Šta je novo?

Nadogradnja ssd-a

SrEbRnI

Cenjen
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruke
87
Poena
170
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam laptop kao u ovom videu. Na 13:05 zapocinje ugradnja hard diska u caddy koji ide uz laptop. Da li neko mozda zna gde mogu da kupim adapter koji se ugradjuje u taj caddy? Da li bih mogao da uzmem neki obican caddy i rasturim ga ili ppstoji negde da se kupi samo ta plocica? Hvala na odgovoru.
Evo i videa
https://youtu.be/gy-AO2IV9U8

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ta pločica se zove optical hard drive bracket, imaš ih na Aliexpress-u za oko 1.5 - 2€.

Naravno možeš i ovde kod nas da kupiš caddy i ubaciš svoj hard disk unutra. U ovom slučaju ćeš imati malu estetsku manu iz razloga što tom tvom plastičnom caddy-ju nije moguće skinuti onu prednju maskicu i prebaciti na drugi caddy, pa će se videti razlika. Ali to je samo estetske prirode.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru. Nisam nigde mogao da nadjem kako se zove. Da li bi radilo ako rasturim neki caddy i uzmem samo taj deo?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nisam nikada probao, ali trebalo bi da da, pošto koliko vidim po slikama na netu, svakako se u njima nalazi taj isti adapter.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jeste, tanji je. Uzecu jedan ali cu svakako naruciti i jedan bracket. Cisto zbog estetike. Hvala svima na odgovorima.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno