Šta je novo?

Koji 1080p 75hz FreeSync monitor?

panther_

Slavan
Učlanjen(a)
28.04.2012
Poruke
1,951
Poena
405
Budzet je do 15k dinara.

Naisao sam na ove modele:
Tesla 27MT600BF
LG 24MK600M-B
Lenovo D24-20 (66AEKAC1EU)

Monitor bi se koristio za office i multimediju uz povremeni gaming.
 
Imam pomenuti LG i odličan je, verne boje, uglovi vidljivosti, tanak okvir, baš lepa slika, ne umara očni vidi ni nakon 12h aktivnog korišćenja.

Prva mana je što nije podesiv po visini pa računaj da ćeš morati ispod da staviš nešto kao podmetač da dodaš na visini.

Druga je kada otpakuješ odmah se razočaraš koliko su slova krzava i poželiš da vratiš ali kada odeš na net i vidiš kako drugi podešavaju pa počneš da se igraš sa opcijama i na kraju podesiš kako treba slova su sasvim OK.

Ako treba nešto da slikam, snimim, testiram, javljaj...
 
Taj LG je za mene odlican monitor.

Lepe boje, mali input lag, odlican dizajn, odlicni uglovi gledanja. Poprilicno zaokruzen monitor.
 
Evo mene opet :smash:

Umesto monitora sam uzeo cpu, mobo i ram :d. Pa gledam sledeceg meseca da uzmem i neki 144hz monitor, naisao sam na ovaj https://www.eponuda.com/monitori-ce...8-1920x1080-144hz-4ms-ips-monitor-cena-551817 , da li ovo vredi uzimati ili je ipak bolje ici na nesto skuplje/kvalitetnije ?
CPU mi je i5-10400F, GPU mi je rx 470 na 1300mhz, ali cu pazariti rtx 3060/ti ili slicno nesto iz amd-a kada budu bile normalne cene na trzistu...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno