Šta je novo?

Richard Burns Rally!

barakuda

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
200
Poena
619
Sta da Vam kazem ljudi...
Evo malo pre sam probao i fenomenalno radi, prvi utisci su totalno pozitivni, ostecenja auta verno prikazana, fizika je takodje super i rekao bi dosta relana...
Moracu da igram veceras vise da bi sabrao konacne utiske ali.... obecava..
Ako ste cekali dobru simulaciju voznje ... napokon je i to stiglo... :)

Mozda malo preterujem al cekao sam ovu igru dugo i malo pre je stavio na racunar :) pa mi nemojte zameriti :)

Poz. Bane ,)
 
Znaci stiglo ! :banana: :guitar: :bottle:

Mada ovi prvi utisci...kad opis fizike pocinje sa "takodjer"... :trust: RBR bi trebao da je prava hard core rally simulacija, znaci sve bi trebalo da je u fizici, a ono ostalo manje vise nebitno.
 
Odma zovem mog dilera da vidim jel ima. Čini se da se skoro svi iz igračkog sveta slažu da RBR treba da bude ono što je CMR trebao da bude još u verziji 3, samo da vidimo jel su uradili ono što su obećavali.

Ajd ako te ne mrzi daj još neke utiske.
 
Taman sam pomislio kako su sve sanse da necu nista igrati do pojave Half life-a, kad ono medjutim :banana:
Pored ove sushe dobrih igara napokon nesto sto obecava!
Ajde da cujemo jos par utisaka, mada verovatno vec sutra nabavljam ako stignem!

Mislim, svaka cast Soldiers-ima, ali ne cima mi se sa iskljucivanjem hardware-a, a i bas bi mi prijalo nesto ovakvo! Taman da popuni prazninu do pojave Juiced, videh opis u SK, ono isto obecava :guitar:

[EDIT] Sad se setih, ajde shibni na koliko je diskova! :cigar:
 
Poslednja izmena:
Super !!!
SAmo mi jos kazi dali ce biiti licencirani vozaci i staze ???
Pozdrav....:wave:
 
Igra je definitivno bolja za X puta od CMR 04
Mnogo realnije kretanje automobila, staze perfektno odradjene..
ma nemam sta da kazem ... moje cekanje se isplatilo
Danas cu napokon imati vise vremena da sednem i uzivam jer nisam bio u nedelju pri racunaru.... i mnogo mi bi nezgodno cekam igru vec 5-6 meseci i kad je dobijem nisam kod kuce .. strasnoooo
Ja igru imam kao DVD, a inace je 1.5GB

p.s.
igru je probao i jedna moj prijatelj koji je kod nas pre par godina vozio reli i koji je igrao i CMR04 pre toga i kaze mi da je ovo totalno drugacije .. mnogo realnije od CMR, blokiranju tocnovi, kretanje automobila, okretanje, prevrtanje... ma realno bre :)
Inace posle toga sam mu na racunar stavio CMR05 demo i kometar je ..
"Ovo vise uopste nije to to ... jednastavno .... kao da igras nesto eto da bi igrao :)"
A takodje je bilo i predstavljanje ove igre na nekom satelitskom kanalu gde su isto "iznajmili' jednog reli vozaca i dali mu da igra igru i njegovi utisci su biti totalno pozitivni a igra ocenjena kao realna ... ( ja nisam gledao vec prepricavam kako su meni rekli )

Dakle ako volite simulacije voznji ... ne cekajte !

Poz. Bane
 
a da li mora da se vozi na volanu, tj. da ce da valja i na tastaturi?
 
zerbah je napisao(la):
a da li mora da se vozi na volanu, tj. da ce da valja i na tastaturi?

Ako hoces iole da uzivas moraces kupiti volan jer ja sam probao na tastaturi i jako se treba pomuciti da ne izletis sa staze.
Fizika nije tako losa, ali ja sam vise ocekivao od grafike, nista spektakularno (dosta mi je vec ovih spoljstenih dvodimenzionalnih drveca i staticnih gledalaca pored staze).
Max. sto mogu da izvucem da radi normalno na FX5600 i XP2000+ je 1024x768/16bit, na High bez ukljucenog triple buffering-a.
BTW. Zna li neko kako se krece unazad? Cim prebacim u R i dam gas on mi odmah saltuje opet u prvu, pa moram pozvati Help (one momke koji me opet vracaju na stazu).
 
Po meni, ovo uopste ne moze da se vozi na tastaturi. Potrebne su brze i suptilne reakcije koje tastatura ne moze da ispuni. Znaci svi koji imaju samo tastature neka se ne zamaraju previse i nek' sacekaju Colin 05.... :)
 
Jel ima verzije na Cd-u,ili samo DVD varijanta?
 
Neznam ja sam na par mesta video ali samo DVD varijantu sto i nije lose(nema zamaranja sa menjanjem cd-eva vise)
 
rastafarian je napisao(la):
Neznam ja sam na par mesta video ali samo DVD varijantu sto i nije lose(nema zamaranja sa menjanjem cd-eva vise)

I ja bih tako razmisljao da imam DVD citac,ali nisam hteo da ga kupujem da bih odmah presao na DVD rezac,koji cu izgleda kupiti pre nego sto sam mislio :D
 
JAO KAKO JE OVO DOBRO!!!! :banana: :banana: :banana: Stvarno je bruka,ima i rally school a onaj prvi nivo na poligonu me bas podseca na traumaticno iskustvo sa casova voznje :d
 
Što se nabavke igre tiče, ja sam ga danas popušio sa sve cumshotom, a baš sam želeo i ja koju reč da kažem večeras. Valjda neko i moju reč čeka :)...

Igru nisam nikada video, ni shotove, ni najave, ni ništa, ali tvrdim da je moguće fino igrati sa tastaturom jer je na kraju krajeva i pravi reli moguće odvozati sa tastaturom :), nije to pista...

Naravno, ovo pričam hipotetički, kad nabavim igru izneću svoja mišljenja i potpisaću se ispod, ali sam se nešto smorio i sad mi se ni ne nabavlja igra...
 
Calibra 4WD je napisao(la):
I ja bih tako razmisljao da imam DVD citac,ali nisam hteo da ga kupujem da bih odmah presao na DVD rezac,koji cu izgleda kupiti pre nego sto sam mislio :D

Postoji rip verzija na 2 cd-a (koliko sam shvatio nista nije izbaceno, nego je samo dvd verzija prebacena na cd-ove).
 
Sto se tice grafike nije ni tako lose(meni je bolji nego CM4),a upravljanje i fizika su nekako realniji nego u Colinu,ako nista drugo barem mi je zasad tezi nego Colin jer je stvarno bila prelaka igrica...
Nista nego topla preporuka za Richarda Burnsa!
 
leksa je napisao(la):
Postoji rip verzija na 2 cd-a (koliko sam shvatio nista nije izbaceno, nego je samo dvd verzija prebacena na cd-ove).

Odlicno ,vec sam narucio dolazi i meni igra sutra pa cu se javiti sa utiscima
 
Calibra 4WD je napisao(la):
Odlicno ,vec sam narucio dolazi i meni igra sutra pa cu se javiti sa utiscima



super,ajd šibni na pm gde si poručio pa da poručim i ja
 
Calibra 4WD je napisao(la):
Odlicno ,vec sam narucio dolazi i meni igra sutra pa cu se javiti sa utiscima

Ako nije tajna odakle si naručio?

Bane® je napisao(la):
Što se nabavke igre tiče, ja sam ga danas popušio sa sve cumshotom, a baš sam želeo i ja koju reč da kažem večeras. Valjda neko i moju reč čeka ...

Igru nisam nikada video, ni shotove, ni najave, ni ništa, ali tvrdim da je moguće fino igrati sa tastaturom jer je na kraju krajeva i pravi reli moguće odvozati sa tastaturom , nije to pista...

Naravno, ovo pričam hipotetički, kad nabavim igru izneću svoja mišljenja i potpisaću se ispod, ali sam se nešto smorio i sad mi se ni ne nabavlja igra...
Ne čitaš pravi forum..
 
Poslednja izmena od urednika:
rastafarian je napisao(la):
A koji li je pravi ako nije tajna??

Ovo JESTE pravi forum za sve hardversko softverske stvari, ali za vozacke simulacije i igre, online i ligaske voznje i sire, automobilisticku tematiku poseti
nacionalnu klasu.
 
Ajde, ljudi koji ste nabavili igricu, dajte vase utiske, jel tacno da ne moze da se igra preko tastature, nemoj je***e, sta sad treba da kupujem volan, pa mislim, vecina nema, nije valjda da je toliko losa za igranje preko tastature?, taman sam se radovao nekom dobrom rally-ju...
 
Otkud ti to da ne moze preko tastature?Jedino sto moras da podesis u opcijama,ali bez problema radi.
 
Nego ljudi jel' ziv Driver?Cudi me da on ne postuje na ovom threadu?
 
URGH! je napisao(la):
Otkud ti to da ne moze preko tastature?Jedino sto moras da podesis u opcijama,ali bez problema radi.

Moze da radi preko tastature,ali nije mnogo igriv,kao da je pravljen za igranje iskljucivo na volanu,totalno obrnuto od CMR-a
 
URGH! je napisao(la):
Nego ljudi jel' ziv Driver?Cudi me da on ne postuje na ovom threadu?

Ziv je Driver ,ali vise nije jak ni na recima,a kamoli na delu.

Nije ga bilo nigde kad smo ga pozivali u nasu online Ligu u ETTC-u,nema ga nigde kad se sastajem da vozimo u igraoni,prava SISICA :-devil-:
 
Driver je na moru, danas kreće, samo ne znam kad, sutra je sigurno kući...
 
Nazad
Vrh Dno