Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ja mislim da im je to neki bug... Probaj da izađeš i uđeš tu (jednom ili dva puta) i neće to pisati. Bar se meni jednom desilo i sve je normalno stiglo. Ne mogu da se setim tačno šta.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
meni je to pisalo kada mi je paket otisao na carinu u strpce.Pa su ga poslali za nis, pa za bg, pa onda u ns.Inace nikakvih problema nije bilo ,samo pdv i to manji nego sto je stvarna vrednost.prati i preko 17track i nase poste (pracenje paketa)
 
meni je to pisalo kada mi je paket otisao na carinu u strpce.Pa su ga poslali za nis, pa za bg, pa onda u ns.Inace nikakvih problema nije bilo ,samo pdv i to manji nego sto je stvarna vrednost.prati i preko 17track i nase poste (pracenje paketa)
Hvala. Valjda neće i PDV na 6 USD da zalepe, zaboga. Mada sa tim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ima nikada nisi načisto...

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk
 
U trackingu nigde ne stoji „podnošenje na carinski pregled“ pa bi trebao da prođeš bez plaćanja.
5f41b2fc81f947c86cae253835adfee9.jpg
 
Meni su u zadnje vreme računali PDV na sve, bez obzira na cenu (niška carina), ne znam koji im je đavo...

Zato sto je po zakonu u svakoj zemlji tako. PDV ide na sve, a carina ide na preko odredjene cifre.
 
Upravo to nisam mogao da objasnim ljudima.. To što ne naplaćuju pdv za neke manje stvari je njihova dobra volja.. Pdv ide na apsolutno sve, a carina itd preko određenog iznosa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Stigle KZ ZS6, ako nekog zanimaju utisci...

Nisam hteo ZS10 jer ove imaju dva dynamic drivera i navodno moćniji bass, što preferiram. Bass jeste moćan, dubok ali ne previše istaknut. Čak sam dodao malčice na ekvilajzeru, ali su visoki dosta istaknuti što daje vrlo "bistru" zvučnu sliku, precizno razmeštene instrumente i (za razliku od mojih AKG K321) činele sikću k'o besne umesto da šuškaju. :) Ali po dijagramima imaju peak na 10kHz i u nekim pesmama previše sikću pa sam tu ipak malo spustio. Ukupan zvuk je u klasi sa starim Senheiser HD480 (model preko ušiju) a možda i bolji, što je preko očekivanja za in-ear.

Ostali utisci:
- Izolacija bolja nego što pišu u testovima, može da se sluša u saobraćaju, ali bass tone u brujanja motora.
- Manjih dimenzija od očekivanja, mogu da se nose uz telefon, kabl meni predugačak.
- Mikrofon dobar, dugmence radi i sa WinPhone (pause, next, answer, Cortana...)
- Komplikovano se nameštaju, nezgodno da se smaknu svaki čas i nameste ponovo.
- Stoje dobro i ne ispadaju, probao razne veličine silikonskih uložaka, a i neke svoje od pene, na kraju ipak zadržao fabričke M.
- Nisu zamorne za nošenje, slušao ih 2h iz prvog puta.
 
Stigle Uiisii HM7 (bez naplaćenog PDV-a [emoji14] ). Prvi utisci više nego odlični. Za 5-6 USD se dobija zaista neverovatan audio ugođaj. Udobne, kompaktne, zvuk zaista odličan. Jedino što sam dobio samo po jedan komad od svake veličine zamenskih tipova, a ne po par, što je veoma čudno...:) Ne znam da li se tako inače dobija ili su me nešto zakinuli.

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk
 
Meizu izbacio true wireless sluske koje imaju poveliku cenu ali deluju odlicno. Meizu pop. Sad su oko 90$. Izgledaju fino ali se cekaju reviewovi...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

imao ja 3 dana :D

imao i hybrid i hybrid HD .

Hybrid HD ima bolji dizajn i bolji kabl, "topliji" zvuk ,bolje visoke i bolje pakovanje.
Hybrid ima dosta bolji bas koji je kod HD dosta po meni slab, glasnije su i posle vise od godinu i po dana rade odlicno.

Ako volis glasne i bass sluske onda uzmi Hybrid a ako volis umereno ,tisi i cistiji zvuk uzmi Hybrid HD.
to je moje misljenje.
 
Izvinjavam se ako je vec odgovoreno.. (ne znam kako se to zove pa da trazim u searchu, a listao sam par stranica i nisam primetio)

Uzeo sam JBL T210 i zadovoljan sam (za moje potrebe).. Ali me zanima jedno.
Mozda je to normalno, ali kada stavim bubice (moraju obe) i kablom dotaknem bilo sta, cuje se tup udarac (sto me jako iritira).
Pretpostavljam da je to jer dobro izoluju. Postoje li neke kod koga je to eliminisano ili svedeno na neku minimalu ?
 
imao ja 3 dana :D

imao i hybrid i hybrid HD .

Hybrid HD ima bolji dizajn i bolji kabl, "topliji" zvuk ,bolje visoke i bolje pakovanje.
Hybrid ima dosta bolji bas koji je kod HD dosta po meni slab, glasnije su i posle vise od godinu i po dana rade odlicno.

Ako volis glasne i bass sluske onda uzmi Hybrid a ako volis umereno ,tisi i cistiji zvuk uzmi Hybrid HD.
to je moje misljenje.

Narucih obican Hybrid, volim bass :))

Elem, mozda nije pitanje za ovu temu ali neka preporuka za neki sajt za skidanje FLAC ?
 
Imaju li kod nas negde da se kupe gumice za slusalice od memorijske pene [pozeljno paket sa vise parova, da imam za rezervu], ili da uzimam od Kineza [i cekam mesec i po da stigne]?
 
Nisam primetio da ima kod nas...moje sam uvek naručivao sa Alija. Mada, ne znam zašto bi čekao mesec i po, meni je obično sve stizalo za neke 3 nedelje, šta god sam naručio (uz par izuzetaka)...
 
@beyondtime tnx!

Elem, mrzelo me da cekam od alija sluske 20-30 dana pa narucih sa KP Xiaomi Xiaomi, platio malo vise i to je to.

Sluske su me bas prijatno iznenadile, prilicno glasne, sjajan bas! Visoki su mozda malo visi nego sto bi trebalo doduse jos se nisam igrao sa podesavaima playera. I ono sto je meni najbitnije, jako udobne i lagane.
Jedino me kabli nije savrsen posto je ispleten, pricno lako se mrse ali nije to neki veliki problem :)

Stvarno preporuka od mene za ove sluske!
 
to sam zaboravio da ti napomenem ali rekao sam u nekim postovima ranije .Bez obzira koliko ih lepo umotao i polako odlozio za 3 sekunde ce da se umrse :D
zato su na HD stavili deblji silikonski kabl koji se teze umrsi.Ako imas Xiaomi telefon izaberes tamo Mi Sound Enhabcer i izaberes hybrid ili Mi noise Canceling (type C) tada bude jos lepsi zvuk
 
Citao malo temu, i bas dostaaa dobrih slusalica, za svaciji dzep, dosta bang for the buck. Meni pao izbor na KZ ZS6.
Naisao na aliexpressu dobar deal, za 35e zs6 sa mic-om, blutut modulom i onim silver-plated kablom. Bolji deal od tog nema?
Alternativa ovim slusalicama? A i za taj novac? Nema bolje?
ZS10 nisam gledao, vidim da nesto niste bas oduvljenjeni njima, jeste napredak, visoki su poboljsani, ali su bubice ogromne?
A i mislim da necu naici na bolji deal od tog, da dobijem takav pack za 35e.
 
Nazad
Vrh Dno