Šta je novo?

ZTE H-168N bridge conection

focus

Slavan
Učlanjen(a)
28.11.2006
Poruke
448
Poena
320
Može li neko da pomogne oko ovog telekomovog modema kako bridžovati konekciju?
Pronašao sam nešto da se mora odraditi preko telneta kao i izvlačenje user, pass za pppoe konekciju.
Ako neko ima informacije kojim komandama bridžovati konekciju bio bih zahvalan :happy:
 
Ako je kao za Huawei ont, preko telneta izvučeš user i pass, i onda kroz browser se uloguješ u ruter sa njima i tu možeš da izabereš bridge mode. Jesi li uspeo da izvučeš user i pass?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Izvukao sam za konekciju user i pass, ali sa tim ne mogu da se ulogujem samo sa admin, ztonpk
 
Poslednja izmena:
Ne treba sa tim da se logujes na ruter uopste, nego kad namestis u settings brigde mode tu upises user i pass...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da pogrešno sam rekao, sa njima ostvaruješ pppoe konekciju na svom ruteru, a sa admin user-on prebaciš ZTE u bridge mod.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Da ali koliko vidim kod ZTE H-168N V3.1 su te opcije zaključane u korisničkom interfejsu
 
Ne bavim se mrežama, totalni sam laik što se toga tiče tako da praštajte ako nešto lupim...

Elem, da li je moguće koristiti ovaj ZTE H-168N V3.1 bez VDSL dela? Znači neću u njega dovesti tel. liniju već samo LAN kabel (priključim ga na LAN1) da mi igra ulogu samo WiFi access pointa. Da li je to moguće tako koristiti.
Ovo čudo ima neverovatno wifi pokrivanje (kada gledam cenovnu kategoriju), počistio je Mi Router 4a AS1200 bez problema (na moje veliko iznenađenje).
 
Ako moze mala pomoc. Kada se prebacuje ovaj H168N u bridge mode da li je dovoljno samo iskljuciti NAT u okviru HSI kao na slici ili treba jos nesto da se podesava?

Screenshot_2021-03-23 ZXHN H168N V3 1.png
 
Imam ovaj ruter kod lelekoma,neko vreme me zeza wifi,lan radi,tj zaglupi se a onda nastavi da radi,od juce bas se zaglupi,resetovao ga,opet isto,pri detektovanju problema kaze da je problerm do dns,unosio google dns,isti problemi,i malopre pustio da radi bez zakljucavanja tj sifre i nema problema.U cemu je kvaka,jel ruter pred smrt ili sta vec?Inae par godina radi sa istim podesavanjima bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno