Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Da, te...

Da li je neko probao: da li bi sa BT usb stikom mogla da se sluša muzika sa kompa na sluškama preko BT modula?

Uh što obožavam ove sajtove što zabranjuju kopiranje texta i desni klik a puni su afiliate linkova, obrisao bi ih momentalno...
Uglanom, kaže curenje zvuka na srednjoj jačini pa na više što znači da baš i ne "dihtuju" dobro, hmmmm, razmišljam, da ima providno ljubičastih kao ES3...
 
Poslednja izmena:
Stigao mi je mali amp za mobilne, ovaj: https://www.ebay.com/itm/Portable-3...360791?hash=item1c8c9fb3d7:g:-GUAAOSwKVJZeY7t

MOgu Vam reći da sam prijatno iznenađen. Veličine kao usb flash, na mom Huawei m10L pojača zvuk za recimo 20-30%, ali i poboljša zvuk, koji je čistiji, i sa malo više basa. Tako da mislim da je dobro rešenje u odnosu na to koliko košta. Preporuka! Ima ih i na aliju...
Da li bi realno imati imati smisla uzimati ga za 6p? Ovo mi je ok cena za takvu stvarcicu. Ne zanima me da li ce zvuk pojacati jer nikada ne slusam jako, bitan mi je kvalitet.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
možeš da probaš, nije problem od vikenda...
 
Es3 vs zsr? Kije su bolje,slusace se na mobilnom,trenutno lg g2..
Porucio sam malopre es3 i sad tek vidim da su zsr na akciji,pa.me interesuje da li da pokusam da promenim porudzbinu,ako.je uopste moguce?
I koliko prosecno treba vremena da stigmu u Srbiju?
 
Tek sam danas probao one KZ penaste tipove na moje ES3 i mogu slobodno da kažem da sam bacio pare... [emoji19] Lako spadaju, bukvalno ostaju u usima, a i izolacija zvuka je nikakva. Bezveze...

Sent from my Honor 8
 
Uh I ja sam poručio nekoliko različitih vrhova od memorijske pene i svi spadaju osim New Bee. Unutrašnji deo vrhova nije obložen gumom kod većine i na to treba obratiti pažnju prilikom kupovine ali je to dosta teško jer ono što je na slici često nije ono što se zaista dobija.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel poseduje neko JBL T280A. Ima ih na aliju sa 50% popusta. Vredi li ih uzimati?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Postoje li neke slušalice u rangu ZS6 ali sa normalnim montiranjem, da ne ide preko uha? Izluđuju me kablovi koliko se petljaju, jedina zamerka koju imam.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni ne smeta način nošenja kod ES3 koje imam. Lepo naležu u uvo i ušnu školjku. Ali što ti kažes, čitave pripreme dok ih namestim. Doduše bluetooth modul je prava stvar. Koristim mob. ko čovek, bez petljanja sa kablovima...

Sent from my Honor 8
 
Meni su ZS6 prve slušalice s tim tipom kačenja i iskreno puno manji mi je problem nego "standardne" i ne smeta mi kapa... Sa BT modulom je tek zero hassle.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne taj, na ZS6 ide ravni konektor, ove:
https://gearbest.app.link/J6F5K0QwQJ

Ja nisam nešto ni primijetio da su tiše, na Mi A1 su tu negdje.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa imam taj koji sam linkovao, savrseno pasuje.

edit: Vidim da mislis na ovaj deo plastike koji ide od pinova, na ovom sto si likovao je ravan dok je kod mene zakrivljen. Mislim da to nije vazno jer je bitno da su pinovi isti.
 
Poslednja izmena:
Upravo se neko žalio da mu na ZS6 ne pasuje taj pod uglom jer plastika ne ulazi u slot do kraja, samo se na žičicama drži. Greškom poslat taj umjesto ravni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala za linkove, će se poruči :)

Što se mog pitanja u vezi nekih približno dobrih slušalica tiče najbliže ovom zvuku su mi SoundMagic e10c sveobuhvatno gledajući iako ima dosta specifičnih stvari kod oba modela. Ali jednu stvar e10c nema teorije da dostigne, bas sekcija je mnogo življa na ZS6. Nije da ne postoji na e10c ali je nekako dosadna, ne postoji wow efekat.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Dobar je soundmagic, ali opet ne mogu da se nadju za ispod $50 dok sad ZS6 ladno uzmes za $28 cak i manje ako imas srece. Ali da, tu su negde po kvalitetu.

Vidim da ovde ljudi imaju vec neki duzi period KZ sluske, da li je neko do sada imao problema u smislu da je bilo crkavanja?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo se neko žalio da mu na ZS6 ne pasuje taj pod uglom jer plastika ne ulazi u slot do kraja, samo se na žičicama drži. Greškom poslat taj umjesto ravni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ja... Poslali su mi za ES seriju.


@Babadook

Nema za sada, jedino sto je kod mene problem je da su drajveri unutura ZS6 labavi pa malo zveckaju kada sam u dzimu... Inace sve ostalo je vrh. Ukoliko planiras da uzimas idi direktno na ZS6 bez razmisljanja (imam ZS3/ZS5 i ZS6, uz par jos drugih skupljih) i od ZS6 se trenutno ne odvajam.


Btw pitanje za forum - kakva je situacija sa ES3 vs nove ZSR -> koje uzeti, koje su zvucno bolje?

Planiram da uzimam neke stvarcice sa GB-a pa reko da dodam jedne od tih 2 u kolekciju posto vidim da su ~10$
 
Ajde jel moze nako sad da razjasni, koji bt modul pasuje na koje kz sluske. Konkretno imam zs3, i modul bt za njih. Ocu da uzmem zs6, pa me interesuje da li će i modul odgovarati

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno