Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1f227b18d263adef79272594357e98df.jpg

Zagor Nok-ia,sa novim naoružanjem.
 
Samo ne vidim sad čemu to prozivanje makedonaca. Nije kao da smo mi bili drugačiji kad se otvorila linda
 
više od 20 godina smo išli i idemo u mađarsku a sad nam makedonci smešni

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: bit
Bio je nekada davno Šok Povijesni, cirka 90-91 sam dobio tu kasetu jedno od retkih stvari što se sećam je rečenica, "svi vi imate zapad, a nama je zapad Albanija".[emoji846]
Savim normalno da loš nadje lošijeg od sebe da mu se ruga.


Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
5125592ad7c9b69177e689f9c1a1894f.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije mi cilj bio da nekog vređam prosto mi je zanimljivo da turistička agenicija organizuje posetu super marketa u kome se prodaju osnovne životne namirnice. Da sam video da neka agenicija u Srbiji to radi isto bi mi bilo zanimljivo. Vidim da pratimo trendove pa i na ovom forumu ima snežnih pahuljica koje se lako uvrede na beznačajne stvari.
 
Skoro svaka agencija u Beogradu organizuje posete tržnim centrima a ranije pijacamau Segedinu ili Temišvaru.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Od sredine devedesetih si imao agencije koje vode u Mađarsku na šoping ture u Tesco i ostale mega makete.
 
Džaba se rugamo Makedoncima, kad se kod nas otvorio Lidl naši su čekali u redovima i gurali se za piliće kao da su od zlata.
 
Džaba se rugamo Makedoncima, kad se kod nas otvorio Lidl naši su čekali u redovima i gurali se za piliće kao da su od zlata.
Ljudi su cekali u redovima za hranu koja je bila na snizenju i to je sasvim opravdano i normalno, iddioti su oni koji su cekali u redovima i gurali za otvaranje za Starbucks kafu od 800 dinara i isti ti morroni su kuckali i prozivali ljude koji su cekali u redovima za hranu.

e44bc26a7176a6adb86964b41611ef8c.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: bit
Ne vidim sta je problem rugati se i jednima i drugima, ili je mozda najbitnija stvar na svetu nacionalnost?
 
Ljudi su cekali u redovima za hranu koja je bila na snizenju i to je sasvim opravdano i normalno, iddioti su oni koji su cekali u redovima i gurali za otvaranje za Starbucks kafu od 800 dinara i isti ti morroni su kuckali i prozivali ljude koji su cekali u redovima za hranu.

e44bc26a7176a6adb86964b41611ef8c.jpg
Kada samo pomislim da sam ih izbegavo u Kanadi a ima ih na svakom drugom ćošku. Najbolja kafa i donuts u malim "Mama&Papa" Koffee shop-ovima. "Large double double and Apple fritter to take out".
 
Makedonci svake godine za neki praznik masovno dolaze u Vranje tako da nemoj da te cudi ponuda. Ja prosle godine bio u Vranju i odjednom najezda makedonaca, kolone autobusa dolazi.

Ma bre to traje godinama unazad, nista novo, samo smo sad dodali Lindu u turisticku ponudu.
Ono sto je interesantnije, na stotine nasih odavde ide u Makedoniju i kad ih pitas sto idu tamo odgovor je isti kao i kad Makedonce pitas sto dolaze ovamo, "Preko je sve jeftinije!"
 
Nisu mi nešto bili interesantni ovi memeovi sa Bernijem ali ovaj je odličan.
58bc83b57df78dd212c20261a1336012.jpg
 
141673575_1464809140518037_8553290819658318177_n.jpg
 
Bar imaju tepihe, koji su i zvucni izolator...! Za razliku od ovih iz "kakva je moja soba.." sa raznim golim laminatima, golim parketima.., a zive u zgradi! :d
2 smrti za komsiju iznad!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno