Šta je novo?

Preporuka joypad-a za PES.

Imax

Poštovan
Učlanjen(a)
03.10.2014
Poruke
229
Poena
80
Ima li neki dobar joypad za PES? Ja još uvek imam gigatech gx-105, koji je sasvim ok, ali je već dotrajao, pa bih kupio novi, ali nema više on da se nađe, pa ako neko zna još neki koji je dobar, a da nije preskup.
 
Mislio sam na malo jeftiniju varijantu, da ne bude preko 2000. Ovaj moj gx-105 me služio par godina i to odlično, a platio sam ga 1200.
 
Redragon saturn ili speedlink xeox pro.

(u zavisnosti da li vam se više sviđa ps4 ili xbox layout)
 
Speed Link Strike NX
Esperanza EGG106R
Tracer Red Arrow KTM 43815
Šta mislite o tim modelima? Oni su mi na oko najsličniji gigatech gx-105, sa kojim sam zadovoljan.
Mislim da je bolje kada su dugmići na krstiću za navigaciju razdvojeni.
 
Poslednja izmena:
Nadjes polovan DS4 + najobicniji usb bluetooth reciever. Tako sam ja resio problem, nijedan od tih redragonova i slicno nece biti udoban i prirodan kao ova kombinacija.
 
Gde to da nađe za 2000 + bt dongl?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
A ovi što sam ja naveo u linkovima? Za onu kopiju četvorke mi je jedan lik rekao da su odlični. Ona ima nova za 3000, samo, ako ima još neko iskustva, hteo bih da proverim, a ne znam ni ona kopija trojke, na oko deluje lepo, a cena je baš niska. Ne znam ima li ko iskustva sa tim.
 
Ja sam imao DS4 kopiju pored originala jos pre nekih 5 godina kad sam imao PS4. Uglavnom baterija je bila ista (tesko da ces primetiti razliku pogotovo ako su oba polovna) i vidi se razlika kad ih uzmes u ruku. Original je tezi ali kopija radi isto tako dobro. Ja licno ne bih uzimao kopiju zbog eventualnog (mozda) lakseg kvara ali to je macka u dzaku. A za ostale ne znam, nisam koristio nista od ovih novijih ali siguran sam 100% da je ds4 polovnjak bolji od bilo kog dzoja u tom nekom rangu do cak i preko cene novog DS4.
 
Nazad
Vrh Dno