Šta je novo?

MSI 970 gaming twinfrozr4 slomljeno perce na kuleru

Krigla

Slavan
Učlanjen(a)
27.01.2005
Poruke
32
Poena
310
Prilikom usisavanja kartice od prasine iz naslova uspeo sam da slomim jedno perce na kuleru i od tada kartica bas dosta vibrira u full loadu tako da se i celo kuciste trese :wall:

Da li mozda postoji neko resenje za to a da ne moram da jurim nov kuler (ako ga ima uopste negde) posto kartica hladni normalno?
 
Zalepi perce jakim lepkom i teraj. U gorem slucaju otkini simetricnu lopaticu.
 
Poslednja izmena:
razmisljao sam u tom pravcu :) Jedino je pitanje da li ce drzati superlepak i koliko dugo, jesi mozda vec probao takvo nesto?
 
Jesam i to na bukvalno istoj karti. Samo lepo i pazljivo nalepi ostavi da se dobro osusi i nemas problema.
 
razmisljao sam u tom pravcu :) Jedino je pitanje da li ce drzati superlepak i koliko dugo, jesi mozda vec probao takvo nesto?
Radi bez problema. Locktite ili kako se zove onaj u gelu pre 3 god na strix 480... I dalje radi kao sat.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Trebalo bi da moze i obican Loctite, potrazi onaj clear koji ne ostavlja bele tragove kad se osusi.

Za Gel varijante mi je neko rekao da se koristi kad je potrebna mala doza elasticnosti izmedju lepljenih povrsinea. Ako su me slagali i ja vas lazem....
 
mali apdejt, lepljenje uspesno, Loctite zeleno pakovanje (tecni) stavljen, susilo se preko noci i problem resen, hvala jos jednom na savetima!:D
 
Nazad
Vrh Dno