Šta je novo?

Problem sa Lenovo y25 25

Romeo Crennel

Slavan
Učlanjen(a)
18.02.2009
Poruke
987
Poena
330
Pozdrav ljudi,imam monitor iz naslova,vise komada,na jednom se pojavila kao dupla slika,ovde se vidi sasa matic sa youtube stranice,posle nekog vremena to nestane a kad opet se udje na yt pocinje da se pojavljuje,imam i snimak pa bi ga okacio ako neko zna kako pa da vidite.
Ima li ovome pomoci ili ne?
Ips panel 240h,star 4 meseca.
0302a71cc42f1c6c7a4b771d9b3d4f34.jpg


Sent from my RMX2170 using Tapatalk
 
Malo nekromanije, ali da li si resio problem? Ozbiljno razmisljam da uzmem drugi 240Hz monitor za FPS igre i koliko vidi, burn-in/image retention je problem na apsolutno svim 240Hz IPS panelima, u zavisnosti od lutrije.

Lenovo je najjeftiniji i koristi isti panel kao Alienware i Acer, dok Asusa ni nema u 25'incnoj izvedbi kod nas iako on navodno ima najmanje problema.

Koristio sam pre 240Hz TN panel pre nego sto sam presao na 1440p 165hz i tamo nije bilo problema sa retencijom.
 
Malo nekromanije, ali da li si resio problem? Ozbiljno razmisljam da uzmem drugi 240Hz monitor za FPS igre i koliko vidi, burn-in/image retention je problem na apsolutno svim 240Hz IPS panelima, u zavisnosti od lutrije.

Lenovo je najjeftiniji i koristi isti panel kao Alienware i Acer, dok Asusa ni nema u 25'incnoj izvedbi kod nas iako on navodno ima najmanje problema.

Koristio sam pre 240Hz TN panel pre nego sto sam presao na 1440p 165hz i tamo nije bilo problema sa retencijom.
Samopopravilo se, sto se tice monitora on je odlican,boje fantasticne,tona nekih opcija,jedino sto su stope od nosaca monitora meni barem glupe i smetaju kad hocu tastaturu da nakrivim dok igram.
 
Nazad
Vrh Dno