Šta je novo?

Samsung Note 20 ili S21

mrmilos

Čuven
Učlanjen(a)
18.02.2005
Poruke
3,325
Poena
515
Telefon je za zensku osobu koja ni po cemu nije zahtevna korisnica telefona, sada ima s8+ i poceo je da umire nakon 3 godine. Ne razumem se u Samsung telefone pa me zanimaju neke prednosti i mane, pre svega note-a jer je bliza uzimanju njega, posto s21 jos nije ni izasao pa ne znamo sta da ocekujemo. U opciji je i neki drugi Samsung ako je bolji izbor...?

Razmislja i o s20+. Ali sam dosta loseg procitao ovde o s20 seriji..

Huawei P30
 
Poslednja izmena:
Telefon je za zensku osobu koja ni po cemu nije zahtevna korisnica telefona, sada ima s8+ i poceo je da umire nakon 3 godine. Ne razumem se u Samsung telefone pa me zanimaju neke prednosti i mane, pre svega note-a jer je bliza uzimanju njega, posto s21 jos nije ni izasao pa ne znamo sta da ocekujemo. U opciji je i neki drugi Samsung ako je bolji izbor...?

Razmislja i o s20+. Ali sam dosta loseg procitao ovde o s20 seriji..

Huawei P30
Ако јој је врло битан Spen она ноут без размишљања, али ако је веровати побошљањима које су најавили на новом егзиносу, очекуј бољу батерију на s21(претпостављам да су у питању оба модела са егзинос чипсетом), пластична леђа на оба уређаја, све у свему доста сличне карактеристике, Spen би донео превагу код мене рецимо

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
S21, definitivno ugodniji za korišćenje za žensku osobu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno