Šta je novo?

msi afterburner on screen display

PC_PS

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2019
Poruke
296
Poena
60
Moja oprema  
Laptop
HP ProBook 4740s
Tablet
Koristio iPad.
Mobilni telefon
Redmi 6a i 8a
Pametni uređaji
/
Steam
/
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
pozdrav,

može li neko da postavi ko ima sređeno slično kao na slici:

6Whuy0w.jpg


Gledao sam video ali je čovek iskomplikovao, stigao do trećine videa i kada je počeo da se igra bojama odustao sam :)

 
^ Nisam gledao po sajtu koji je @CountMike postavio, ali me već par dana nervira što mi GTX1660S drlja dok igram Death Stranding (naravno i ja sam debil pa na GPU koji verovatno nije za to predviđen rokam 4k na ultra), sve radi super bez seckanja jedino se vent grafičke čuju i temperatura zna da skoči do 81C maks.

Bio mi podešen ovakav curve na MSI Afterburneru:
Clipboard02.jpg

I pošto me zvuk nervirao danas malo čačkao po linusovom sajtu, i našao drugi curve baš za 1660S, podesio i sad je grafička u DS na istim podešavanjima jbno nečujna a temperatura ne viša od 75C maks.
Ovo je taj novi curve:
Clipboard01.jpg

Lajački (TM by Žika Pavlović (Herr Žika)) bih rekao da ne bi trebalo da ima toliko promena u radu pri promeni ovog podešavanja, osim ako moja karta nema neki coil-whine 60-75% brzine rada ventilatora pa me je taj zvuk iritirao.
 
kako moze biti predvidjen za neku rezoluciju. moze biti predvidjen za 4k low ,za 720p ultra, sta god pozelis ako radi kako treba. gpu je pravljen da radi na 100% koga briga koja je rezolucija..
 
kako moze biti predvidjen za neku rezoluciju. moze biti predvidjen za 4k low ,za 720p ultra, sta god pozelis ako radi kako treba. gpu je pravljen da radi na 100% koga briga koja je rezolucija..
Razumemo se šta sam mislio.
 
Nazad
Vrh Dno