Šta je novo?

Polovan laptop 300-350 evra sa KP

Dakii

Cenjen
Učlanjen(a)
20.04.2017
Poruke
1,774
Poena
165
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Note 20 Ultra
Pozdrav svima, treba mi preporuka za neki polovan laptop sa KP cena od 300 do 350 evra, u laptopove se bas ne razumem i ne znam koje modele da gledam i specifikacije, pa bih vas zamolio da mi predlozite koje modele, procesor, ram momerija, graficka u tom cenovnom rangu da gledam, ako ima neki oglas koji po vama korektan zamolio bih vas da mi posaljete u pm ako je zabranjeno ovde da se postavljaju linkovi ka tim oglasima.
Nesto sam gledao ali mi cene nisu bas najasnije, za neke laptopove su osinuli cenu a ne verujem da vrede tih para pa ne bih bas da ispadnem ovca za sisanje.
Laptop mi treba za gledanje filmova da ga povezem sa tv-om, surf i tako neke osnovne stvari, da radi lepo da ne stuca, koci....
Hvala unapred na oglasima.


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Pazi za 350e možeš već da gledaš i nove završiće ti posao sigurno. Samo gledaš da ima što veći ssd i minimum neki ryzen 3 procesor. Eventualno može i neki Intel i3, ali ryzen 3 i 5 su ti bolji izbor. Naravno što više rama ili da ima opciju da dodas još, ako primetiš da ti fali.
Ako ipak odlučiš da ideš na polovno gledaj biznis klasu HP Elitebook, Lenovo ThinkPad, dell Latitude itd.. Tu onda ne znaš šta kupuješ polovno je, ali možeš da dobiješ bolji ekran np ips i kvalitetnije komponente. Za polovne isto važi kao i za novi gore. Što više rama i veći ssd . Kod tih polovnih može problem da bude baterija, jer ne znaš koliko je korišćen. Eto nad se da sam bar malo pomogao.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ako ipak odlučiš da ideš na polovno gledaj biznis klasu HP Elitebook, Lenovo ThinkPad, dell Latitude itd..

this. 4-5 godina stari laptopi koji prodaju profesionalni preprodavci po KP su iz professional serije i po kvalitetu izrade daleko iznad narodskih modela koje možeš da kupiš nove. za 200ak eur možeš da dobiješ super očuvan i neretko rekondicioniran laptop sa i5 5600 ili novijim, 8 GB, 240 GB SSD, 14" IPS i često novom baterijom. daju kao i neke "garancije", mada to uzmi sa dozom rezerve.

za te namene, ovo je i preterano.
 
Nazad
Vrh Dno