Šta je novo?

Nvidia 3000 gde u Srbiji kupiti - cene, dostupnost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al si odrao čoveka... 1500e. Šta reći osim bravo.

Inače, iz EWE direktno, ili preko brokera? Koliki je bio rabat, a kolika marža? Koliko si ih preprodao do sada, 2,5,10-50?
 
Poslednja izmena:
Poenta je da ste gore navedenu prodavnicu optuzili bez razloga.
 
Naprotiv. Njihov zaposleni mi je objasnio da svaka roba koja se proda, da bi prošla kroz sistem u celosti, mora da uđe u inventar odakle ide direktno na sajt i paralelno kroz kasu.

Što znači da jedini način da kartica bude dostupna na sajtu jeste da je skeniraju i ubace u sistem. A ako je 30 sekundi nakon što je dostupna, prodata, to samo može da znači da je bila unapred prodata i da je čekala da kupac otvori novčanik, fizički ili elektronski. Što znači protekcija, ostavljanje sa strane, i da nije ostalim kupcima omogućeno da dođu do robe.

Nešto što zaposleni na sva usta pričaju kako NE rade.
 
Pa gde da kažu da to rade??!!
Iako, ne vidim zašto nešto mora da bude dostupno u okviru web shopa, ako je unapred odvojeno za nekoga?
Ja robu koju prodajem, ako treba da ostavim za nekoga ubacim na stanje i ne lupam na sva zvona da imam.
 
Sta bi, izgleda uklonjeno ili prodato ?
Jel skocilo na 2000e ?
 
Evga 3080 FTW3 Ultra sa domacom garancijom 1350e, to je ovaj novi uvoz
 
Poslednja izmena:
1350e

Jeftino, brzo ce to da ide za 1500e :hump:
 
Haha počela predprodaja i na KP. Kartice ne znam da li su u državi uopšte još.
 
Dada :D Izgubio sam svaku nadu da cu doci do kartice... *mjau**mjau**mjau* kad nemas vezu u ovoj drzavi kad je situacija ovakva...
 
Nakotila se ozbiljna kolicina jajara, pilicara i preprodavaca... kako na KP, tako i - nazalost - na ovom forumu.
 
upravo. malo bi mogla da radi moderacija. ovo je forum za entuzijaste, a ne buvljak za secikese.
 
Količina pokvarenih ljudi je u celoj državi jako velika. To se samo preliva i na KP i, na žalost, na ovaj forum.
 
Proizvod aktuelne političke situacije, gde se promovišu pokvarenjaci i njihove metode, normalan svet se povukao pred najezdom ovih nenormalnih.
Ali ne treba ćutati, mora da se digne glas i da se jasno i glasno kaže.
Tako i sa ovih grafikama....napisati koje firme učestvuju u ovoj muljačini, pa ako imamo iole dostojanstva, da ih bojkotujemo.
Ali ako vam je od dostojanstva bitniji framerate, zaboravite da sam bilo šta napisao.
 
Iz inata ću igrati u 720p na tv-u, sklapam mašinu za cemu emulator i čekam bolje dane.
Ne dam toliko pare ni nvidii, a ni našim trgovcima i preprodavcima.
Ovo nije vreme za bacanje para.
 
Ja podrzavam stavove, ali ujedno treba da razumemo svi koliko smo nebitni kao pojedinci. A 'kriticna masa' na trzistu Srbije... jako diskutabilna stvar. Tako da izbora nema mnogo, nazalost. Nekada je lakse linijom manjeg otpora, dok se ne privikne covek na situaciju ili ista ne promeni...
 
radi se o benchmark forumu, ne o trzistu. ovde se pisu recenzije hardvera, a ne koji mica ima 3 sonija i dve 3080 da proda. za to imaju pp ili kupujemprodajem.
 
Malo preterujete sa hejtom.
Kapiram da svima ide na zivce, ali toga je uvek bilo.

Kola se preprodaju, prodju kroz 3 ruke dok ne stignu do vlasnika i mnogi se ugrade.
Tako se radi sa svakom robom koja je trazena.

Maske se naprave za 1 cent i onda se 5 posrednika ugradi pa se prodaju za 100 dinara.

Itd, itd..

Mozemo samo da prihvatimo realnosti da se smejemo (od muke :) )
 
Ponekad mi stvarno nije jasno kako udovoljiti ovde ljudima da svima bude dobro.
Ne valja jer nema grafickih da se kupe i otvaraju se teme gde kupiti, onda ne valja ako se mogu nabaviti preko nekih clanova, pa onda ne valja ako pustimo oglase koji ih nude...
Hajde odlucite se vise sta hocete...
 
Svaka cast svima koji ucestvuju u tome da ljudi sa foruma dodju do karti. Ljudi to rade bez bilo kakvog licnog interesa, te karte bi otisle bilo gde drugde bez problema to je jasno.
 
Ponekad mi stvarno nije jasno kako udovoljiti ovde ljudima da svima bude dobro.
Ne valja jer nema grafickih da se kupe i otvaraju se teme gde kupiti, onda ne valja ako se mogu nabaviti preko nekih clanova, pa onda ne valja ako pustimo oglase koji ih nude...
Hajde odlucite se vise sta hocete...

Mislim da radite OK, da se drzi sve manje vise pod kontrolom.
A uvek ce biti raznih komentara, normalno je da su ljudi ogorceni na celu situaciju.
ne mozete da im zabranite da se izjadaju i iskukaju, jer jedino to coveku i preostaje gledajuci cene.
 
Lepo si analizirao, ali za boldovano ne verujem da će ikad biti... Mislim za nas gejmere lepo bi bilo, ali ne verujem...

Kada je bio bitkoin tri hiljade uzeo sam rx 580 sa 8 gb za 120€ sa garacijojom od par meseci. Nadam se da će da me služi do sledećeg pada - normalizacije cena.
 
Mislim da radite OK, da se drzi sve manje vise pod kontrolom.
A uvek ce biti raznih komentara, normalno je da su ljudi ogorceni na celu situaciju.
ne mozete da im zabranite da se izjadaju i iskukaju, jer jedino to coveku i preostaje gledajuci cene.

Mogu/mozemo da im zabranimo, jer tema nije "pljuni po cenama/ ljudima koji ih kupuju" vec gde ih nabaviti.
Taj ko ima i hoce da da 2000e za 3080 ce je i uzeti, bez obzira sta mi ovde pisali.
Ovako se samo pravi sum i vise posla za moderaciju i potencionalno terate ljude koji eventualno mogu pomoci.
Ni meni se ne svidja situacija pa ne idem po forumima vec cutim i cekam lepsa vremena...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Znam, zato sam i napisao ono gore.
Ok je 1 ili 2 komentara, ali 15 uzastopnih postova na istu temu (kukanje, iako opravdano, ali realno je samo kukanje i nista pametno), je previse i zamorno za citanje.

Tema je gde kupiti, a ovo sto narodu treba je za novu temu po imenu "olaksajte dusu pricom o trenutnim GPU cenama" :)
Samo nisu bas svesni ljudi da je situacija oko skalpera, preprodaje, prodaje preko veze, rezervisnja celog lagera i pre nego sto on stigne itd.. skoro u celom svetu. Nista se to kod nas ne razlikuje nego u ostalim drzavama..
 
Ne razumem da ljudi preko 22 godine gledaju da se igraju po ceo dan... ima mnogo sta pametnije da radite.
 
A zasto bi ti morao sve da razumes ?
 
Đuro, imam 41 godinu i volim da se ispričam sa prijateljima na Diskordu po dva sata dnevno, i odigram po koju igru u isto vreme. To mi dođe kao neka vrsta terapije, ventila od svakodnevnice.

Izvini @weasel , ali morao sam da objasnim Đuri da me ne bi tukao :D
 
Ne razumem da ljudi preko 22 godine gledaju da se igraju po ceo dan... ima mnogo sta pametnije da radite.

skoro bezvezniji komentar ne procitah. htedoh neku tezu rec da napisem, ali da ne vredjam. opet sve jasno kad se vidi da je kolega forumas sa negativnom reputacijom na benchu. sve je jasnije onda
 
Poslednja izmena:
uvek bilo trolova, no sikiriki :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno