Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Jel ima neko Xiaomi Air dots pro 2? Kakva su iskustva i vredi li para? Ima za 7000din na akciji...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Ja sam dodao 2500 i uzeo LG FN4. Xiaomi-u nesto i ne verujem za te sluske, a ove su provereno dobre, drugar mi potvrdio (imamo slican ukus).
 
Da li se isplati uzimati Airpods Pro kod nas ili je bolje uzeti iz HU?

Ono sto sam nasao ovde po radnjama je stvarno nerealna cena...
 
Poslednja izmena:
Ja imam Freebuds 3 od Huawei, ali počinje da mi smeta što nisu in ear, postaje mi zamorno da stalno moram da guram slušalice unutra da ne bi ispale i da bih čuo malo dublji bass.

Naručio sam LG Tone Free FN4 (realno ne treba mi UV čišćenje (perem uši :d ), a ništa mi ne znači puno bežično punjenje) umesto FN6. Nadam se da su okej.

Čuo sam dosta hvale za te LG slušalice.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

Kakav je zvuk na tim Huawei slusalicama i jel istina da ispadaju lako iz usiju? Kad si ih vec imao. :)

Razmisljam se da uzmem njih ili JBL Tune 220TWS ili neke druge earbuds. Sad gledam pa ne znam ni sam sta je pametno tu do stotinak evara. :D
 
To su earphones sluške.

Kupi kinezare kopije airpodsa, pa vidi da li ti odgovara. Ako ti odgovara onda okej.

In ear rešenja su za mene najbolja, jer najbolje prijanjaju i najbolje mi se čuje bass.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Probao sam airpods i generalno mi odgovara oblik. Nisam ih sad nosio bog zna sta da bi video da li ispadaju tokom setnje ili ako potrcim.

Nego hocu sebi da uzmem dobre neke BT sluske za muziku, samo jos ne znam koje. Vidim da ove Huawei hvale, takodje da su dobre i ove JBL. Razmisljao sam i in ear slsuke kao ti sto si uzeo tako neke.

Veliki je izbor samo ne znam sta da odaberem, pre bi mozda kao airpods fazon mada ne bezim ni od in ear. Samo od kog proizvodjaca, gde se cuje normalno bas i da je zvuk dobar. :) Nisam do sad imao nikad tu vrstu bubica pa ne znam koliko je opterecenje na usi ako su in ear zbog tezine itd.
 
Posle isprobane gomile, ostajem na ovim. Preporuka.
a81036c53fbe06fa5221636b61b97304.jpg
 
Pozdrav!

Zahvaljujući ljudima sa ovog foruma sam ranije kupovao neke slušalice sa kojima sam prezadovoljan.

Ono što sada tražim su neke TWS...
Ja sam sestri pre godinu dana kupio Qcy Qs1 sa kojima je ona zadovoljna.

Kupio bih sada i sebi tako nešto. Bilo bi idealno u tom nekom cenovnik rangu oko 1500-2000. Možda bih se otvorio i malo više za nešto dobro.
Međutim, problem je sada poštarina sa Alija koja je 70-80 dolara.

Nadam se da će neko imati vremena za preporuku (a ja ću početi da listam šta ste pisali prethodnih meseci).

Otvoren sam za sve opcije.
1. Postoji li način da se naručivanjem preko AE izbegne ta ogromna poštarina?
2. Domaće radnje... Po mom mišljenju preduvane cene po 2-3 puta.
3. KP i Kupindo (može li se tu nešto pronaći?)
4. eBay, amazon... (Nisam nikada poručivao)

Nadam se da će neko biti raspoložen da me bar ukratko uputi šta je trenutno najbolje.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko ima prilike da isproba Edifier X3 i SoundPeats?

Zanima me da mi kaže koje slušalice su glasnije i da li se u praksi mogu koristiti napolju za razgovor?

Imao sam QCY BT (ja mislim T1) bubice i to je bilo jedva upotrebljivo.
 
Da li je neko ima prilike da isproba Edifier X3 i SoundPeats?

Zanima me da mi kaže koje slušalice su glasnije i da li se u praksi mogu koristiti napolju za razgovor?.

juče mi stigle X3, zvuk zadovoljavajući za moje uši ako uzmemo u obzir cenu. prenaglašeni niski za moj ukus, mid mutan, visoki povremeno oštri. ništa što neću tolerisati za ~30ak eura.
što se tiče mikrofona prilično sam razočaran. moram soldino glasnije da govorim da bi me razumeli, imam neki nerazumljivi reverb u glasu dok pričam (tako mi rekoše).
 
Okej, bojao pošto sacrib opisuje te slušalice kao najbolje po pitanju zvuka, javljam utiske za SoundPeats vrlo uskoro, svakako neće biti mnogo gore od QCY

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde bih mogao da naručim Alien Secret QCC010?
Ali ne šalje za srb a nigde ih pored alija ne nalazim..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Koliko sam pročitao njihov zvuk i mikrofon je najslabiji ali ga vadi kapacitet baterije i što može o
9 puta da se puni.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Stigle SoundPeats Truedots

S obzirom da su u top5 u ovoj klasi, očekivao sam barem 15% jači zvuk

Ono što je definitivno plus jeste širina zvuka. Za razliku od QCY pa i nekih osnovnijih KZ modela, nekako svaki instrument pronalazi svoju poziciju u zvuku na dosta čistiji način.

Ono što mi se ne svidja jeste touch kontrola - nisam o tome razmišljao ali ako želiš da čuješ basove bolje pa pridrzis slušalice rukama ili ces promeniti pesmu ili ces je ugasiti - ah te moderne tehnologije :d

Sve u svemu nisam nezadovoljan, ali ne vidim neki otkud toliki hype oko ovih slušalica. Voleo bih da isprobam Edifier X3 u nekom momentu čisto da znam šta zaista da preporučim ljudima.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ako moraš da pridržavaš slušalice da bi čuo bas - verovatno nemaš dobar seal, tj. moraš da promeniš kapice.

Pričah već u ovoj temi, fit je kritičan, ako nemaš dobar seal nemaš ni adekvatan zvuk. A priča se razlikuje od slušalica do slušalica i od svačijih ušiju, mora malo da se eksperimentiše.

Ako nekog zanima, ovi tipovi su dušu dali za večinu tws slušalica. Kratki, pena, ali glazirana pa ne utiče na zvuk, nema šanse da ispadnu niti da iscuri bas.
 
Može li neki pouzdani / proverni link za originalne Sony MH750?

Ili makar neke slike da znam da prepoznam razliku.

Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno