Šta je novo?

Pomoc oko kupovine telefona od 30.000-40.000din

Gothamite

Poznat
Učlanjen(a)
19.01.2021
Poruke
0
Poena
30
Pozz ljudi, treba mi pomoc tj preporuka.

Gledam da uzmem neki fon tu izmedju 30.000 i 40.000 din. Moze i do 50k ako vec mora.

Da ima 6gb rama, dobar procesor i dobru kameru, bateriju na brzo punjenje i da NIJE preko 6.4 inca.
Ne igram igrice tako da mi to nije bitno.

Bio sam u Huawei-ovoj radnji i izgledao mi je p40lite kao dobra opcija, ali s obzirom da mi bas trebaju google aplikacije ne znam koliko je to pametno.. Mnogo koristim chrome, google maps, YouTube i naravno drive, photos itd pa me zanima koliko mi je to sve limitirano?
Navikao sam na huawei zato sam ga i pomenuo ali vi slobodno saljite sve opcije koje bi dosle u obzir. Uostalom gledam da uzmem iz nekih radnji koji nude mogucnost placanja u ratama.

Svak pomoc je dobrodosla :)
 
Realme 7 je 6.5 inch. Ima po oglasima za 170-180e novi sa 3 godine garancije. Ima akcija i po radnjama za oko 22-23k za 6/64 model.

Realme 7 Pro je 6.4 i odlican izbor isto. Ima i Oneplus Nord po oglasima za 320e nov sa dve godine garancije, domace...Jedino sto ima ona ruznu pilulu napred i kamera za taj novac moze bolja svakako. Opet amoled + 90hz u toj klasi mu je adut uz oxyegn os. Pa ko sta voli.

Ostatak nazalost je sve 6.67, 6.7 inch ili nije vredno pomena pored ova dva...npr. A51.
 
Poslednja izmena:
Ja bih uzeo Galaxy Note 9 ili Galaxy Note 10 (još malo će ih biti za 50.000).
Note 9 možda nije u cvijetu mladosti, ali kod mene vlada pravilo, bolje stariji flagship nego novi midrange

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno