Šta je novo?

One plus 8t- da li vredi kupiti?

rosicky88

Cenjen
Učlanjen(a)
04.12.2007
Poruke
97
Poena
160
Imam dilemu da li kupiti ovaj telefon ili neki drugi u tom cenovnom rangu.

Želeo bih da probam One plus telefone, pitanje je da li je sistem upeglan.

Svaka preporuka i iskustvo dobrodošlo
 
Po onome što sam ja gledao na recenzijama, najviše mu zameraju to što kamera nije "dovoljno dobra". Ostalo mislim da zadovoljava kriterijume u tom cenovnom rangu.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Želeo bih da probam One plus telefone, pitanje je da li je sistem upeglan.
Do sada im je bio solidno upeglan sistem, dosta ljudi je zadovoljno sa njihovim telefonima. Pazariš i probaš i stekneš sopstveno iskustvo, jedino se to računa.
 
I Mi 10 za 470e nov je još bolji izbor od oba. :d ako ne smeta MIUI.
Generalno 8T je ok telefon, kamere su realno prosek i za tu cenu je morao bolji glavni senzor da se ugradi.
S20FE 5g je ok, meni je dizajnerski dosta lepši 8T i rekao bih kvalitetniji, sa lošijom kamerom.
Ja sam se dvoumio da li da jurim Mi 10 ili OP8 ali sam zbog kamere odustao od 8 i jer su počeli da joj nabijaju cenu (skočila za 10-20% u roku od nedelju dana). Mislim da nisam ni najmanje pogrešio jer mi Oxygen ne igra nikakvu ulogu.
Za 550e bih najradije pazario S20+ i patio se sa baterijom nego OP 8T.
 
A sta se toliko zamera miui-u? Pre 4 dana sam prešao sa huawei na xiaomi i iskreno ne vidim neku razliku, cak i ikonice su mi lepse na miui.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ako je kamera imalo bitna ne vredi.
Koristio ga par dana i uzeo drugi fon.
Ekran mi se jako dopa kao i baterija, sistem je odlicno upeglan kod oneplusa.
Ali takvu kameru nisam moga da prezalim za te pare.
Da i brzo punjenje

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 
Ovo je bas dilema...ima dosta telefona u ovom rangu koji su zanimljivi, ali nikako da nadjem neki koji je bas zaokruzen i kompletan.
Inace imam P30 i on mi je super radio, ali naslednika nikako da nadjem.

Ok uz duzno postovanje izbegao bih xaomi imao sam NOTE 7 i bas mi nije legao...ali ovako bih da se poigram sa novim markama i da vidim zbog cega su cenjenje u svetu OPPO, ONEPLUS...
 
Poslednja izmena:
@rosicky88 od novijih telefona u tom cenovnom rangu imaš Mi10T pro, i S20Fe koji su glavni konkurenti oneplus 8T.

Ako ti je kamera bitna, po onome što sam mogao da vidim, najviše se hvali kamera na S20Fe, zatim ide 10T pro, i na poslednjem mestu 8T.

Drug je uzeo 10T pro, i ja kamerom stvarno nisam nešto impresioniran, a to je potvrdilo i nekoliko članova u 10t pro temi.

A što se tiče same brzine telefona i 144hz, svaka reč je suvišna, na telefonu sve leti.

Mada moram da priznam da se MIUI ni meni ne dopada.

Baterija mu je takođe dobra, ne traje 2 dana, ali s obzirom da je lcd na 144hz, trajanje je sasvim solidno.

A imaš i taj Mi 10 koji ima amoled na 90hz i bolje zvučnike u odnosu na 10T pro.

Što se Oneplus-a tiče, svakako da su mu najveća prednost ekran i fluidnost UI, to im je njihov zaštitni znak. Ali isto tako je poznato da po pitanju kamera nikad nisu bili na samom vrhu.

E sad moraćeš sam na kraju da prelomiš, u zavisnosti od toga šta je tebi prioritet kod telefona.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Imaš u mi10 temi SS moje baterije, za dan 7h sot na wifi i ostalo 42%, bukvalno za dan ne možeš da potrošis, e sad 2 dana i malo umerenije upotrebe lagano

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Evo da ti dam Info iz prve ruke.
Koristim 8T skoro 2 meseca.
Poredi sam ga sa dosta drugih telefona.
Pa i sa S20 FE (4G)
Fotokamera je egal. Ni široko ugaona nije bolja. Možda jedino telefoto od 2x cropovane na 8T.
Ne znam jel kamera na 5G zbog nečeg bolja od 4G ali čisto sumnjam.
Video nisam testirao (zaboravio)
Inace kamera po meni nije baš nikakva prednost na FE...
Inače ima više prednosti u odnosu na FE (fluidnost, ekran, baterija u odnosu na 4G).
Evo juče bas povredio kamere sa S10, kamera na 8T je skoro ba svakoj slici bila bolja.
Imam i P40 čije kamere kidaju sve pomenute.
Kamera na 8T nije najbolja niti u top 5 ali je jako dobra i upotrebljiva.
Sa Mi10 i Mi 10 nisam imao priliku da ga uporedim nažalost.
Verujem da su kamere isto ok
 
Nazad
Vrh Dno