Šta je novo?

Nov TV umesto stare plazme

Misko78

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2004
Poruke
1,766
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5 12600K + Corsair 115i Elite Capellix
Matična ploča
MSI PRO Z690-P DDR4
RAM
Kingston Fury Renegade RGB 3200 4x16GB
GPU
Gigabyte Aorus Master 3080
Storage
Kingston KC3000 + WDC-WD120EFBX
Zvuk
Onboard
PSU
Corsair HX750
Kućište
Cooler Master Mastercase MC500
Monitor
IIyama G-Master GB2770QSU
Miš & tastatura
Razer Basilisk Ultimate + Corsair K70 RGB MK2 LP
Laptop
Asus TUF FX505DU-BQ016
Mobilni telefon
Iphone 15
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Panasonic TH-37PV80P gazi 13tu godinu, gleda se svakodnevno ali razmišljam o zameni, od nikelodeona i raznih FOXtv imam permanentni burn in u gornjem levom ćošku, deca često stave pauzu kad nešto gledaju pa se posle patim dok se taj privremeni burn in ne ukloni. Takođe na tom TVu se igra is PS4 i PC ponekad pa je i 720p rezolucija mala. Ali obrni-okreni meni je slika na matoroj plazmi za filmove, TV sadržaje pa čak i za igre i dalje jako dobra, ne bih da buljim u nešto lošije.

- Sa 40"-43" i 1080p rezolucijom sam zadovoljan, veliki paneli mi nisu interesantni zato što TV stoji na HiFi polici i jednostavno nemam mesta, takođe vidim da ogromna većina uređaja nema centralno postolje već nogice sa strane a da menjam pola sobe zbog tv mi je malo bezveze.
- Smart mi ne treba PC će biti zakačen za taj tv permanentno a imam i EON.
- Korisiti se za sve, TV, Igre (PS4, PC i Wii) i filmove i to uglavnom bdripovi 1080p.
- Cena, da imam 1000€ da pljusnem za TV ne bih ni pitao, ovako što jeftinije a da nije krš, nisam rob brendova, ako ima neki fox,mox, box, vox a da valja (mada verovatno ne :d) nemam ništa protiv.


Eto izneo sam svoj slučaj :d:p, pa ako neko ima pametan predlog bio bih mu zahvalan za savet.
 
Imas vec temu u kojoj se nasiroko pise, ali nisi napisao koliko bi izdvojio. Tesla 605BFS recimo je pristojan TV ali ako zelis nesto bolje a da ne pucas previse love tu su Hisense 7100/7300/7500 i recimo TCL P715. Imas ih u razlicitim varijantama, sto se tice dijagonale ekrana. Takodje, posto gledas filmove sa kompa preporucujem ti, ako vec nisi, da probas Smooth Video Project jer cini cuda sa frame rate-om, imas 30 dana free trial a lifetime je 20 dolara.
 
sto bi placao kad ima to i jos mnogo mnogo toga u par klikova za dzabe sa madVR-om?

inace mozes TV i na zid da stavis,nece ti biti nista od velikog panela,ne boj se.a lovi xiaomi 4s u dijagonali koju si mozes da priustis sad po akcijama,bice sigurno.
 
SVP radi bolje smooth slike, po mom misljenju ali i mnogih drugih, ali ne, u pravu si ti. Pogotovu zato sto sam napisao da ima probna verzija.
Druze, ostavljam te u rukama "sveznajucih", ne trosim ja vreme na rasprave.
 
eto ti idealna prilika da umesto rasprave lepo pojasnis i to 'sveznajucem' sta su 'smooth slike'.i to ne moras da kacis klipove,grafikone itd,samo u par prostih recenica da ne krcmimo to tvoje toliko vredno vreme.
 
sto bi placao kad ima to i jos mnogo mnogo toga u par klikova za dzabe sa madVR-om?

inace mozes TV i na zid da stavis,nece ti biti nista od velikog panela,ne boj se.a lovi xiaomi 4s u dijagonali koju si mozes da priustis sad po akcijama,bice sigurno.
Može li SS tih opcija u madVR?

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno