Šta je novo?

Prvi overkloker

smiley

Čuven
Učlanjen(a)
13.08.2000
Poruke
67
Poena
609
Evo mi Duron 750 radi na 1G bez problema
Ploca je PC Chips 810 LMR sa Sis 730s cipom,
napon je normalan - 1,6 V
magistrala 133 MHz

Procesor je inace nabavljen u jednoj beogradskoj firmi koju necu da imenujem, ali se rimuje sa AMD-ovim rivalom...

P.S. i AMR modem radi kao blesav - u proseku 45kbps na 756xxx centrali, veza ne puca cesce od jednom-dvaput nedeljno...
 
Neznam dal' se hvalis ili zalis 7kb/s(kilobajta) centrala DIG. 84.......
 
Isto je i meni poslo za rukom na toj ploci i D750 , ali ipak je pucao pri ulasku u win , istina sa boljim kulerom je sigurno mogao opusteno na 1GHz .... Inace te ploce daju malo visi napon od nominalnog....
 
Napon je 1,616 V sto i nije mogo vise od nominalnog. Mozda zavisi i od napajanja?
Inace, umesto 133,33 ova ploca mi postavlja magistralu na 132,8 MHz
 
MAMADZULA je napisao(la):
Neznam dal' se hvalis ili zalis 7kb/s(kilobajta) centrala DIG. 84.......

Evo meni ide DL 18k ... ISDN... Ahem...:cool:
 
A, kada vas izvode iz obdanista?
Sada ce poceti : moj tata je jaci od tvoga itd...
 
BTW kakva su iskustva sa AMR modemom?
 
Preko dana (kada je centrala preopterecena) desi se ponekad da nece da se poveze odmah, nego iz drugog-treceg zvanja.

Kada se poveze to je obicno na 40-45 kbps, i zaista radi toliko brzo.

Inace, brzina pri konektovanju ne ostaje konstantna sve vreme vec se dinamicki menja u zavisnosti od kvaliteta veze, ali glupi Windows to ne provaljuje i stalno prikazuje prvobitnu brzinu.

Ponekada pukne veza, 1 - 2 puta nedeljno (obicno se konektujem svakog dana, na po 20-30 minuta).

Stari USR 33.6 se kod mene uvek konektovao iz prvog pokusaja i uvek na 31200, i nikad nije pucala veza
 
Nazad
Vrh Dno