Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Stigle danas odmah sam isprobao i mogu vam reći da je zvuk [emoji344] brutalan, čuju se jasno svi tonovi, bas je dovoljno jak da u njemu uživaš. Jedino što bih dodao da izgledaju malo čudno u odnosu na standarne i što nema volume control na kabelu tako da kome oblik nije važan i da ima volume control na kabelu ja bih rekao da su odlična kupovina i preporuka od mene.
081fc31ee5d10700824af7845b1df9a5.jpg
e2572de2180772ad8163d9f32b52ec52.jpg
833d46f1e882021b12b6a77b7274b7a2.jpg


Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Juče je bila niža cena, nego su je nabili, pa kao popust.
9750f351e4c01c138c59f859a9762b08.jpg
 
Neka brza preporuka bubica do 5000 dinara. Ali moram negde kod naših lopova u prodavnici da kupim, treba mi za neki rođendan.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Za android, ios uredjaj ili za plejer? Da li moraju da imaju mikrofon i kontrole? Bassy ili neutralniji zvuk?
 
Za Android, generalno bitno samo da daju dobar zvuk, nije za mene, drugu kupujem poklon, pa rekoh možda neke slušalice.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pregledao sam sad domacu ponudu na brzinu i cini mi se da je losija nego pre nekoliko meseci. Losija u smislu ponude odlicnih modela za taj novac, inace ih ima na stotine do 50e. Nisam gledao KP ponudu.

Samo su ove zanimljive ali kostaju 49e (verzija za Android): https://www.whathifi.com/beyerdynamic/byron/review
Beyerdynamic has made a spectacular return to the budget earphone market – these Byron in-ears are now setting the standards at this price
Sudeci po utiscima vrede taj novac.

Imas jos dva Denon modela (39e) - AH-C260R i AH-C50, C50 su uzgleda malo bolje od C260R (silver verzija i dalje kosta 49e, black na snizenju 39e) ali su Byron verovatno bolje i od njih.
 
Poslednja izmena:
Pregledao sam sad domacu ponudu na brzinu i cini mi se da je losija nego pre nekoliko meseci. Losija u smislu ponude odlicnih modela za taj novac, inace ih ima na stotine do 50e. Nisam gledao KP ponudu.

Samo su ove zanimljive ali kostaju 49e (verzija za Android): https://www.whathifi.com/beyerdynamic/byron/review

Sudeci po utiscima vrede taj novac.

Imas jos dva Denon modela (39e) - AH-C260R i AH-C50, C50 su uzgleda malo bolje od C260R (silver verzija i dalje kosta 49e, black na snizenju 39e) ali su Byron verovatno bolje i od njih.
Hvala, ali nažalost koliko vidim ima ih samo u Sky Music-u, koji ne radi do ponedeljka.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
"Momcovi" ima li nesto novo na chi-fi trzistu da se proba posto me opet svrbi da isprobam nesto. :)
Letos nisam uzeo TinAudio T2 kada su bile na Aliju ~29$ (ljudi se zalili da su MMCX konektori osetljivi, rekoh sebi f-it ali sam se pokajao)- vaze li iste i dalje kao "best buy" ispod 50$ ili ima novih modela? Hoce li biti nekih akcija uskoro ili nista od toga u dogledno vreme?

Vredi li sta od nove ponude KZ-a (imao kz6 sa kabal/sundjer modovima, super za te novce ali geknuo konektor relativno brzo, KZ3 ista fora, KZ5 jos sljakaju ali pored EX1 nemaju sta da traze...)
 
Koji je najbolji izbor bluetooth sluski trenutno do nekih 3-4k? Vidim na KP imaju Meizu EP51 u tom nekom cenovnom rangu a dosta ih hvale ljudi.

Takodje Xiaomi ima svoj model, KZ ES5...

Sve su tu negde slicnih cena, pa me zanima koji je po vama najbolji izbor od navedenih, ili mozda postoje neke cetvrte koje su pak bolje od gore navedenih. Hvala unapred. [emoji4]
 
xiaomi ima neke sluške sa anc, ali nisam baš siguran koliko valjaju.

kz ima usb-c kabl sa 2-pinskim konektorima na kraju pa može da se ukombinuje sa raznim slušalicama.

a može i da se uzme minijaturni adapter/dac kao što je hidizs sonata pa da se šteka normalni 3.5mm konektor.
 
bolje uzmi neke kz i type c kabel nego adapter.Ja imam mi note 3 i koristio sam fabricki adapter i od UGreen-a ali je mnogo boli zvuk kad ide direktno.ako uzimas KZ pazi na prikljucak.sto se tice ovih xiaomi ANC skoro ih je ovde neko narucio.
 
Ima li nekih kvalitetnih usb type c slusalica?
Kupio bih neke, ali iskljucivo usb type c.
Cudi mw da je ovako slab izbor.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk

Imam ja te xiaomi usb type-c i odlicne su, od tog noise cancelinga, moze da se iskljuci, pa do zvuka, i jako su udobne.
Jos uvek ne mogu da prestanem da sakrijem osmeh sa lica kad slusam. muziku preko njih, kako se sve cuje, svaki instrumnt.
 
^ Neka posebna verzija T2-jki ili standardna sa "pre-order" promo-om?

Razmisljam da kupim 2 komada ako bude moglo po toj ceni... :)
 
 
Nazad
Vrh Dno