Šta je novo?

Sta posle ?

Dzo-92

Poštovan
Učlanjen(a)
26.05.2017
Poruke
16
Poena
55
Trenutno imam Mi 8 i lagano baterija pocinje da slabi,bez punjenja u toku dana tesko izdrzi.Nisam neki hardcore user,niti drndam igrice po telefonu, klasika surfovanje i ostalo.
Za oko su mi zapali:
Mi 10 Lite
Mi Note 10 Lite
Mi 10T

Neke preporuke/saveti ?
 
10T ili 10 u zavisnosti od budzeta i preferenci (IPS ili Amoled).
 
Sve je koliko para toliko muzike. Velike su razlike u cena tih telefon i do 100e. Sada zavisi čega si spreman da se odrekneš i koliko da platis za to. Ako ti je kamera neki prioritet možeš tu da uvaciš i mi note 10. On ti dodje kao neka slabija varijanta mi 10, a sa istom kamerom.
Sve je do tvojih ličnih potreba.
Mi 10 ima sve, ali je najskuplji
Mi 10 Lite sd765, ali malo slabija kamera, plastični ram, ali ravan amoled ekran.
Mi note 10lite sd730, bolja kamera od predhodnog(ista kao na Poco f2), alu ram, zakrivljeni amoled.
Mi note 10 kamera kao na mi 10 i sve isto kao i Lite.
Mi 10t opet je nešto kao Poco f2 samo sa brzim Ips ekranom i rupom na ekranu umesto pop up kamere.
Sada ti vidi šta ti je tu potrebno i biraj [emoji16].

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Sve je koliko para toliko muzike. Velike su razlike u cena tih telefon i do 100e. Sada zavisi čega si spreman da se odrekneš i koliko da platis za to. Ako ti je kamera neki prioritet možeš tu da uvaciš i mi note 10. On ti dodje kao neka slabija varijanta mi 10, a sa istom kamerom.
Sve je do tvojih ličnih potreba.
Mi 10 ima sve, ali je najskuplji
Mi 10 Lite sd765, ali malo slabija kamera, plastični ram, ali ravan amoled ekran.
Mi note 10lite sd730, bolja kamera od predhodnog(ista kao na Poco f2), alu ram, zakrivljeni amoled.
Mi note 10 kamera kao na mi 10 i sve isto kao i Lite.
Mi 10t opet je nešto kao Poco f2 samo sa brzim Ips ekranom i rupom na ekranu umesto pop up kamere.
Sada ti vidi šta ti je tu potrebno i biraj [emoji16].

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk

Sto je najgore,sve sam iscitao na forumu za ove tel, i gledao reviews i dzaba ne mogu da se odlucim.Da Mi 10 je top.Posle njega tu su mi na drugom mestu Note 10 i Mi 9T i na trecem Note 10 lite.Malo sam skeptican za Note 10 dal ce jos rolati update.
 
Videh reklamu za danas kao happy hour, mi 10t za 52k din,razmisli i o tome. Ako ti kamera nije prioritet za ove pare sve imas. A mozes da pojuris i polovan mi 10 za 400

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Da se nakacim na temu posto je vec pomenut Mi 10T, trenutno imam dilemu izmedju pomenutog i Poco F2 Pro. Poco mi se vise dopada narocito u ljubicastoj boji i zbog pop up kamerice (ne znam da li se ta stvarcica kvari?). Amoled vs IPS dilema me ne muci jer mi ekran nije bitan, zanima me ima li nekih skrivenih sitnica koje su bolje na Mi10T, ne bih da zrtvujem puno samo zbog estetike. :)
 
Uzmi onda Poco, sem ekrana i nema neke veće razlike...još vidim da često ljudi prijavljuju da im loše radi senzor koji gasi ekran pri razgovoru, na Mi 10T

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno