Šta je novo?

Pomoc za Gigabyte GeForce GTX 980Ti

ucitelj

Poštovan
Učlanjen(a)
03.09.2015
Poruke
785
Poena
80
Imam karticu iz naslova nabavio sam je kao neispitanu, nemam napajanje za nju posto zahteva 2x8

Dali mogu kombinovati jos jedno napajanje iz drugog racunara da je pokrenem

Ima li nekog iz Nisa ili okoline ko moze da ucini uslugu probe naravno sa adekvatnim napajanjem
 
ne mozes.mozes na kratko vreme da spojis dva moleksa na 8 pina adapterom ali savetujem samo ako napajanje je prvo vrlo kvalitetno sa svim zastitama,drugo jako kratko (nista furmark i prepecanje,jedan krug heaven-a i to je previse).
 
Mislio sam jedan 8 iz mog napajanja lc 6650 a drugi iz molex iz drugog racunara, neko budzetno napajanje
 
Poslednja izmena:
Bolje nadji neki servis i pitaj da li mogu za neke sitne pare (tipa 500 din) da je probaju.
 
Reseno je kartica radi tako da moze brisanje teme
 
Ne moze brisanje teme dok ne napises kako je reseno :)
Red bi bio ;)
 
U servisu provereno kazu da je potrebno napajanje od 1000w
 
U servisu provereno kazu da je potrebno napajanje od 1000w

Ne znam u koji si servis išao, ali to što su ti rekli je čista ludost i nema veze sa mozgom. Napajanje od 1kW bi imalo smisla samo ako imaš 3 takve kartice u 3 way SLI. Za 980ti bilo koje napajanje koje ima 2x8 PIN-a od 650W završava posao. Eventualno 750W da ne razmišljaš ako dodaš još nešto u kućište.
 
Ne znam u koji si servis išao, ali to što su ti rekli je čista ludost i nema veze sa mozgom. Napajanje od 1kW bi imalo smisla samo ako imaš 3 takve kartice u 3 way SLI. Za 980ti bilo koje napajanje koje ima 2x8 PIN-a od 650W završava posao. Eventualno 750W da ne razmišljaš ako dodaš još nešto u kućište.
Servis koji hoće da mu proda to napajanje :)
 
Ja imao bas tu kartucu mozda oko 2 godine na napajanju chiftek od 750w. Ti u servisu su bas strucni.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno