Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
meni 600 din
 
stigle zs6, carina 0din.izgleda da je guzva pa ne otvaraju sluske od "5$" :)
e sad, razlika izmedju zs4 i zs6
koristio isti kabel (kz type C ),ista podesavanja (namesteno na mi noise canceling type c ,eq. na rock sa blago pojacanim basom.
-zs6 dosta udobnije (osecaj kao kad sam imao xiaomi hybrid)
-malo cistiji zvuk na zs6
-glasnoca je tu negde.
-bas jaci na zs4, treble ubi bas na zs6.u nekim pesmama ga gurne u drugi plan , dok ga kod zs4 i nema pa malo zvuci kao iz bureta :) Ali da ima basa kao sto pisu po recenzijama nekim da para usi i da boli glava od njega i nije bas ,vise bole usi od zs4
jos cu da razmislim koje cu prodati
 
Da li je neko možda imao prilike da isproba ili je kupio KZ ZS10?

Kupio sam ja, pre nekih mesec dana, ovde, izašle USD 35.23 sa poštarinom (crne, bez mikrofona), prošle bez carine. Oduševljen sam zvukom! U mojim ušima ne leže baš najbolje, ali je važno da ne ispadaju.
Pre njih sam dugo koristio ove, i ZS10 su mi daleko bolje.
Sada nameravam da kupim i BT modul, pa gledam koji da odaberem.
 
Ja sam gledao da uzmem te KZ 10 ali sad vidim na popustu su AS10 poboljšana verzija, pa se odlučim za te, a bt modul me je izašao nekih 11E.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Naravno uporediću ih sa odličnim ZSR sluškama. Uzimam još jedne KZ da bih imao još jedan par posebno sa BT modulom. Znam da mogu da menjam na ovim što ih imam ali kontam da bi ih izdrndao sa čestim menjanjem kabela.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Tin Audio T2 na aliju 29$ (Wooeasy Shop) - ko voli nek izvoli, jos 5 dana traje ponuda.

Mislim da su bolja opcija od cele trenutne KZ ponude. Ja cu da verovatno jos jedan par da uzmem...
 
Tin Audio T2 na aliju 29$ (Wooeasy Shop) - ko voli nek izvoli, jos 5 dana traje ponuda.

Mislim da su bolja opcija od cele trenutne KZ ponude. Ja cu da verovatno jos jedan par da uzmem...
Vrv ne valja kabal. Ja sam tako uzeo t2 i morao da cekam zamenu.

Uzgred. Hteo sam da uzmem cx 3 00. Naravno cena skocila sa 4200 i imaju samo belu varijantu.
 
Poslednja izmena:
Може ли се наћи нешто боље од Apple слушалица за око тих неких 1500, 2000 динара колико су на огласима?

Треба ми као део поклона, па бубице не долазе у обзир, као ни поручивање из иностранства. Колико се сећам кроз маглу, неке Philips су се још пре коју годину помињале.
 
Jel imaju neke dobre bluetooth bubice do 35eur? Kabl je toliko poceo da me nervira na ovima sto koristim.. Ove mi deluju interesantno, jel ima neko pa da prenese utiske? https://www.aliexpress.com/store/pr...ml?spm=2114.12010612.8148356.3.63327978s5UamC
US $32.30 62%OFF | QCY T1 pro TWS business earbuds Bluetooth earphones wireless 3d headphones with microphone handsfree calls noise cancelling
https://s.click.aliexpress.com/e/bWGSza3m


https://youtu.be/0cUnIkc7qvg
 
Poslednja izmena:


Mnogo bolje zvuce X5.



Na osnovu ovog klipa (ako se uporedi sa snimkom iznad) moze da se cuje da i Sony MH750 zvuce bolje od Zircon a to su jeftine slusalice koje se nalaze u pakovanjima mnogih sony telefona. Pisao sam vec ovde da sa odgovarajucim gumicama zvuce bolje i od CX150. MH750 ponekad mogu da se nadju na KP za 800-1000 din, ako su original onda su odlicna kupovina za taj novac a jos imaju i upotrebljiv mikrofon.

Jeftine sony MH1 vs AKG od 1000$



:d
 
Poslednja izmena:
Imam T2, i prezadovoljan sam... ali uzeh juce i MEMT X5s, cisto za promenu, a hvale ih bas, i posto su bassy kako kazu, a T2 balansirane, taman u zavisnosti od vrste muzike da menjam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probaj za Memt x5s da uzmes one tipove od memorijske pene, ali ove krace, meni se zvuk sa njima mnogo vise svidja nego sa njihovim originalnim, ne budu toliko bassy :)
6e76adf5ccf0e7cf292c697dee9e384d.jpg
 
Стигле анкер бежичне пре који дан. За сад прво једно питање, јел су увек на блутут слушалицама контроле звука раздвојене у односу на телефон, по систему тв рутера, оба даљинска (дугмићи на слушалицама и на телефону) засебно појачавају и смањују?

На први поглед, звук је у рангу рецимо шаоми хибрида ("V shaped" звук са мало наглашенијим басом, али добро уравнотежено), можда мало мање чист, и мало високи лошији, али требаће времена да се испробају темељније. Засигурно боље од рок циркона и кз ес3 које имам код себе па сам их мало поредио. Батерија у ових пар дана одлично држи. Пробао сам и да трчим са њима, добро изолују звук, скоро па потпуно нисам чуо музику са звучника у теретани, нема шансе да испадну из увета, једино што мало "вуку" на десно што је очекивано због контрола на тој страни жице.
 
@Marezz

Malo kasnim s odgovorom, ali tek danas su mi stigle ove QCY QS1.

Mogu da kažem da sam vrlo prijatno iznenađen. Zvuk je vrlo pristojan, pogotovo kad se uzme u obzir cena, uparivanje i povezivanje je trivijalno i bezbolno, nisu prevelike, udobne su i ne ispadaju, domet im je bolji od bilo čega drugog BT što imam. Bateriju, što u bubicama, što u kutijici, nisam još stigao da testiram, ali ako stvarno izdrže tih 3-4 sata - pesma.

Za nekih 16 evra koliko trenutno najmanje koštaju na Aliju, ovo je spektakularno.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje:
Mogu povoljno (10 e) da kupim Samsung AKG slusalice od poznanika koji prodaje svoje nove, nekoriscene bubice koje je dobio uz S8.
Da li za taj novac mogu da kupim nesto iole malo bolje na Aliju ili da kupim ove?
 
Javi obavezno za bateriju. Meni bi ovako nesto bilo super ako ima pristojnu bateriju

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk

Malo preko 4 sata neprekidnog slušanja muzike na nekih 80-85% maksimalne jačine zvuka. Telefon je Xiaomi RN5, ako je bitno. Moje najduže seanse teško da traju preko tri sata, tako da mi je sve preko ok. Kutija/punjač može da ih napuni nekoliko puta, koliko tačno - nisam stigao da izmerim, 3-4 puta najmanje, pretpostavljam.

Ono što je zgodno je da kad završiš slušanje, staviš bubice u kutiju/punjač, one se same isključe i počnu da se pune. Kad ih izvadiš iz kutije, same se uključe, upare jedna s drugom i telefonom i vozi, sve se dešava automatski. Nisam primetio nikakve dropove, domet je odličan. Jednom u deset puta se povežu, a nema zvuka, što se rešava prostim isključivanjem i uključivanjem BT i što verovatno ima veze s mojim telefonom, ali s tim mogu da živim.

Najboje pasuju plitki tipovi sa širokim otvorom. Mogu i ovi penasti od par postova iznad, pa se nakače naopako. Malo se spljošte i vremenom će se upropastiti, ali je udobnost dobra. Zvuk je inače što bi rekli "fun", ima fine količine basa, ali ne toliko da se ne čuju glasovi, srednji tonovi su čisti, visoki su blago izdignuti, ali ništa što bi cepalo uši. Sve u svemu, iznenađujuće prijatno.

Bubice imaju tastere za play/pause, skip napred i nazad, javljanje, itd. Ne može da se menja jačina zvuka, ali šta je tu je,
 
Nazad
Vrh Dno