Šta je novo?

Snimanje telefonskih razgovora - Samsung A5

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poruke
11,269
Poena
1,365
Samsung je A5 (SM-A520F). Android je verzija 7.0, već neko vreme iskače da ima spreman update, ali ne znam na koju verziju, jer ga odbijam. Telefon se koristi samo za razgovore, a to radi odlično i baterija dugo traje, pa da ne menjam se bez razloga.

Na Huawei imam neku app koja snima svaki poziv, a kasnije kada otvorim listu poziva, direktno iz liste mogu da pustim taj fajl. Genijalna stvar kada nakon 3 vezana poziva ne znam koji je broj na koji je potrebno da se javim sa nekim info.

Može i paid varijanta, ako ima demo da se proba pre kupovine.
 
Za Samsung koristi ACR.
FREE verzija će završiti dobar dio posla.
Pro je ako hoćeš rane formate.super radi na Android7.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Probao, poslužiće, ali u odnosu na onu na Huawei, značajno je lošiji kvalitet snimka. Snimio sam isti razgovor na oba telefona i kada preslušam ovo na Huawei, zvuči doslovce kao razgovor koji sam imao, samo malo glasnije.
Isti taj razgovor snimljen na Samsung zvuči kao kada slušam analognu radio stanicu, gde se sve čuje, nema smetnje, ali kao da nedostaju neke frekvencije. I na Samsung glas onoga ko drži Samsung je značajno tiši od onoga kako je zvučao u toku razgovoru. Sagovornik se čuje prihvatljivo dobro.

Još jedna dobra fora kod Huawei je što svaki razgovor može da se presluša direktno iz call log. Svaki razgovor koji je snimljen, ima play dugme taster na kraju reda.

Poslužiće svrsi. Jer je potrebno samo da se podsetim koji razgovor je bio sa kojim brojem. Eventualno neki broj ili vreme koje nisam zapisao.
 
Meni acr nije hteo da snima na Android 10.

Onda sam naleteo na Cube Acr i on radi ok.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
ACR samo radi ako se instalira sa Galaxy Store.
Sa playstore ne radi na Android 10.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
I koliko vidim, ACR ne radi na Android 9 tj ne snima sagovornika ?
Imam Pro verziju koja je prestala da radi nakon update-a, radila je bez greske na Android 8.
 
Ne radi, nažalost. Držim fon na 8.1 već duže vreme baš zbog toga.
 
Da li postoji neka zamena za ACR?
Meni generalno radi posao, ali je kvalitet snimka sagovornika značajno lošiji nego na Huawei telefonu.
 
Ja sam koristio ACR pro
Ali posle apdejta na android 11 sagovornik je toliko tih da je gotovo neupotrebljiv, za razliku od android 10
 
Nazad
Vrh Dno