Šta je novo?

Laserski stampac u boji

acacrni

Cenjen
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruke
114
Poena
180
Pozdrav kolege, trebao bi mi stampac u boji za kucnu upotrebu. Trenutno radim od kuce, i onda da ne bih isao svaki cas do kopirnice, odlucio sam da uzmem stampac. Prvo sam razmisljao o onim 3u1 uredjajima, ali su cene ogromne za ono za sta meni treba.

Tako da sam se odlucio samo za stampac. Ne znam ni koja je pristojna cena za laserski stampac u boji, ali neki jeftiniji. U principu nikakve posebne funkcije nisu potrebne. Koliko sam video boje za epson nisu skupe, ako sam dobro razumeo..
 
Bacite oko na ponudu Kyocera printera, imaju često dosta povoljne zamenske tonere.
 
Koji god da uzmeš, prvo pitaj da li imaju zamenske tonere. Inače si ugasio. Znam iz iskustva sa jednom Konica-Minoltom koja me je zakucala.
 
Na poslu imamo neki hp laserjet 2600n već jedno 10 godina i svo vreme uspešno punimo tonere u lokalnoj firmi koja se time bavi. Mnogo jeftinije nego originali. Tako da je predlog kolege iznad mene, python-a, skroz na mestu.
 
Na to sam i ja mislio. U firmi sve hp. Uvek bez problema.
 
Iskreno, gledao sam KYOCERA ECOSYS P5021CDW, ali nema ga na stanju nigde, dok verzije bez wifi ima. Tako da sam odustao bio od kupovine. Za kyocera ima zamenskih tonera, koji su oko 1600din.
 
Nazad
Vrh Dno