, nema leba da mi stoje duze vreme. Steta sto sam usonja.

čekaj, da li sam dobro shvatio (u tvom prethodnom postu), ti si izgubio sunđerčiće i slušaš ih bez njih? Nadam se da nije tako, jer bez sunđera ih je namoguće držati a da ne ispadnu. Ako imaš ipak sunđere, probaj da ih zamijeniš, da nađeš neke koji će bolje da ti drže sluške u ušima...mislim, bar ja imam takva iskustva
 
Poslednja izmena:
Ej ljudi, he580 se vise ne pravi, jebga!

A pazite, mom burazeru he785 bez subdjera leze ko salive njer tacno udju u uho gde i kako treba! AL on vec ima sluske!

Ima li neko u krajnjem slucaju te sundjercice? Mada, odlucio sam da ih prodam!
 
Poslednja izmena:
Miki je napisao(la):
Ako neko zna gde ima Philips SBC HE 580 bilo bi dobro da nam kaze.Moze i neki drugi predlog za extra bubice.I misljenje o Philips SHE 9500:))

Te Philips-ove slushke bi trebale da budu manje-vishe OK. Ljudi ih opisuju kao balansiranije od Sony-jevih EX-71, mada se neki zale na mutnije srednje i malo visokih...

Shto se tice boljih varijanti, pored Apple-ovih bi mogao da pogledash Cerative EP-630, re-brand-ovane Sharp MD33, koje bi trebalo da stignu u Computer Land (u skorije vreme valjda :D ) Po review-ima su bolje od Apple-ovih reshenja...


POZ:wave:
 
Bokaco je napisao(la):
Ima li neko u krajnjem slucaju te sundjercice? Mada, odlucio sam da ih prodam!

Probaj da nabavish u prodavnicama kineske robe one bubice koje dolaze sa rezevnim sundjercicima (2 na slushalicama + 2 rezevna). Koshtale su negde oko 50 din. u radnji na Bulevaru.

Sundjercici nisu nekog ultra kvaliteta, ali su sasvim prihvatljivi (na svim mojim bubicama sam pogubio standardne, pa sam stavio ove :D )

POZ:wave:
 
ja sam kupio walkman aiwa 1990 god, i s njima dobio neke bubice, koje i dan danas koristim i još nisam čuo bolje, čak sam čuo i te senheizer koje se dobiju uz iRiver pa nisam bio toliko oduševljen (iRiver sa hardom, koji košta više od 400e, reče mi čovjek, neznam koja mu je oznaka). Poslije su se pojavile razne kopije tih aiwinih slušalica (i ja imam jedne) koje naravno nisu dobre. Meni se još sviđaju one koje se dobiju uz iPod, glasne su bar i imaju dobar zvuk
 
E, ja sam na ekskurziji slusao neki sony walkman sa sony bubicama, koje su najbolje koje sam cuo u zivotu. Te stare bas razbijaju!
 
danas se sve užasno nekvalitetno pravi, samo plastika. Kupio sam na aerodromu (u inostranstvu) neke koss za 15e (ozbiljna firma, nekad bila) i to je takvo sr*** da sam samo skinuo sunđere i bacio u neku fioku...užas, mnogo sam isfrustriran lošim kvalitetom svih tih bubica, koje se uglavnom prave. A najgore je to što takve odgovaraju većini usera...zato ih i ima, nekome je samo bitno da se čuju i da ne krče...a to što je zvuk bez bassa, bez definicije, "plastičan" to nikome nije bitno...
 
ja sam se dosta zezao ovih nedelja sa sluskama i na kraju sam zadrzao philips i to ovaj model SBCHS415. neodymium driveri, ofc kabal, mogu da kazem da su odlican kompromis, definisan bas, dobri srednji i visoki. posto imaju i rajf cak jako dobro stoje u usima (mozda i suvise jako pa cu ih verovatno malo olabaviti :) ).
iz mog iskustva su bubice sa rajfom mnogo bolje od obicnih bubica jer su mnogo stabilnije , samim tim je i zvuk konstantno dobar , ne moraju da se namestaju cesto kao obicne bubice...
 

Prilozi

  • SBCHS415_00_webImageFullSize.jpg
    SBCHS415_00_webImageFullSize.jpg
    6.5 KB · Pregleda: 260
Poslednja izmena:
da, ali ne možeš da staviš kačket....i ne mogu dvoje da slušaju...
 
mmilovan je napisao(la):
BTW, jesi li kupio neke od onih koje smo diskutovali u separatnom thread-u?

Pozdrav Milovane!
Da, kupio sam bubice, i to Philips, model 785. Sto se tice zvuka izuzetno sam zadovoljan, ali kao sto sam vec napisao, malo mi ispadaju iz usiju. Hteo sam da uzmem one sony, ali veruj ovo, stigle su sutradan kupovine philipsa. Znaci, sad ne znam sta da radim, ne znam gde da jurim sunjercice za bubice. Ja sam baksuz , bolje da sam cekao one sony, mada znam da losije zvuce, ali mi dobro stoji u usima. (probao pre neki dan)
Boza
 
Ja te Genius koristim skoro godinu dana. Meni bolje zvuče od Altec Lansing yo202. Za slušanje mp3 muzike na plejerčićima verovatno i ne treba bolji kvalitet. Generalno sa svim Genius proizvodima imam pozitivna iskustva.
 
bassystam je napisao(la):
da, ali ne možeš da staviš kačket....i ne mogu dvoje da slušaju...

:) dobro , vazno je sta je kome bitno. meni je definitivno najvaznija stvar zvuk. ako nosis kacket mozda ti su ti i bolje resenje one sluske sto idu iza vrata (neckbend), jedino je pitanje da li stoje dovoljno stabilno i pravilno. za slusanje u dvoje , tj. slusanje na jednom uvetu, mogu samo da kazem da je to meni jako neozbiljno u kontekstu zvuka ; jednostavno na stranu sto nije stereo nego je skroz promenjena priroda istog.

poz
 
PretendeP je napisao(la):
:) za slusanje u dvoje , tj. slusanje na jednom uvetu, mogu samo da kazem da je to meni jako neozbiljno u kontekstu zvuka ; jednostavno na stranu sto nije stereo nego je skroz promenjena priroda istog.

poz

ali je korisno u kontekstu muvanja...
 
Jel neko video negde u NS (moze i BG :) ) panasonic bubice
konkretno model HJE50?

jn040130-1-1.jpg
 
E bas takve,ali philips 9500 sam danas video u Tehnikomu kod Eltima,vide se u kutiji nastavci koji dolaze u usi,bas kao kod tebe na slici,ali cena bese 2500-3000,tako da me odmah odbise i kupih Sony mdr-e828lp za 1390 din(16 ohm),fino zvuce ali su mi malo vece,ili ja imam male usi :(
 
cholak je napisao(la):
E bas takve,ali philips 9500 sam danas video u Tehnikomu kod Eltima,vide se u kutiji nastavci koji dolaze u usi,bas kao kod tebe na slici,ali cena bese 2500-3000,tako da me odmah odbise i kupih Sony mdr-e828lp za 1390 din(16 ohm),fino zvuce ali su mi malo vece,ili ja imam male usi :(

Ja imam philips he785 koje su super, ali su mi manje pa ispadaju, tebi bi najverovatnije odgovarale moje! Stare su 2 nedelje. Ako si za neku menjazu uz doplatu npr, sibni poruku na pm. Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno