Šta je novo?

AIK Banka - ebanking downtime?

WebWolf

Slavan
Učlanjen(a)
18.09.2004
Poruke
3,806
Poena
435
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5600 & Scythe Mugen
Matična ploča
MSI X470 Gaming Pro Carbon
RAM
Kingston HyperX Predator 16GB 3200MHz
GPU
GeForce RTX™ 3060 Ti GAMING OC PRO 8G
Storage
Samsung 970 Evo Plus 1TB & Samsung 970 Evo Plus 500GB
PSU
Corsair RM650x
Kućište
NZXT H500
Miš & tastatura
Cooler Master MK730 & Razer Basilisk v3
Mobilni telefon
Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Xiaomi Roborock 6
Xiaomi Air Purifier 3H
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ima li korisnika AIK banke koji mogu da mi potvrde da e-banking funkcionise? Supruga celog popodneva ima probleme, a potrebno joj je da izvrsi neke transakcije. Pri svakom pokusaju logina dobija gresku: Dogodila se nepoznata greška. Molim Vas pokušajte ponovo kasnije. (Err_90100/1105) . Da li je to svima, ili je njoj nalog polupan?
 
Ima li korisnika AIK banke koji mogu da mi potvrde da e-banking funkcionise? Supruga celog popodneva ima probleme, a potrebno joj je da izvrsi neke transakcije. Pri svakom pokusaju logina dobija gresku: Dogodila se nepoznata greška. Molim Vas pokušajte ponovo kasnije. (Err_90100/1105) . Da li je to svima, ili je njoj nalog polupan?
Tri racuna na e-banking, sve super ferca vec godinu dana.

Malo je problem instalirati sve potrebno za ebanking ali onda sve radi super

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Pozivamo Vas da se za sve nedoumice i dodatna pitanja, obratite Kontakt centru AIK Banke,
radnim danima od 9 do 18 časova, i subotom od 9 do 13 časova na broj telefona 0800 10 10 15.
Vaša AIK Banka. Domaća i jaka.
 
Pozivamo Vas da se za sve nedoumice i dodatna pitanja, obratite Kontakt centru AIK Banke,
radnim danima od 9 do 18 časova, i subotom od 9 do 13 časova na broj telefona 0800 10 10 15.
Vaša AIK Banka. Domaća i jaka.
Je li ovo reklama?

Inace, ne radi ni meni, ista greska.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kontakt na sajtu
 
Hvala na odgovorima. Mislio sam bukvalno sad, ovog trenutka, inace je sve radilo. Call centar radi do 18:00, kao sto je kolega vec zapazio. Dok smo uvideli da nece tako brzo, postalo je kasno, a mora preko svog racuna da izvrsi transakciju. Maler...
 
Poslednja izmena:
Iz call centra, ebank/mbank je offline i nemaju ETA kada ce ponovo biti online...
 
I mene je*e od jutros [emoji34]

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
mBank kod mene radi, otvaram aplikaciju, vidim račune. Nisam probao plaćanja
 
Radi aplikacija bez problema.

Kada sam vec tu, da priupitam mada nije tema.
Prima li neko penziju unapred preko Aik banke?
Uglavnom pustaju na tekuci i vise od tih 7 dana po ugovoru. Vrlo cesto pada cak kalendarski zadnji dan u mesecu?
Ima li sanse da to bude u ovoj kalendarskoj godini (penzija za decembar naravno)
Naravno korisnicki centar potpuno beskoristan, uvek kada sam zvao da pitam rekli su genericki 7 dana ranije a u 90% slucajeva je bilo 10+ dana.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno