Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Поздрав људи, планирам да узмем бадс лајв пошто имају у бронзаној варијанти, поседује ли неко овакве и каква су искуства?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ima li neka preporuka za wireless bubice sa mute opcijom na dodir? Cena do 50-ak evra ako je moguce. Hvala :)
 
Šta biste preporučili od TWS do 60ak evra, a da ima kod nas? Može i KP.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Kolege, molim vas za preporuku za žičane chi-fi slušalice sa mikrofonom, budžet cca 30-60 evra i da se mogu nabaviti ovde (KP, prodavnica, gde god). Ili bar bližu direkcija šta da gledam. Ranije sam gledao KZ, TRN i slične. Ranije prwporučivani Senfer više nije dostupan.

Namena je slušanje muzike sa telefona i dosta telefoniranja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Naruči, moj brat ih ima i dobre su...nećeš zažaliti...
Nisam baš razumljivo napisao prošli post, Jabra elite 65 ne možeš naći jeftinije preko AliExpressa, mislio sam na ove slušalice:
RSD 7,661.68 29%OFF | Shanling MTW100 Bluetooth 5.0 TWS Wireless Blutooth Earphone Noise Cancelling Earphones Handsfree In Ear Sport Earbud Gaming
https://a.aliexpress.com/_mKNZ9df
Mislim da su malo bolje od tih Jabra slušalica ali ne nešto drastično, plus nemaš garanciju...
A mogu i da ti naplate carinu...
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima,

Žena izrazila želju za bezicnim slusalicama u fazonu onih sa kutijcom.

Ima xiaomi MI9 ako je bitno, a od slusalica se dvoumim za neku njihovu marku ili mozda ove honor buds/classic neke.

Uslov je da budu za "van" uveta a ne za bas u uvo (onaj silikonski nastavak) - izvinjavam se na laickom izrazavanju.

Spreman sam za iste da izdvojim od 50 do 100e ako bas vrede.

Ako neko ima lično iskustvo i zadovoljan je nekim bio bih zahvalan na preporuci. Takodje, podrazumeva se da mogu da se nadju kod nas u ovim vec brendiranim radnjama tehicke robe.

Hvala puno. (podrazumeva se da cu listam temu za to vreme, ali mozda mi neko vec presece jer se vrte tri modela tog cenovnog ranga u nasim prodavnicama)
 
Stigle mi Aliensecret Predator pro (QCC010). Za sada zadovoljan.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Zdravo svima,

Žena izrazila želju za bezicnim slusalicama u fazonu onih sa kutijcom.

Ima xiaomi MI9 ako je bitno, a od slusalica se dvoumim za neku njihovu marku ili mozda ove honor buds/classic neke.

Uslov je da budu za "van" uveta a ne za bas u uvo (onaj silikonski nastavak) - izvinjavam se na laickom izrazavanju.

Spreman sam za iste da izdvojim od 50 do 100e ako bas vrede.

Ako neko ima lično iskustvo i zadovoljan je nekim bio bih zahvalan na preporuci. Takodje, podrazumeva se da mogu da se nadju kod nas u ovim vec brendiranim radnjama tehicke robe.

Hvala puno. (podrazumeva se da cu listam temu za to vreme, ali mozda mi neko vec presece jer se vrte tri modela tog cenovnog ranga u nasim prodavnicama)
Huawei Freebuds

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ljudi jel moze pomoć. Pounistavao sam sve žičane slušalice koje sam koristio za razgovore telefonom. Često pričam jako dugo pa mi je lakše da stavim slušalice i imam ruke slobodne. Planirao sam da uzmem neki od bluetooth modela koji bi ujedno koristio i za slušanje muzike ali sad je ova situacija sa AliExpressom pa ne isporučuju kod nas tako da bih taj plan stavio na čekanje (osim ukoliko neko nema neki drugi predlog kako da prodjem jeftino :-D ).

Uglavnom da skratim priču. Treba mi preporuka za najobičnije i najjeftinije slušalice koje bi bile pogodne za razgovore. Dakle da mikrofon bude korektan a sam kvalitet zvuka nije toliko bitan. Ostale su mi čitave još jedne uisii ali se sagovornici žale da me ništa ne čuju. Poželjno bi bilo i da kabl nije krš koji će se raspasti posle mesec dana.
 
akg sa s9/s10 telefona,oko hiljadu na oglasima.ispod toga je bacanje para,a em je majk super,em one zvuče dobro,em će ti izdrže mnogo više od mesec dana...

samo se pazi kopija,kupi lično u lokalu ili od proverenog prodavca pa po cenu da daš 200-300 din više,isplati se.
 
akg sa s9/s10 telefona,oko hiljadu na oglasima.ispod toga je bacanje para,a em je majk super,em one zvuče dobro,em će ti izdrže mnogo više od mesec dana...

samo se pazi kopija,kupi lično u lokalu ili od proverenog prodavca pa po cenu da daš 200-300 din više,isplati se.
Može neki link i mene interesuje, ali samo ako su neotpakovane.
 
Sony MH755 Review: Budget IEM Endgame
https://www.head-fi.org/showcase/sony-mh755.23501/reviews

mh750755.jpg

I stare MH750 su odlične i jedne od najboljih jeftinih in-ear (povremeno mogu da se nađu na KP za 800-1000 din, mada verovatno ima i kopija sa AE) a nove MH755 su još bolje.
 
Poslednja izmena:
Bolje pitanje je koje su sada najbolji odnos cena/kvalitet. Znam da su se jedno vreme preporucivale Senfer DT6. Jel ta preporuka i dalje vazi ili ima nesto bolje? @hsv.stoned I'm looking at you :D

Naravno dzabe sve dok se ne vrati free shipping.
 
Moze mala pomoc prijatelja? Ne razumem se u ovu tematiku previse, bolje da pitam, pa ako neko nadje malo vremena da odgovori - super.
Jabra 75T Active Elite, nove, za 125 EUR? Za slusanje muzike, kod kuce i na treningu, ali i za pozive. Bitno mi je da su koliko toliko sweat/dust proof, jer sam jedne Beats X sprzio na trcanju. Pre tih sam koristio Sennheiser Cx300, u stvari dva para (kad su se prve pokidale, kupio druge iste). To je moj neki nivo :)
Ima li nesto bolje za taj novac?
Hvala unapred na svakom savetu!
 
Poslednja izmena:
Znači one oko 3 eura nisu prave... koja je sad naj pristupačnija cena, a da su dobre sa aliekspresa?
Pa tu je problem, nema ih više ni za kakve pare, a sve su bile prave (kupio nekoliko pari i proverio dok ih je još bilo) za tih 3-5 evra.

Što se tiče potencijalnih izvora originala, preporučujem ovu temu na Head-Fi forumu. Ako neko zna gde mogu da se nađu - dobra je šansa da će tamo pisati.
 
Pa tu je problem, nema ih više ni za kakve pare, a sve su bile prave (kupio nekoliko pari i proverio dok ih je još bilo) za tih 3-5 evra.

Što se tiče potencijalnih izvora originala, preporučujem ovu temu na Head-Fi forumu. Ako neko zna gde mogu da se nađu - dobra je šansa da će tamo pisati.
Da li je ovo original: RSD 357.73 24%OFF | Original sony MH755 in-ear For Sony earbuds Headset Earphone for SBH20 SBH50 SBH52 Bluetooth Device
https://a.aliexpress.com/_AXsix1
 
Ne može da se zna dok ih nemaš u rukama i ne otvoriš. Jedini način da se utvrdi da li su original ili ne je da se pogleda drajver, original ima dve tačkice sa strane. I, naravno, kopija zvuči grozno.
Ne vrede ni slike sa listinga jer mogu da budu slike bilo čega i da nemaju nikakve veze sa onim što će ti poslati.
Po komentarima za tog specifičnog prodavca na Aliju reklo bi se da su kopije.

Ono što je još bitno je da je kabl baš, baš kratak. Znači, mora ili da se zameni kabl ili da se koristi ekstenzija da bi uopšte imale smisla. Mislim na MH755, 750 bi trebalo da imaju duži kabl.
 

Prilozi

  • Fake_vs_Genuine_MH750s.jpg
    Fake_vs_Genuine_MH750s.jpg
    802.4 KB · Pregleda: 128
Nazad
Vrh Dno