Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ubacene jesu i to stoji fiksirano, ali izgleda da je unutrasnjost sa kojom su kablovi povezani labavo preko pinova i da pomeranjem kabla (i ovako kada ih tresem blago) dolazi do "zveckanja" unutra. Ne utice nista kada su preko uha, ali OCD udara... :D

Edit:

Moja greska, izgleda da mi ovi aftermarket kablovi imaju lufta sa doticnim otvorima kod ZS6 - na ZS5 ulaze knap (tight as a nun's twat - sto bi rekli) dok ovde ima lufta...

Sad se nesto premisljam za onaj zuti kabal... :D
 
Poslednja izmena:
Šta je bio problem sa ZS6? Moje su na carini trenutno, nisam ih još probao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zato ih ja nisam ni naručio. Ove Einsear su odlične.
 
Isto sam mislio,ali samo par puta da ih probate, postaje normalno, ne spadaju ni na trčanju čak.
 
Ovo im je srebrna? Odlično uz crne ZS6.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    21.3 KB · Pregleda: 101
  • 2.jpg
    2.jpg
    639.5 KB · Pregleda: 120
Malo su se (ili te) zeznuli..Ja sam dobio za ES3 srebrni kabl ali baš u boji kao sa slike. Tebi su izgleda poslali drugi model. Ovakav:
35dae13d27bbb2548f2aca0b9ce75d98.jpg

P.S. Sviđa mi se. Bolje ide uz crne ZS6. [emoji41]

Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Nisam probao da budžim srebrni na ZS6. Na prvu loptu ima razlike, ali treba da bolje proveriti kad uhvatim vremena.
 
Primetio sam da ima razlike u udobnosti pri nošenju između ZS5 i ZS6, evo i kako:
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    44.7 KB · Pregleda: 134
  • 2.JPG
    2.JPG
    47.2 KB · Pregleda: 119
  • 3.JPG
    3.JPG
    34.8 KB · Pregleda: 118
Meni crvene jos nisu stigle

[emoji58][emoji55]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 

Prilozi

  • test - vylota.jpg
    test - vylota.jpg
    1 MB · Pregleda: 132
Prodje I prošla nedelja, a još mi nisu stigle es3, kod nas na carini od 3. decembra... Pa da sam slona naručio do sada bi stigao. 32 dana od kupovine.... [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
ne vidi se slika.

Glavna fora kod bilo kojih tih vrhova/tips-a je da unutrasnji deo koji ide na slusku ima jos jedan "sloj" odnosno da imaju gumice (sto se da videti na slici) koje ce ih drzati na one kanale od sluski.

Rekoh vec, te NewBee su odlicne, meni nista losije od precenjenih Comply. Valja ih uzeti dok ih jos ima po normalnoj ceni.
 
Poslednja izmena:
Prodje I prošla nedelja, a još mi nisu stigle es3, kod nas na carini od 3. decembra... Pa da sam slona naručio do sada bi stigao. 32 dana od kupovine.... [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Meni su danas stigle slušalice koje su 15. stigle na carinu, a druge sede od 3. decembra i još ih nema :D
Naša carina....
 
Meni su ZS6 od 12.12. na carini, što đi u ovom slučaju odgovara pošto se upravo vraćam u zemlju. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
svake godine u vreme božićnih praznika i u vreme letnjih godišnjih odmora strašno uspore, al' ove godine nadmašuju sebe, ... im

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno