Šta je novo?

Nvidia 3000 gde u Srbiji kupiti - cene, dostupnost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@danilo989
A i cena je popularna, 2.5x MSRP... Svakim danom sam sve više ubeđen da sam jeftino prošao sa kupovinom 3080...
 
Ja sam siguran da sam super prošao sa kupovinom second hand Gainward Phoenix 1080Ti 11GB Golden Sample za 400€.
 
Vidim da ce moja GTX 980 izgurati jos jednu generaciju.
Kontaktirao sam Atom, Monitor i jos par njih za 3060Ti ali niko nema u planu da je nabavlja bar mesec dana. Da li ce tako biti i za ostatak RTX 30 videcemo.
 
@danilo989
A i cena je popularna, 2.5x MSRP... Svakim danom sam sve više ubeđen da sam jeftino prošao sa kupovinom 3080...

Razumem taj stav, takvo je vreme... ali sasvim sigurno nisi ako si je platio 1000+ evra. A jesi sigurno, nazalost, verovatno i sasvim solidno preko.
Posto i sam navodis MSRP cenu, jasno ti je zasto sam ovo napisao.


P.S. Nego, prepoznaje li jos neko forumasa koji je - teska srca, verujem - resio da pusti na KP svoju EVGA-u iz Monitora koja je stigla preko zajebanog? :D
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    157.3 KB · Pregleda: 189
Pa moze i da se ceka da se cene vrate u normalu. Problem je sto niko ne zna kada ce to da se desi. Mozda za mesec a mozda za deset meseci.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
^^Bar nije dodao +200e na kupovnu cenu
 
P.S. Nego, prepoznaje li jos neko forumasa koji je - teska srca, verujem - resio da pusti na KP svoju EVGA-u iz Monitora koja je stigla preko zajebanog? :D
Koji p e d e r l u k, da sam na mestu @zajebanog ne bi više niko sa foruma kartice ni video...
 
ajde necu nista da pisem, da se ne mesam u tudja posla...
 
Poslednja izmena:
Secikesa....

Pa hajte ponovo ukrug mantru da svako ima pravo....bla, bla, truć, truć....ovo, ono....
 
I to samo par dana nakon što je rekao da neće da je prodaje. :)
 
Hahahaha, znaci prepoznali ste :D
 
Ja nigde ne vidim petu (5.) u opisu oglsa, tri (3) sam procitao. :D
 
Vidim da ce moja GTX 980 izgurati jos jednu generaciju.
Kontaktirao sam Atom, Monitor i jos par njih za 3060Ti ali niko nema u planu da je nabavlja bar mesec dana. Da li ce tako biti i za ostatak RTX 30 videcemo.

Lol, pa nemaju vise kome da ih prodaju po ovim cenama iz 2200. god. :D Samo bi ima sad skupljale prasinu :D
 
Nisi u pravu
Sve sto stigne proda se odamah

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ima 4 stavki, ne zezaj :D

Mada, meni je ubedljivo najbolja varijanta ona sa opcijom doplate za 5600XT... za kartu koju ceni 132 soma menjace za 5600XT i doplatu od 135K :d
 
Pokretac teme je napustio chat. :D
 
Čovek non-stop vrti oglase, kao na buvljaku. I od mene je pre godinu dana kupio ddr3 memoriju povoljno ovde na forumu, šatro za sebe, pa je odmah oglasio uz neku mambo-džambo priču i sa solidno većom cenom, koga ne mrzi može da proveri, ali treba da prekopa oglase.
Šta da radiš, tako je kako je, ne može čovek da mu zabrani da preprodaje, meni je samo bezveze što mi je rekao da je za njega, a znao da neće da bude.
 
Poslednja izmena:
Ima 4 stavki, ne zezaj :D

Mada, meni je ubedljivo najbolja varijanta ona sa opcijom doplate za 5600XT... za kartu koju ceni 132 soma menjace za 5600XT i doplatu od 135K :d

Ma ima 4 tacke, a ja 3 puta procitao i ne vidim 5 tacku. :D
 
Pa koji je to drug član, šta uvijate? Svakako je provaljen
 
Pogodi :)
Na slovo, na slovo.... s....
 
Pa u pravu si. Kad gledas trenutno stanje na trzistu ovde a i u svetu to je vrh cena trenutno.

Sad kad nadjes 3070 za 100-110k dobro je.
Tako je trenutno stanje.


Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Pa nemoj da kupujes po tim cenama, jednostavno je.
 
Bolje uzeti onaj TUF laptop sa 3070 (95w doduše) i 5600x za 180.000, nego 3070 (opet, doduše 50% jaču), nego dati 120-130 glava za grafiku...

Skapirao sam o kome se radi, hvala na hitnu :)
 
+1 Niko ne sme ime da mu pomene... Sad trebam da gledam u pasulj, i ko je kome prodao ddr3 RAM da provalim ko je ta j a j a r a.

Ma sta ne sme, ko ne sme - solomonbg.
Mislio sam da je jasno kao dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno