Šta je novo?

RaveOS

Ako niste jos, prebacite se na Lolminer 1.22, karte od 4gb kopaju brzinom 13,5-14,75mhs.
 
hvala
ubrzanje je primetno .. ovaj zombie je 4udo trebali su ranije da ga smisle :)

edit...
hahahha 1,5-2 mh i vise ccc :) rekli bi vozi mi6ko... ludo burazeru ludo :)
 
Poslednja izmena:
Moze mala pomoc,kako se podesavaju nvidie na raveos,konkretno 1070 karte
Hvala
 
je ima neko savet za klokovanje 1050Ti u gigabyte izvedbi, ona sa dva venta...trenutno daje ovako nesto bedno oko 7 MH/s
 
Kod mene radi normalno.
 
Meni je pre neki dan na iOS-u prsla aplikacija, pa sam morao da je obrisem i instaliram ponovi, sada je sve ok.
 
Kako ste zadovoljni za sada za RaveOS?
Sta ste koristili pre njega?
 
kako se preomeni interfejs simplemininga..razmisljam o prelasku
 
kako se preomeni interfejs simplemininga..razmisljam o prelasku
Imaju app za ios i za android,lepo i bas jednostavno za koriscenje,sem sto sam moras radit5i nadogradnju OS-a na samim masinama(sto je iednostavno,ali zna da smara).Imaju svoju telegram grupu za pomoc,ako zapne,odma odgovaraju,bas su profesionalni.Ja sam sa svim makinama presao na raveos,a dugo sam vagao i probao ostale OS-me i ovaj mi se ucinio bas jednostavnim za koriscenje,nek me neko ispravi
Ako budes prelazio slobodno pitaj sve sto te zanima,tu sam
 
I moje su sve masine na Raveosu, super sam zadovoljan. Nikakvih problema nema, jednom je za ovih skoro dve godine nesto brljala aplikacija na nekih sat dva, ali su to brzo resili, desilo se da pise da su ugaseni rigovi, a, radili su, to mi se na telefonu desilo, a na kompu je redovno pokazivalo.
 
Nazad
Vrh Dno