Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
1more Stylish mogu da se nadju za nekih $70 na akcijama (verzija sa -I, koja nije za kinesko trziste).

KZ BTE meni rade posao, al ja na njima gotovo da nikad ne slusam muziku. Imaju jedan jako iritantan bag, da posle nekoliko paljenja/gasenja uz kombinaciji sa Podcast Addict player-om, sve zvuci mnogo dublje, i samo restart telefona pomaze. Kad se nakacim na Anker Soundcore 2, to isto se ok cuje, tako da je do sluski. Sta je tacno problem, pojma nemam.
 
Za 70ak e dva para možeš jedino na kineze da se osloniš, neće smrdeti ni mirisati ni one ali za te novce KZ je jedina opcija. Imaš Sabbat e12 na Aliju za 40ak dolara, nešto su po Jutjubu odlepili korisnici, one mi jedino padaju na pamet a da nisu KZ. Sve ostalo pa makar i kinesko je skuplje, ne može dobar BT za 35e... realno, osim ovog Senfera o kome priča hsv i pola planete, za te pare ne možeš ni krštene žičane da nađeš.

hvala,sabbat onda :)
 
Nemam pojma, samo videh da je akcija, izašla mi reklama na Instagramu.
Izgleda su skameri neki. Evo i meni sad iskoci...
990b217884496d36e9500759a0ec6fb3.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ammm,jeste da sam laik za alijev sajt ali sabbat nema ispod 69.99 ili bar ja ne umem da nađem...i jel mora baš e12 bez sufiksa?ovi ostali modeli?

sa druge strane kz bte su 20 dolara,za te pare nema razloga ne uzeti jedne,te ću verovatno uzeti njih sebi a taj neki malo jači/fensi model za poklon drugoj osobi...
 
Trenutna cena im je 54$, bila je neka malo veća akcija bile su oko 40$ jedan vikend. Imaš i x12 model koji je malo jeftiniji on ti je oko 40$ trenutno, pogledaj malo YouTube rivjue, možda se tebi lično ne svidi ne znam. Samo znam da je hajp oko njih i nekih Mifo trenutno.
Ja lično nisam ljubitelj nepoznatih brendova kada je audio u pitanju, pratim zbivanja u svetu audio opreme pa ti samo navodim šta često viđam u recenzijama. Meni lično je sve to bacanje para jer smatram da su uši osetljiv organ i zaslužuju samo najbolje, ali nismo svi istih interesovanja :)
 
Poslednja izmena:
ja bih pljunuo daleko više da znam da će to da opstane ali pošto smo u tandemu uništili ili izgubili oko tuce pari što skupih što jeftinih bubica u poslednjih par meseci,kad neće breg muhamedu...

46 dolara i fri šiping na ibeju,pouzdan prodavac (iz kine).trenutno najbolja cena koja postoji.takođe,neka vas ne zbuni (kao mene) tws sufiks,to je skraćenica za 'true wireless' tj denotira da rade odvojeno kao airpods.

čitajući dalje došao sam do neke generalne preporuke za meizu ep52.sad,meni iskreno ne treba 'tws' tj airpods dizajn,to sam rešio sa ovim sabbat (za sad) i zanima me šta je od takvih varijanti dobro?spomenute kz bte,meizu ep52 ili nešto treće?sve je to 20tak dolara na aliju,mene zanimaju zvučno najbolje,nije mi toliko bitno ostalo (sem da su bluetooth,nemam više džek na fonu,i ne bih više da koristim adaptere).
 
ja bih pljunuo daleko više da znam da će to da opstane ali pošto smo u tandemu uništili ili izgubili oko tuce pari što skupih što jeftinih bubica u poslednjih par meseci,kad neće breg muhamedu...

46 dolara i fri šiping na ibeju,pouzdan prodavac (iz kine).trenutno najbolja cena koja postoji.takođe,neka vas ne zbuni (kao mene) tws sufiks,to je skraćenica za 'true wireless' tj denotira da rade odvojeno kao airpods.

čitajući dalje došao sam do neke generalne preporuke za meizu ep52.sad,meni iskreno ne treba 'tws' tj airpods dizajn,to sam rešio sa ovim sabbat (za sad) i zanima me šta je od takvih varijanti dobro?spomenute kz bte,meizu ep52 ili nešto treće?sve je to 20tak dolara na aliju,mene zanimaju zvučno najbolje,nije mi toliko bitno ostalo (sem da su bluetooth,nemam više džek na fonu,i ne bih više da koristim adaptere).
Imam Meizu ep52 već jedno 7 meseci I skroz sam zadovoljan kupovinom zvukom takodje , preporucujem def.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam sfr dt6. Dobio neki kupon i izašle me 12e.

Gledao sam fiio k5 u nas, mada videh i k5 pro ima na Amazon-u za $149, a idem u USA. Da li ići na to ili x3 iii ili m6 što reče Hsv?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Gde si našao za taj novac?
Jel ima verzija sa mikrofonom i kakvog je on kvaliteta?


hvala,sabbat onda :)
Jel može link do tih sa eBay-a?
Vidim ima običnih i ultra na Aliexpress-u. Koja je razlika?
 
Poslednja izmena:
Malo sam iscitao temu poslednjih 10ak strana, ali nisam nasao odgovor, tacnije jesam delimicno.
Trebaju mi neke bubice, bitno mi je da su udobne, da mogu da se nose par sati bez tegoba. Koristio bi ih za muziku i za pricanje.
Video sam da se provlace meizu e52 i xiaomi aridots. E sad nisam imao u planu da uzimam BT zato sto me samra da ih punim stalno, medjutim ne bi bilo lose da uzmem jedne BT i jedne sa kablom u tom rangu. Koje su udobnije od ovih 2? I da li imaju neke udobne sa kablom u tom rangu.
Ili ako imaju neke udobne sa kablom do 40ak eura, mozda uzmem i njih.
Koristio bi ih samo na laptopu, eventualno na telefonu uvece ako slusam neke podcaste.
Danke :)
 
I ja tražim neke bubice do cca 50 eura pa imam nekoliko u užem krugu. Modeli su sledeći :

1. Xiaomi redmi airdots
2. HAVIT Bluetooth mini wireless in ear sport
3. Blitzwolf Bw-fye2
4. Qcy qs1
5. Anker Soundcore Liberty Lite


Kolko vidim na netu nema nešto puno pravih testova, jedino što sam našao od ozbiljnijih je onaj kanal Jimsreview ove Anker testirao i kao nisu loše za tu cijenu.

Ima li još neko iskustva sa gore navedenim osim ovih Qcy?

Pozdrav. Izvinjenje ako se isto pitanje pojavljuje vise puta. Takodje sam u potrazi za dobrim BT bubicama, koje imaju dobar odnos cene i kvaliteta. Modeli koji me zanimaju: Anker Slim+ earbuds, QCY QS2, i Blitzwolf FYE7. Ima neko iskustva sa nekim od pomenutih modela?
 
Moje skromno iskustvo:

Meizu EP52 otkazao levi kanal posle par meseci (krenuo da se utišava i u roku od par dana zamro). Relativno udobne, nisu ispadale, zvuk mi je bio solidan... dok nisam čuo KZ ZS6.

KZ ZS6 (sa kablom): jako zadovoljan, ali treba značajna equilizer korekcija zbog pikova na 3kHz i 10kHz (sa rupama između) inače zvuče malo kao iz kante. Bas je odličan i dubok, posle korekcije sasvim naštelovao po svom ukusu. Nezgodne za nameštanje sa memorijskom žicom oko ušiju, malo glomazne. Kada se jednom nameste mogu da se nose satima (za razgovor ih samo malo odvadim, pa posle gurnem nazad).

Upravo dokupio KZ aptX BT modul za KZ ZS6 (tip A konektori), jer ne bih da ih menjam. Zvuk je za nijansu slabiji nego preko kabla (basovi nešto mutniji, visoki nešto manje sikću), ali bolji od očekivanog uz veliki dobitak na komforu. Baterija drži satima (nisam još potrošio fabričko punjenje). Domet je sasvim OK, 10tak metara ukrug, iza zida u drugoj sobi ponekad secne, ali nikad tokom nošenja.
 
Kz bolja izrada od dt6? Sto se dizajna tice mozda se nekome svidja nekom ne ali su sami earpieces odlicno izradjeni ja ne znam kako im se isplati prodavati ih za onaj novac. Kabl je smece al dobro sta da ocekujes za crvenu i kusur xD meni su dt6 bolje izrade od vecine ovih mainstream od 100€ a i vecine chifi do 50-60$.
 
I meni DT6 materijali/izrada deluju odlicno za smesnih 18$ a ovako, generalno je sve to sasvim korektno i moze da se poredi sa mnogim visestruko skupljim slusalicama. Najveca mana DT6 je to sto su same slusalice veoma teske pa me ne bi cudilo da mogu da razbiju staklo displeja telefona :d Bas ''pretezu'' u odnosu na kabl, verovatno zbog metala i silnih drajvera unutra pa mi se par puta desilo da zamalo promase displej.

Kabl je onako, prosecan, ne deluje ni da je djubre u smislu kvaliteta a ni premium, vise smara sto lako moze da se upetlja ali je bar izmenjiv mada treba oprezno cupati kablove, video sam da su neki ostetili one pinove.
Kabl i mikrofon su im najslabija tacka mada je sve to i dalje ok za tu cenu.

Ali zvuk.. e to je stvarno van svake (uglavnom bedne) konkurencije u toj cenovnoj klasi, neverovatno sta se dobije do 20$ a uz kodove/na popustima i za nebuloznih 12-13$. Bukvalno bolji dil od Superlux i slicnih slusalica u over-ear klasi, pre svega zbog cene.
 
Poslednja izmena:
Dt6, mikrofon teško đubre. Slušalice me zuljaju pomalo. Tips i kabl su ti koji deluju jeftino.

Ali, zvuk je neverovatan. Mnogo manje zamara slušanje nego kz6. Baš su zanimljive. Jedva čekam da ih uparim sa Fiiom.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Jedno pitanje za ljude koji imaju TWL sluške, kako vam ne ispadaju iz uha? Imam KZ es3 i new bee silikone koji mi odlično pašu, ali se opet desi da u trčanju spadnu iz uha. Jel te slike imaju da kažem duže delove koji ulaze u uho ili je neka druga fora ?

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Probao sinoc te u Uscu. Nekako imam utisak kao da mi je neko stavio am preko vrata. Mene bi to strasno nerviralo cak i one sto imaju samo kabl preko vrata mi smetaju. Ako budem ista bluetooth kupovao samo onako malo sto ide u usnu skoljku.
 
...ili kupiš akg y500 na kp-u za 50tak evra i bog da te vidi.niko više ne obraće pažnju što imaš slušalice na glavi dok putuješ negde,a još manje će ljudi te smaraju.
 
Nazad
Vrh Dno