Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Geknule mi danas Fiio EX1 (uzete kod Muziker - pandan/konkurent Thomann-u), kako su jos uvek u garanciji pokrenuo sam reklamaciju. Ocekujem da mi ponude vaucer za njihovu prodavnicu tako da cu verovatno da uzimam nove uz doplatu...

Budzet je oko 120e - ima li nesto u tom cenovnom rangu za preporuku? Za oko su mi zapale Ibasso IT01 i mozda Shure se215 (mada su u tom rangu bas precenjene i sonicno lose).. Imaju jos i 1more Triple driver kao i Fostex TE05 (RHA nazalost nemaju u ponudi)... Eventualno jos neke on-ear da ubacim u pricu poput Yamahe HPH-MT5...

Kao zamenu tj backup cekam jos i T2, ali ne verujem da ce mi biti primarne...
 
Poslednja izmena:
Huh, meni te poprilicno slicno deluje kao i Ibasso IT01 (koje isto imaju poprilicno pozitivne recenzije)... Ali chi-fi import sluske za ~150e, bez garancije tesko da bih uzeo u razmatranje.
Igrom slucaja i ove su riknule van dvogodisnje garancije ali kako Muziker (wannabe Thomann) nudi 3 godine, "izbegao sam metak"...

Videcu sta ce da kazu, u ponedeljak im saljem, kako stvari stoje postoji i opcija povratka kesa. Sto bi bilo odlicno jer bi mi se opcije znacajno otvorili i ne bih bio ogranicen na njihov online store...
 
Poslednja izmena:
Zar nisi cuo Zeosa, ako hoces da potrosis 100e na IEM dodaj jos 160 i kupi FiiO FH5 :d

260e su u EU... Iskreno samo b*dala bi dala tolike pare za in-ear pored odlicnih over-ear resenja u tom cenovnom rangu... Cak za te novce (~200e) planiram da uzmem kombo nov plejer (Sony A45) i in-ear sluske...
Oko 100e trenutno RHA MA750 i Ibasso IT01 su neki best buy.

@Dr.Mare

Nije niko na forumu, ima doduse 1-2 clana sa ZS10. Koliko vidim nisu ni te AS10 bez mane i T2 im solidno pariraju a cenovno su dosta pristupacnije.
 
Poslednja izmena:
Steta sto taj shop nema CKR9 LTD, na amazonu/ebay su ponekad na snizenju oko 120$.
 
To je problem, ne zna se da li je samo odlicna kopija u pitanju ili primerak koji ima manje ostecenje/QC propust, ex-demo ili ko zna sta. Neki sa HF tvrde da su za 60-65$ dobili original CKR slusalice (9 ili 10 model, neki klot sluske, neki su dobili i full pack prakticno). Vylota je imao CKR10 sa AE i kaze da zvuce sjajno i da misli da su original.

Ko zna, mozda su stvarno neke vrhunske kopije koje zvuce dosta bolje od velike vecine in-ear do 50$ :)
 
porucene zs6 pa sta bude.one idu na type c .zs4 ce ici na novi bt modul najverovatnije.ako neko ima novi kz bt modul neka podeli iskustva u odnosi na stari.
Koristim ga već skoro 2 meseca na es4, odličan je, baterija traje preko 7 sati skoro svako punjenje , domet je solidan, kvalitet zvuka mnogo bolji od starog bt modula i nema kašnjenja u prenosu zvuka, što znači da lagano možeš da gledaš i filmove i klipove i da se ne nerviraš oko kašnjenja zvuka. Takođe sam ga povezivao i sa laptopom i tabletom bez problema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
ne verujem da ce to raditi.pitanje je da li je ista duzina iglica onih .a i ako ubodes neces sigurno moci lepo da namestis slusalice.

u taj za zs10 ide zst,ed12,es3,es4,zsr,as10,ja mislim i zsn(one imaju nesto krace iglice valjda),zsa i ne znam ima li jos neki model da sam zaboravio
 
Zdravo drugari,

Potrebne su mi neke solidne slušalice za laptop. Imamo li nešto online što može da izbegne carinu a da je dobro? Svejedno mi je da li su u pitanju bubice ili slušalice, može i jedna i druga varijanta.

Čitam da mnogi ovde imaju KZ ZS6, pa bi me zanimalo koliko ste ih platili, koja cena je ok?

Hvala.
 
ja sam porucio juce zs6 , jutros mi je stigao kod za pracenje.preko aliexpress aplikacije izasle 30$ sa dostavom (wooeasy prodavac).mozda ce na crni petak biti neki popust ali to je tek nekih 2-3$ kao i za 11.11.
 
Morao bih da se držim ebaya, gearbesta ili nekog trećeg koji podržava Paypal. Imam neke novce tamo pa bih da ih iskoristim. Vidim da su na gearu 43$, nije baš mala razlika.
 
mozes bilo koje KZ slusalice, samo gledas kakav ulaz imaju.ja sam imao zs3 pa sam ih dao drugaru, sad imam zs4 i cekam zs6 one imaju isti prikljucak sve.
A koje su najbolje ili "best buy"?

Dobar zvuk, da dobro leže u ušima, bolja izolacija zvuka u oba smera (ni ja da ne čujem spoljašnji, a ni oni spolja moju muziku)...

Imam Meizu EP51 par godina, ali bih uzeo još jedne, po mogućstvu bolje.
 
Imao Meizu EP52 dok se nisu pokvarile, pa ZS6 koje imaju mnooogo bolji zvuk, dve klase iznad.
Izolacija nije potpuna (poluotvoreni tip) samo pristojna i nisu za često stavljanje/skidanje. Kablovi idu iznad ušiju, povelike, treba da se pravilno okrenu, pa savijanje onih žica da sve legne.
 
ja sam od kz-a koristio samo zs3 i zs4 sada cekam zs6. 3 i 4 su generalno bas slusalice.uz dobra podesavanja lepo se cuju.recimo ja imam mi note 3 i koristim type c kabel i tu dobijem na glasnoci kao da si jos tri puta stisnuo dugme za pojacavanje.stavim na mi noise canceling type c u podesavanjima i tu dobijem na kvalitetu zvuka i lepsi bas.i u ekvilajzeru stavim na rock i kad pustim muziku ne cujem nista okolo
 
KZ zsr bubice koristim već neko vreme i odlične su zvuk je odlično izbalansiran bas je fenomenalan. Poručio sam bežični kabel treba da mi stigne, možda uzmem još jedne kz zsr pa da ih imam i u bežičnoj varijanti toliko su dobre. +20e nije neka lova za te [emoji442]

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Na Aliju nema PayPal već se njihov sistem za plaćanje zove AliPay. Koliko ja znam,a godinama kupujem sa Alija, nikada nije ni postojao PayPal kao način plaćanja.

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno