Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Vrede,ja sam ih uzeo pre 10 dana, zvuk prilično dobar, meni bolji od zs6, visoki ne probijaju skoro ni malo.
Sto se tice osetljivosti sigurno najglasnije sluske koje imam. Za 13 eura vrh. Usput su jako udobne.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

30 jura su na KP
 
e bas ovi deru na KP
 
Kad mi nije niko odgovorio, evo (nakon što sam kupio ZSA) odgovaram ja, sebi... :)

KZA (2700 din na KP) su 5 dimenzija bolje od običnih slušalica... Malo slabija reprodukcija visokih tonova, ostalo vrlo zadovoljan.

Probao sam i ZS4, mnogo su veće, ZSA su dizajnom i izradom bolje, za zvuk ne mogu da garantujem. Ono što me smara kod svih KZ je način nošenja "iza uha", dosta komplikuje stavljanje i skidanje.

Moj problem je što sam kupio i bluetooth modul, od istog prodavca koji tvrdi da je original. Kabal za sapajanje sa sluškama spada, potpuno je neupotrebljivo osim ako se sluške "zavare" za ovaj kabl. Inače zvuk preko blutooth modula je tiši ali dobar.
 
meni je upravo to "iza uha" bilo presudno da KZ izbacim sa liste pozeljnih

trebaju mi classic male bubice a ne ova skalamerija
 
I tako...Jabra Elite 65t dobile brata neplanski [emoji849][emoji56]
cdea1c97758e8ed46d6d9b1ae7a5e920.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Conqer hvala. Ukratko staviš, pustiš bilo koju pesmu i neježiš se kad krene melodija, pogotovo glas!

Gledaću da sastavim neko poređenje u skorijoj budućnosti u odnosu na Jabra 65t (koje sam prethodno sa bragi dash poredio). Obzirom da su najbolje sluške koje danas mogu da se kupe više ću na nedostatke i mane da se usresredim. Za početak, ne sviđa mi se platneno kućište, nedostatak on-board memorije (i nije toliki problem obzirom da ne gube na snazi zvuka kada se povežu sa pametnim satom) i jači ip sertifikat.

Moje stigle sa 1.25.0 firmwerom što znači da su proizvedene pre manje od 2 meseca (videću da li su uklonjeni problemi sa pražnjenjem i gubljenjem konekcije na šta su se mnogi žalili).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima...čim izađe noviji model od njih...ili bragi izbaci konačno naslednika od pro [emoji56]

Inače u nemačkoj u mediamarktu, akcija "kupovina bez poreza" ovaj vikend
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao iskustva sa Huawei Freebuds slusalicama?
Koje su generalno najbolje u tom nekom cenovnom rangu 100-150€. Vidim tu su jos Galaxy Buds, Airpods, Xiaomi Airdots, ove Huawei, Jabra (mada one su sportske)... Zanima me iskljucivo kvalitet zvuka.
 
Ne znam trenutne cene (KP, rasprodaje ''preko'') ali mislim da je najpametnije drzati se proverenih audio brendova (sennheiser, sony), posebno kada su TW slusalice u pitanju.
Vidis da Proday kaze da ni hajpovane Jabra zvucno nisu u rangu Sennheiser, zamisli tek koliko zaostaje Vavej, Samsung ''konfekcija''. Mada svi ozbiljni audio review sajtovi upravo to i navode, da su Jabra, Samsung itd. losije od Sennheiser, Sony TW modela (mada ni te slusalice nisu prosle bez problema, bar ne prve serije).

@Proday

Cestitam na izboru/kupovini.
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam da je takva situacija kao sto kazes.
Gledam u poslednje vreme neke BT sluske poput gore nabrojanih modela (ne neke poput Meizu EP51, vec potpuno bezicne, ako se tako moze reci [emoji23]).
Kabl je kabl to je jasno. [emoji3]
 
Hsv hvala! Kod Jabre je problem što nekako nisu projektovane da uđu skroz duboko u uho...ili bar ja u moje uši nisam uspeo da naguram tako da ostanu. Imaju one ok zvuk ali kada ih rukama guraš u uši, dok pustiš malo se izvuku i izgubiš 30% svega (bas pogotovo). Treba tipa znojnicu preko staviti da ih konstantno pritiska i milina [emoji56]

@joxy ako nisi audiofil i ne zahtevaš ne znam kakvu snagu basa, svake će da ti rade posao. Sloboda koju daju potpuno wireless slušalice uvek biram pre svega ostalog. Ja drugu obećao ove jabra za 100e, evo ne može da dočeka da dođe po iste [emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze neka preporuka za ear tips (pena ili dupli/trodupli flange) za uiisii HM7. Ovi koji su dosli sa slusalicama mi ne odgovaraju stalno ispadaju i izolacija je ocajna. Na aliju je izbor toliki da covek ne zna sta da izabere a da valja.
 
Ne mogu da čitam temu ponovo... blootooth, da su što manje i sa kablom - dakle ne TW, šta uzeti do 4000 rsd (poželjno sa garancijom)?

JBL T110BT za 4200 se nameće kao naj rešenje ali nešto nisu oduševljeni zvukom koliko sam video...

da li ima neka bolja opcija i kakva su iskustva u vezi JBL T110BT, naročito me insteresuje oko povezivanja i udobnosti?
 
Poslednja izmena:
Neces naci nista normalno za taj novac u srb (potrebno je bar 90-100e). Bolje kombinuj neke kineske sa BT modulom, ivanhoe tu moze da ti pomogne.

Imas ove za 42e: Plantronics Backbeat Go 2

Zvucno kazu da su ''ok'' ali da je trajanje baterije lose.
 
Poslednja izmena:
Za te airpods su i ove moje jabra elite 65t mama mara [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Airpods nisam ni kupio zbog zvuka,razgovori i povezivanje prvenstveno,a ni autonomija nije losa [emoji6] Rade posao samo tako. E sad,dvoumim se izmedju tih Senn,a sa druge strane bih i neke mocne NC,poput wh-100xm3,pa sad budi pametan koje staviti kao prioritet. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neces naci nista normalno za taj novac u srb (potrebno je bar 90-100e). Bolje kombinuj neke kineske sa BT modulom, ivanhoe tu moze da ti pomogne.

Imas ove za 42e: Plantronics Backbeat Go 2

Zvucno kazu da su ''ok'' ali da je trajanje baterije lose.

Koje kineske sa BT modulom s obzirom da KZ su me razocarale zbog načina nosenja? Ok im je zvuk ali me smorilo koliko mi treba da bi ih postavio na uho...da li imaju neke koje se kace kao obicne sluske?
 
Poslednja izmena:
Airpods nisam ni kupio zbog zvuka,razgovori i povezivanje prvenstveno,a ni autonomija nije losa [emoji6] Rade posao samo tako. E sad,dvoumim se izmedju tih Senn,a sa druge strane bih i neke mocne NC,poput wh-100xm3,pa sad budi pametan koje staviti kao prioritet. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
U tom slučaju sačekaj još malo da vidiš nove bose i nove sony pa odluči

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
stigle nove sluske ekspresno_Odustao od zs10pro posle citanja komentara od ljudi koji imaju obican zsn i 10pro.svi kazu da su skoro iste i da su znali da bi pre uzeli zsn i mozda neki bolji kabel.

Uzeo ZS7+upgrade kabel ali onaj siroki pleteni + foam tips.

Mogu slobodno reci da su ovo unapredjene zs6.Sredjeni visoki i prolepsan bas pa ne bole usi i ako volim bas.Obavezno uzeti i siroki pleteni kabel od kz(8-9$) ,bolji zvuk daju od fabriskog a i tesko se zamrse.Ja koristim L tipove tako da mi ovi kraći penasti ne odgovaraju jer su M i gubi se malo bas.
porucio kabel i tipove u jednom paketu i sluske u drugom.prvi stigao za 10dana drugi za 12.Bez carine , kako su stigli isti dan pusteni :D A drugi paket mi stajao 3 nedelje na carini pre toga

testirano na pocophonu , eq. na rock , audio effects na mi noise calceling type-c, sa ovim upgrade se cuje isto kao sa starim KZ type C , sada vise nema ni da se kupi taj type c iz nekog razloga
 
Poslednja izmena:
Jel može neka preporuka za bežične slušalice (sa kablom ili bez), da su bolje od Meizu EP51 (odvalilo se "-" dugme)?

Neki "best buy" kao što su ove tada bile... Cena do recimo 50$.
Koriste se uglavnom za teretanu, u prevozu i povremeno za Skype.
 
Jel može neka preporuka za bežične slušalice (sa kablom ili bez), da su bolje od Meizu EP51 (odvalilo se "-" dugme)?

Neki "best buy" kao što su ove tada bile... Cena do recimo 50$.
Koriste se uglavnom za teretanu, u prevozu i povremeno za Skype.

ja sam kupio JBL T110BT za 4200 sa 2 godine garancije. zvuk vrlo dobar, za sada jedina mana - predug kabl.
možda bolje imati dve sluške, jedne ozbiljnije za kuću, za kvalitetniji zvuk, žičane, ja gledam neke poput nekih superlux modela, a za šetnju i vožnju bajsa od ovih JBL T110BT ne trebaju bolje.

ono što su meni ovde predlagali jeste neke KZ sa BT modulom. što je ok ali 1. ja se nisam navikao na način nošenja KZ slušalica (treba 3 min da ih namjestiš, smor) 2. nabasao sam na bt modul koji je bio vjerujem piratska verzija, pa su se kablovi stalno skidali
 
Nazad
Vrh Dno