Šta je novo?

Preusmeravanje SMS-a

outlaw

Nenadmašan
Učlanjen(a)
11.01.2002
Poruke
5,928
Poena
2,495
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 5 3600 w/ AMD Wraith Prism LED RGB Cooler
Matična ploča
MSI B450 Tomahawk Max
RAM
16GB (2x8) DDR4 3200MHz A-DATA AX4U32008G16A-ST50 XPG
GPU
GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G
Storage
ADATA XPG SX8200 Pro NVMe SSD 512GB M.2 2280 PCIe & WD Red Plus WD40EFPX 4TB CMR
Zvuk
Creative Sound Blaster Z
PSU
BeQuiet Pure Power 12M 750W ATX 3.0
Kućište
NZXT H5 Flow w/ 4x Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB & 2x Arctic P14 PWM PST A-RGB 0dB circus
Monitor
Samsung SyncMaster 2443BW 24" 1920x1200
Miš & tastatura
Logitech G502 Hero & Logitech K740 Illuminated Keyboard
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
GoPro HERO10 Black
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Svi znamo kako funkcioniše preusmeravanje poziva sa isključenog telefona na drugi, ali da li je moguće da se preusmeravaju i SMS poruke?!

Konkretno: jedan telefon je isključen, na njega stiže poruka koja se prosleđuje drugom, uključenom telefonu...

Može li to uopšte?! :trust:
 
Dali zna neko dali je ovo moguce ? Ovo bi i meni trebalo . Dali postoji neki program za to?
 
Dali zna neko dali je ovo moguce ? Ovo bi i meni trebalo . Dali postoji neki program za to?
Čestitke kao prvo, vaskrsnuo si temu staru 11 godina :)
Konkretno: jedan telefon je isključen, na njega stiže poruka koja se prosleđuje drugom, uključenom telefonu...
Preusmeravanje poziva je uobičajena opcija koju nude operateri, za sms ne verujem da ima, bar kod nas.
 
Znam da je pre par godina postojao servis za preusmeravanje sms -a kod mts-a ,sad tu informaciju nikako ne mogu da nadjem na sajtu .... :)
 
To na telefonu ne moze..jedino da aktivira kao servis kod operatera
 
Kada se već priča o tome, da li postoji taj servis kod nakog od naših operatera?!?
 
Da ne otvaram novu temu, da li je moguće prilikom odabira "Always forward" da pozivalac NE dobije glasovnu poruku operatera "Vaš poziv će biti preusmeren"?
 
Možda zavisi od operatera; kod Telenora nema nikakve poruke. Ne znam može li se uopšte i postaviti poruka.
Edit: proverio sam i za Vip; takođe nema poruke.
 
Poslednja izmena:
^ hmmm, meni za Telenor i treba, pa rekoh da pitam jer sam ubedjen da je bilo poruka, ajd proveriću ponovo kada budem u prilici
 
Nema ni kod MTSa.
 
Proverio sam. Nema poruke o preusmerenju sa Telenora na Telenor. Pa ovo je fenomenalno da ne mora da se seca službeni telefon.
150% sam siguran da je ranije postojala glasovna poruka.
Još da pronađem i zgodnu app za prosledjivanje poruka i voila
 
Poslednja izmena:
Kako zgodnu app? Imaš u telefonu ta podešavanja...
Edit: Izvinjavam se, sad pročitah deo "za prosledjivanje poruka" :)
 
Poslednja izmena:
Proverio sam. Nema poruke o preusmerenju sa Telenora na Telenor. Pa ovo je fenomenalno da ne mora da se seca službeni telefon.
150% sam siguran da je ranije postojala glasovna poruka.
Još da pronađem i zgodnu app za prosledjivanje poruka i voila
Jesi pronasao zgodan app za prosledjovanje poruka?? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno