Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
dobih na poklon AKG bubice koje su išle uz samsung s10 fonove,i moram da priznam da su poprilično dobre.najveća mana je bass,ko je u tome treba da preskoči,midlovi su odlični i trebl/prezens iznenađujuće okej.

izrada zaista dobra,kontrole odlične...koliko vidim 10tak e su po oglasima,zaista za te pare odlična alternativa dok ali ne proradi i može opet da se uzme senfer za 18 dolara.
 
jok,original,zapakovane došle uz fon.bass je uvek subjektivan,ali ne može da priđe ozbiljnijim bubicama,pričam u tom aspektu.nastavci kao nastavci,ni jedni mi ne leže,to je do mene ali slušalice su mid hevi,što meni odgovara jer takve žanrove slušam.
 
Mozda je ovo u pitanju: https://www.head-fi.org/showcase/samsung-akg-oem-in-ear-headphones.23170/

Cons: Inconsistent sound from sample to sample, even within the same batch.
Some samples have imbalanced channels.
Treble response can be very different with small changes in insertion depth.
Limited to shallow insertion, which can result in a peak and a null in the treble.
There are fakes online.

Prve Samsung/AKG koje sam probao su zvucale nekako dosadno, tanko, bas je bio slab (i relativno spor), iza solidnih srednjih i prihvatljivih visokih. Novije (S10) koje sam na kratko probao, zvucale su dosta punije, zabavnije.
 
Stigle mi Mpow T5 sa Alija posle mnooogo vremena, već sam i odustao od njih. Devojka mi za rodj uzela Jabra Elite 65t, tako da ću ove prodati drugaru. Kratko koliko sam ih probao, veoma lepo se čuju, kutija u kojoj se pune jako lepo urađena, kvalitetna je pod rukama.
Kutija cela nije na nivou Jabra koje imam, ali sasvim lepo za te pare izgledaju. Plaćene su 45 dolara i mislim da je super kupovina.
Naravno, savet mi je dao @hsv.stoned pre dosta vremena. :)
 
Mozda je ovo u pitanju: https://www.head-fi.org/showcase/samsung-akg-oem-in-ear-headphones.23170/



Prve Samsung/AKG koje sam probao su zvucale nekako dosadno, tanko, bas je bio slab (i relativno spor), iza solidnih srednjih i prihvatljivih visokih. Novije (S10) koje sam na kratko probao, zvucale su dosta punije, zabavnije.

Bas sam ove EO-IG955 i porucio. Vagao sam izmedju njih i Sony MH-750, ali se ipak odlucih za AKG jer su mi na slikama izgledale kvalitetnije. Da sam znao ovo gorenavedeno ranije, verovatno ne bih ni porucivao. Ispade da nije neka drasticna razlika u odnosu na ove slusalice sto sam dobio uz A71, a koje mi zvuce kriminalno u poredjenju sa byronima sto sam pre imao. :/
 
Nisam, stvar je u tome sto se ne dogadja često, ali se ponovilo 2 3 puta.
Update su slušalice na zadnji firmware, mozda probam reset?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ne znam kako se to radi. Slušalice imaju mnogo glup bag, ako se isprazni kutijica za punjenje, one se uključe i teraju dok ne ostanu bez baterije.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Možda sam pitao, al ajde opet.
Trebaju mi preporuke za bubice, po mogućstvu žične za telefon sa dobrim kontrolama za puštanje muzike, ne samo mikrofon i jedno dugme za prihvatanje poziva...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Možda sam pitao, al ajde opet.
Trebaju mi preporuke za bubice, po mogućstvu žične za telefon sa dobrim kontrolama za puštanje muzike, ne samo mikrofon i jedno dugme za prihvatanje poziva...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk

koliko para?evo ti gore moja preporuka - samsung/AKG sa s10 serije,na oglasima 10tak evra,ispod toga ne bi išao.ima full set kontrola sa tri tastera (play/pause,vol up i down) a većina plejera podržava i kastom longpressove (na mom po defaultu long press vol up i down je napred nazad,a play pause sam ostavio po defaultu dakle assistant ali može da se namesti bilo šta unutar plejera).

od mana ako su ultra basshead neće te oduševiti,i ovi tipovi/gumice su poprilično specifični,doduše ja nisam baš reper jer još nisam našao ikad da mi odgovaraju,ali bar toga ima kao pljeve ako ti ta tri ne budu odgovarala.
 
koliko para?evo ti gore moja preporuka - samsung/AKG sa s10 serije,na oglasima 10tak evra,ispod toga ne bi išao.ima full set kontrola sa tri tastera (play/pause,vol up i down) a većina plejera podržava i kastom longpressove (na mom po defaultu long press vol up i down je napred nazad,a play pause sam ostavio po defaultu dakle assistant ali može da se namesti bilo šta unutar plejera).

od mana ako su ultra basshead neće te oduševiti,i ovi tipovi/gumice su poprilično specifični,doduše ja nisam baš reper jer još nisam našao ikad da mi odgovaraju,ali bar toga ima kao pljeve ako ti ta tri ne budu odgovarala.
Išao bih do 30evra.
Hvala na preporuci...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
senfer dt6,pa da ganjaš kabal,ali od toga sad nema ništa,sem ako imaš nekog van regiona i način da ti pošalje...

nisam ekstenzivno slušao ove ulazne modele većih brendova ali ono što sam čuo i do 30e nije zvučalo bolje od samsung/akg i sony mh 750,ali sačekaj nekog upućenijeg u isk i slične kojih ipak ima kod nas.
 
Da li ima negde SENNHEISER MX 375 STREET na stanju?

Ako neko zna neka napise gde se mogu nabaviti.
Dajte i neku preporuku ako ih nema, neku zamenu.Isto ovakve da nisu in-ear.
 
Ne znam gde da postavim pitanje, ali mislim da je okej ovde..

Drug ima problem sa airpods slušalicama.. Original su itd sve ok. Ima xiaomi mi note 10 telefon, poveže slušalice i pusti muziku, pojača do kraja ali se i dalje jako tiho čuje..
I kaže da kada poveže na telefon piše da je not compatible.. Jel moguće da jednostavno nisu kompatinilni ili?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav,zanimaju me neke in ear bubice do 5000 max,moze neka preporuka.Dovumio sam se izmedju LENOVO HT28 ili XIAOMI MI TRUE WIRELESS EARBUDS BASIC S
Ili ako ima neko neku drugu preporuku ?
 
Nazad
Vrh Dno