Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Stigle SENFER DT6 ali sam maler, zapale mi defeknte. Kad hodam, u ritmu hodanja mi se kao malo gubi zvuk naizmenično sa kanala na kanal. Inače kada sedim, sve je ok, zvuk mi zaista prija.

Pisao kinezu, kaže mi probaj sa drugim kablom... Odakle mi? Iskreno dok mi ovde nisu preporučili, nisam ni znao da postoji takav standard. Po ovom zavlačenju mi deluje da nema ništa od reklamacije.
 
Stigle SENFER DT6 ali sam maler, zapale mi defeknte. Kad hodam, u ritmu hodanja mi se kao malo gubi zvuk naizmenično sa kanala na kanal. Inače kada sedim, sve je ok, zvuk mi zaista prija.

Pisao kinezu, kaže mi probaj sa drugim kablom... Odakle mi? Iskreno dok mi ovde nisu preporučili, nisam ni znao da postoji takav standard. Po ovom zavlačenju mi deluje da nema ništa od reklamacije.

Kad sediš i drmaš kabl, da li se isto dešava?
 
Kad sediš i drmaš kabl, da li se isto dešava?

Ne. Nisam uspeo da ponovim to što se dešava kada hodam/trčim ovako sedeći. Ne dešava se stalno ni kada hodam, ali ono, ipak mi je glupo da zezaju a glanc nove.

Inače vidim da se mnogi žale na crvene gumice. Meni su sasvim ok, a inače umem da imam problema sa gumicama i da mi ispadaju ili loše dihtuju. Crne još nisam stigao da probam.
 
Nije mikrofonija. Meni najviše deluje kao neki kontakt. Ne izgubi se na kanal skroz zvuk nego kao da je brzo utišan kanal pa vraćen na normalu i tako naizmenično, levo desno levo desno.
 
Ljudi možete li mi preporučiti neke BT in-eir slušalice do 30$ sa Alija, da su pogodne za sport? Šta je najbolje do tog novca?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ovde imas detaljne testove i preporuke, po cenovnim klasama.
Ako budem uzimao takve BT (sa IPx7) to ce verovatno biti ove. Mada, Kinezi stancuju slusalice, ko zna sta ce se sve pojaviti u toku 2020.
 
Na brzinu pogledah 2-3 testa tih Jabra, pa sa tom listom mana za njih ne bi dao preko 100$ a kamoli 185$, koliko trenutno kostaju u proseku. To sto su zvucno bolje od AirPods Pro (slusanje muzike, ne i mikrofon/pozivi) ne znaci da vrede toliko.

Ali dobro, to je samo moje misljenje.
 
Koja je to lista mana koju si uočio? Zanima me jer podrobno objasniš svaki review :)
Ono za šta bi meni trebala ova Jabra su kancelarija/posao, razgovori, auto i po kući za momente kada mi se baš i ne sluša ono što je trenutno na tvu, na primer :d Muzika u telefonu mi je uvek ili 320kbps ili flac, ANC je dobra stvar ali meni ne i presudna, ako je passive + dobar fit dovoljno dobar. Udobnost i "malenost" su mi prioritet, kao i dobra baterija i kapacitet iste u punjivoj kutiji. Baš me zanimaju te negativne strane.
A zamolila bih te da baciš pogled i na Anker soundcore Liberty 2 Pro koje su cenovno dosta pristupačnije, dosta nahvaljene ali nešto veće od Jabra i pominju neki hissing kada se sluša nešto tiho...sa tendencijom da to poprave u narednim serijama ali kako znati koja ti je zapala.
 
Poslednja izmena:
@Proday koje ti imaš sad?

75t ne nudi ništa specijalno za razliku od 65t..ne isplati se nikako za 200€ koliko je ovde kod mene. Za crni petak su bile 130€ ali opet mene 65t active služe bez greške i dok ne vrisnu ne menjam.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
@ljubimci pa ti kupuješ slušice već dve godine [emoji56] koliko su jabra 75t tamo?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Odprilike. Više od godine sigurno... Zato što sam 2 para kupila i prodala, 65t nahvatala na akciji i prodala za nedelju dana jer mi je apsolutno prazan zvuk kao iz prazne noše a i na sve to su mi nešto nezgrapne bile za moje uši, Buds je ostao malo duže jer su perfektno nosive, male i udobne ali se žale ljudi da me ne razumeju kada pričam pa su otišle za mesec dana. Kada ih uporedim sa žičnim Momentumom koji mi živi u ušima, plače mi se. :) ...a ne mogu da nahvatam True Wireless za manje od toga koliko koštaju nikako pa ne mogu da nađem alternativu. Valjda i ne može za manje novce... definitivno. Rekoh da nije Jabra nešto popravila u pogledu zvuka jer vidim da su dosta manje. Izlazi i Buds osveženi, samo kad bi taj mikrofon malo popravili bile bi jedan idealni aksesoarčić za svaki dan, i dalje sa zvukom daleko od idealnog ali za te pare i za trenutke kada žica stvarno može da smara, bile bi bombona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno