Šta je novo?

Alphacell servis - kako se najlakše odjaviti

PC_PS

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2019
Poruke
296
Poena
60
Moja oprema  
Laptop
HP ProBook 4740s
Tablet
Koristio iPad.
Mobilni telefon
Redmi 6a i 8a
Pametni uređaji
/
Steam
/
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Pozdrav,

Osoba koja se jako slabo razume u mobilne ima instaliran Viber i u internet pretrazi kako bi našla i poslala neku sličicu (tipa "Good morning" a u pozadini da je neko cveće i sl.) izašlo je na ekranu u Chrome-u:

bfNh3Ah.jpg
CM9nbOT.jpg


Kopija linka sa slike:

https://alphacell.co/rs/downloadman...MI3KLFxOiy7gIVxiMZCh3SiAkYEAEYASAAEgIe4vD_BwE

Pitanje: Nije kliknuto na OK tako da ne znam da li je prijavljena i ako jeste da li odjaviti kako piše na "STOP AW" na 4820 ili ima caka jer sam čitao da postoje slične internet prevare ali ne znam da li je to upravo ovaj servis?

I ima li nešto da se instalira od blocker-a kako ne bi više kliktala na reklame?
 
Poslednja izmena:
Sada sam ušao u poruke i piše:

PMNGi9I.jpg


Ono što znam je da 100% nije ovakva poruka bila 01.01.2021.

Po ovome izgleda da nije prijavljena na servis?
 
Poslednja izmena:
Pogledaj trenutno stanje/zaduzenje po racunu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U pitanju je prepaid. Ne znam koliko je bilo stanje pre, sada je ovako (nema istorije na šta je potrošeno):

1SskNQU.jpg
gjpuSnO.jpg
 
Pozdrav, verovatno nije ni prijavljena. Vidi da instaliras neku mozilu kao osnovni pretrazivac ili sta god sto ima addblock. A za postpaid broj najbolje nazvati korisnicki servis i odjaviti sve mogucnosti da se aktiviraju preko kratkih sms poruka. Eventualno Parking ako koristi ostaviti. Ali i to moze preko aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno