Šta je novo?

Venmo?

pTomic

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
31.01.2002
Poruke
1,145
Poena
660
Drugari, treba mi pomoć.
Treba čoveku da platim, ali koristi samo Venmo servis. On je u US, a u Srbiji ne mogu da se registrujem na isti servis jer traži US broj telefona.
Trenutno su sa PayPal servisom u prepisci, pa ne mogu tako da im pošaljem.
Da li je neko koristio Venmo ili ima ideju kako da rešim problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da nećeš moći preko Venmo ništa da uradiš, eventualno da probaš da sa Xoom servisom prebaciš novac sa svog PayPal-a direktno na njegov račun u USA. Paysend isto možeš da probaš, pretpostavljam da ta osoba ima neki račun u USA, neku Visa ili mastercard karticu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Moram priznati da mi se ne svidja ideja da mu šaljem pare preko Venmo jer imaju Cashback politilu samo ako šalješ na business account.
Xoom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za vnemo ti treba i ssn i adresa mislim i usa kartica. Ali znam da iz srb sigirno ne mozes.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Drugari, treba mi pomoć.
Treba čoveku da platim, ali koristi samo Venmo servis. On je u US, a u Srbiji ne mogu da se registrujem na isti servis jer traži US broj telefona.
Trenutno su sa PayPal servisom u prepisci, pa ne mogu tako da im pošaljem.
Da li je neko koristio Venmo ili ima ideju kako da rešim problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je prepreka samo US broj na koji bi primio neki sms OTP, mozes da probas neki od bezbroj servisa za prijem sms poruka. Ima ih i bez registracije, i free su svi skoro
 
Ako je prepreka samo US broj na koji bi primio neki sms OTP, mozes da probas neki od bezbroj servisa za prijem sms poruka. Ima ih i bez registracije, i free su svi skoro

Problematika je što je većina tih brojeva iskorišćena u baš te svrhe i prijavljuje ih kao već registrovane...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ne znam da li bi ti skype resio problem ili bi ih isto prijavljivao kao registrovane... Mana skajpa je to sto taj broj na mesec dana kosta 5.7€ jednokratno pa u zavisnosti od cifre se isplati ili ne isplati uzimati.
 
Za vnemo nije problem broj, mislim da traze ssn, bankovni racun iz usa.


Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Ne znam koji je iznos u pitanju, xoom moze da posluzi, ali mislim da je moneygram jedan od jeftinijh varijanti do usa.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Da li si koristio Xoom? Ima li nekih koski u korišćenju?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno