Šta je novo?

Huawei P50 serija

A ja mislio ti imas nesto novo...malo sutra ce sada za 10 minuta...ako je emui 11 onda downgrade na 10.1.0.176 pa onda na ispod 10.1.0.154 pa instalacija GMSa pa update na 10.1.0.176 pa onda na emui 11. To je stara vijest. Pitanje kako ce to ici ako P50 bude na Android 11?!
Sve sam ja to prosao ali vise nemam zivaca za tu cijelu proceduru, i na kraju opet ne radi sve kako treba. P40Pro+ sam uzeo jer sam mislio da ce to drugacije izgledati. Ako se sta promijeni sa P50 serijom lako ja prodam S21U.
 
A ja mislio ti imas nesto novo...malo sutra ce sada za 10 minuta...ako je emui 11 onda downgrade na 10.1.0.176 pa onda na ispod 10.1.0.154 pa instalacija GMSa pa update na 10.1.0.176 pa onda na emui 11. To je stara vijest. Pitanje kako ce to ici ako P50 bude na Android 11?!
Sve sam ja to prosao ali vise nemam zivaca za tu cijelu proceduru, i na kraju opet ne radi sve kako treba. P40Pro+ sam uzeo jer sam mislio da ce to drugacije izgledati. Ako se sta promijeni sa P50 serijom lako ja prodam S21U.

Uzmi samsung dobar je za ovo zimsko vreme da greje ruke.
 
Pa meni je glavni izbor sad između Ultre i p50 pro, iskreno mislim da će P serija biti vrh ove godine. Kirin 9000 tata, kamere će biti jos bolje, video nadam se neko vidljivo poboljšanje, autonomija da ostane kao i do sad i meni ništa više ne treba. Naravno, da se ne ciganisu i na pro stabe 128 ili da izbace punjač i šta je već danas sve u trendu da se izbacuje. Google i ne mislim da ubacujem u ovom trenutku jer nemam aplikacija koje koriste build in maps service
 
Pojavile su se glasine da Huawei hoće da proda P i Mate seriju međutim Huawei se oglasio da od toga nema ništa [emoji16]
 
Pojavile su se glasine da Huawei hoće da proda P i Mate seriju međutim Huawei se oglasio da od toga nema ništa [emoji16]

Ma kad, Huawei toliko keša ima i vladu Kine iza sebe da ima da proizvodi telefone makar štapom i kanapom.. Nema ništa od prodaje
 
A čuj...ako će se proizvodnja nastavati istom kvalitetom kao do sada i postoji mogućnost sa saradnju sa amerima zašto ne...ne mora se zvati huawei može i Jin Jang Jeng što se mene tiče...ali čisto sumnjam da će se dogoditi išta od toga.
 
A čuj...ako će se proizvodnja nastavati istom kvalitetom kao do sada i postoji mogućnost sa saradnju sa amerima zašto ne...ne mora se zvati huawei može i Jin Jang Jeng što se mene tiče...ali čisto sumnjam da će se dogoditi išta od toga.
Staviće ameri block i na Jin Jang Jeng u tom slučaju. [emoji23] Nema dalje, trgovinski rat nije pokrenuo Tramp već oni koji finansiraju političku scenu SAD.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Brico, hoćemo li mi tebe opet videti u ekipi bez GMS-a ? 🤣
 
Čojk,ništa ti ne mogu obećati. Iskreno rečeno već sam razmišljao koje je *ranje veće... imaš kameru a nemaš GMS ili imaš GMS a nemaš kameru 🤣
 
Bolje da imaš GMS i Kameru solidnu u 85% slučajeva, nego bez GMS a kameru soludnu u 95% slučajeva.
 
Šta je bolje, to tek svako za sebe može da zna, nema tu velike filozofije. Ja recimo snimam mnogo videa i mnogo fotografija, potrebno mi je za posao i iz tog ugla, meni su memorija, foto i snimak veoma vani, a da ja u sred leta moram da prekidam kameru jer se upalila, pa ne pada mi napamet, naročito ukoliko sam dao soma ipo evra za uređaj. Tako da ću već morati da razmislim šta ću, P50 pro čekam da vidim šta će da donese, čekam te apdejtove na Ultri i eventualno Mi11 pro ukoliko bude baš, baš dobar ( iph mi je pao na pamet, ali sa onim sistemom, da ne kažem osakaćenim, gore mi je sa njim nego bez GMSa )
 
P50 serija bi trebala biti predstavljena krajem marta (26-28.3)...dostupnost u Europi veoma limitiranom broji P50/P50Pro modela...Pro+ nije predviđen za Europsko tržište...govori se o novom 1" RYYB senzoru ali još nije potvrđeno te o novom 10x RYYB senzoru. Što se tiče Ultra Wiede tu je prilično sigurno da se radi o Mate40Pro FF UW senzor.
 
Vidoh da će biti dosta izmena u pogledu i dizajna i modula i svega. Iskrneo se nadam da ce biti dopustupan kod nas zbog saradnje naše države sa Huavejem, a i novim onim centrom koji su otvorilli pre koji mesec
 
Stari P je novi P Lite (Kirin9000E)
Stari Pro je novi P (Kirin9000)
Stari Pro+ je novi Pro (Kirin9000)
 
Prema tome, mi ispada da nećemo dobiti model koji je do sad bio predviđen kao p40 pro ? Vec samo p40 i p40 lite ? Koliko je ovo uopšte sigurno jer mi razumljivo da ne dobijemo plus, a ukoliko nemamo pro model onda je to glupo. Međutim ukoliko je po specifikaciji novi p50 pro u ustoj razini kao nekadašnji p40 pro, onda ok, a ako dodje neki osakaćeni p50 onda je g..
 
P50 serija bi trebala biti predstavljena krajem marta (26-28.3)...dostupnost u Europi veoma limitiranom broji P50/P50Pro modela...Pro+ nije predviđen za Europsko tržište...govori se o novom 1" RYYB senzoru ali još nije potvrđeno te o novom 10x RYYB senzoru. Što se tiče Ultra Wiede tu je prilično sigurno da se radi o Mate40Pro FF UW senzor.

Stari P je novi P Lite (Kirin9000E)
Stari Pro je novi P (Kirin9000)
Stari Pro+ je novi Pro (Kirin9000)


Znaci ima sanse da u Evropi stigne P50 Pro (koji je po starim igrama bio zapramo Pro + model
) jesam li dobro shvatio?
 
Iskreno, ništa od navedenog za sad nije zvanično. Samo pretpostavljamo zajedno sa ovim likerima koji daju informacije koje nekad budu tačne nekad ne. Uglavnom Huavej treba da objavi Mate X2, 22.februara, a uz to navodno i da da neku dodatnu informaciju o predstavljau ili najavi P serije. Opet, pretpostavka, videćemo.. Nadam se najboljem, biće to VRH serija !
 
Znaci ima sanse da u Evropi stigne P50 Pro (koji je po starim igrama bio zapramo Pro + model
) jesam li dobro shvatio?
Ako je istina što pišu onda bi u Europu trebalo da dođe P50 Lite (prije P model) i P50 (prije P50Pro) model.
 
Iskreno, ništa od navedenog za sad nije zvanično. Samo pretpostavljamo zajedno sa ovim likerima koji daju informacije koje nekad budu tačne nekad ne. Uglavnom Huavej treba da objavi Mate X2, 22.februara, a uz to navodno i da da neku dodatnu informaciju o predstavljau ili najavi P serije. Opet, pretpostavka, videćemo.. Nadam se najboljem, biće to VRH serija !

Nadam se da ce mozda uraditi neku mini najavu P serije ali i da ce ove godine izbaciti telefon ranije kao i svi. Daleko je Maj/Jun.

Znaci 22 Feb Mate 2X?

Ako je istina što pišu onda bi u Europu trebalo da dođe P50 Lite (prije P model) i P50 (prije P50Pro) model.

E ako je tako onda nista... opet ce neki glavni dio da izostave kao sa Mate 40 Pro/+.
 
Nadam se da ce mozda uraditi neku mini najavu P serije ali i da ce ove godine izbaciti telefon ranije kao i svi. Daleko je Maj/Jun.

Znaci 22 Feb Mate 2X?



E ako je tako onda nista... opet ce neki glavni dio da izostave kao sa Mate 40 Pro/+.
Pa recimo, p40 pro je odličan uredjaj ( ne vezano što postoji plus varijanta ). Tako da se nadam da će i ove godine tako biti. Mate serija nije primarno za kameru vezana tako da te stvari koje ima samo plus model je najviše zbog toga. Mislim da će p pro imati poprilično sve
 
Pa recimo, p40 pro je odličan uredjaj ( ne vezano što postoji plus varijanta ). Tako da se nadam da će i ove godine tako biti. Mate serija nije primarno za kameru vezana tako da te stvari koje ima samo plus model je najviše zbog toga. Mislim da će p pro imati poprilično sve

Pa pomeno sam to da na primjer Mate 40 Pro nine imao OIS na glavnoj kameri sto je ogroman nedostatak. A na primjer Pro+ je imao. Iamo je jos neke bolje stvari ali mnogo ipak bih uzeo Mate 40 Pro samo da je imao jos OIS.

A znajuci kako svi oni ukidaju bice velika razlika izmadu P50 i P50 Pro.
 
Pa pomeno sam to da na primjer Mate 40 Pro nine imao OIS na glavnoj kameri sto je ogroman nedostatak. A na primjer Pro+ je imao. Iamo je jos neke bolje stvari ali mnogo ipak bih uzeo Mate 40 Pro samo da je imao jos OIS.

A znajuci kako svi oni ukidaju bice velika razlika izmadu P50 i P50 Pro.
Da, u mate sekciji. U P seriji nije bilo takvih ogromnih razlika koje umanjuju funkcionalnost kamere između pro i + varijante.
 
1" RYYB senzor
Main + ultra wide + tele
Main + Ultra wide + periscope
Main + Ultra wide + tele + periscope + ToF
Koji će to stroj da bude...samo da ima GMS šta bi to bilo
 
Šta? Tek će najjaci model da ima tof i tele, a običan i PRO, po 3 kamere? ( Biće mi žao ukoliko PRO nema klasičnu tele od 3x npr )
Post automatically merged:

PRO + će biti soma ipo i to ukoliko ga bude kod nas 😏😂..
 
P50 Lite će imati tele...2x ili 3x
P50 periscope...5x ili 10x
P50 Pro...tele 3x, periscope 10x ili 20x, ToF
 
Nazad
Vrh Dno