Šta je novo?

Web hosting preporuka

Insane011

Poštovan
Učlanjen(a)
12.07.2017
Poruke
70
Poena
60
Zdravo,

Potrebna mi je preporuka za web hosting za potrebe hostovanja fotografskog sajta. Dakle galerija slika (ne preterano velika, max 50ak fotografija). Sam site je relativno jednostavan (Bootstrap HTML/CSS), ako je to uopste bitno.
Vazno mi je da je unlimited bandwidth. Ne znam da li treba da obratim paznju na jos neke opcije koje hosting nudi (osim neogranicenog protoka)?
 
Beotel nudi neograničen saobraćaj (ne znam za brzine) u PRO paketima, za Linux i Windows hosting. Jeste overkill za tvoje potrebe, ali rekao bih da cena nije preterana. Ako ti je ipak dovoljno da imaš 1000 GB mesečnog saobraćaja, onda možeš i mnogo jeftiniji start paket. Ako je slika i 10 MB, za 50 slika 500 MB, imaš po 2000 preuzimanja za svaku. Grubo gledano.

Nemam previše iskustva sa njima, ali svaki kontakt je uvek bio veoma korektan i dobijao sam željene informacije. Znam firmu koja kod njih ima hosting već godinama, ali je u pitanju veoma bazičan sajt (sa nekoliko mail naloga), pa ne mogu da ti pomognem detaljima.
https://www.beotel.net/hosting/linux
 
Imas mint.rs, hosting jednog od nasih admina, rado ce ti pomoci.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Beotel nudi neograničen saobraćaj (ne znam za brzine) u PRO paketima, za Linux i Windows hosting. Jeste overkill za tvoje potrebe, ali rekao bih da cena nije preterana. Ako ti je ipak dovoljno da imaš 1000 GB mesečnog saobraćaja, onda možeš i mnogo jeftiniji start paket. Ako je slika i 10 MB, za 50 slika 500 MB, imaš po 2000 preuzimanja za svaku. Grubo gledano.

Nemam previše iskustva sa njima, ali svaki kontakt je uvek bio veoma korektan i dobijao sam željene informacije. Znam firmu koja kod njih ima hosting već godinama, ali je u pitanju veoma bazičan sajt (sa nekoliko mail naloga), pa ne mogu da ti pomognem detaljima.
https://www.beotel.net/hosting/linux
Da, i ovo mi izgleda ok. Razmislicu, imam još oko mesec dana da se odlucim...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno